ترفند های جدید اینستاگرام را بشناسید!

Image for post
Image for post

ترفند های اینستاگرام همیشه جزو موضوعات ترند و پرطرفدار اینستاگرام هستند. همانطور که می‌دانید، استفاده از این ترفند های اینستاگرامی، استفاده از اپلیکیشن را برای ما آسان می‌کنند و تعداد این ترفندها روز به روز در حال افزایش است. از این رو همه افرادی که در اینساگرام فعالیت می‌کنند، بهتر است اطلاعات خود را در این زمین به روز نگهدارند. در این مقاله قصد داریم ترفند های اینستاگرام را به شما عزیزان معرفی کرده و استفاده از آن‌ها را آموزش دهیم.

ترفند های اینستاگرام کدامند؟

در این مقاله قصد داریم در مورد جدیدترین و جنجالی‌ترین، ترفند های اینستاگرام و نحوه استفاده از آن‌ها، اطلاعات لازم را به شما ارائه کنیم. همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد دوست دارند برخی از فعالیت‌های خود را از دید دیگران مخفی کنند، از این رو به دنبال ترفند هایی مثل دیدن دایرکت بدون سین خوردن و دیدن استوری بدون فهمیدن طرف مقابل و … هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

دیدن استوری بدون سین خوردن:

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید استوری شخصی را بدون این که او متوجه شود نگاه کنید. برای این کار می‌توانید از سایت های دانلود استوری کمک بگیرید. سایت storydownloader، یکی از سایت های محبوب دیدن استوری بدون سین خوردن است. برای اینکار وارد سایت شده و آی دی شخص مورد نطر را در آن وارد می‌کنید تا بتوانید استوری های شخص مورد نظر را ببینید. البته با استفاده از این وبسایت تنها می‌توانید استوری های پیج های پابلیک را مشاهده کنید و قادر نخواهید بود که استوری یپج های شخصی را دانلود یا مشاهده کنید.

پاک کردن تاریخچه سرچ در اینستاگرام:

یکی از ترفند های اینستاگرام که افراد زیادی به دنبال آن هستند، پاک کردن تاریخچه جست و جو ها است. نمایش تارخچه سرچ در اینستاگرام در برخی شرایط مشکل ساز شده است؛ از این رو افراد زیادی دوست دارند با استفاده از ترفندهای اینستاگرام، تاریخچه جستجوهای خود را مخفی یا پاک کنند. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به صفحه اکسپلور اینستاگرام رفته و بر روی نوار جست و جو ضربه بزنید.
  2. در صفحه نمایش داده شده بر روی گزینه See All تپ کنید.
  3. گزینه Clear All را انتخاب کنید.

به همین راحتی با استفاده از ترفند های اینستاگرام می‌توانید تاریخچه جستجوی خود را پاک کنید.

مخفی کردن عکس های تگ شده با ترفند های اینستاگرام:

در جمع های دوستانه همه دوست دارند عکس دسته جمعی گرفته و در اینستاگرام پست کنند. در هنگام پست کردن هم همه کسانی که در عکس حضور داشته اند را تگ می کنند. اگر شما به پروفایل خود نگاهی بیندازید متوجه می شوید که در بخش تگ شده ها، همه پست هایی که در آن تگ شده اید نمایش داده می شود. در این ترفند از ترفند های اینستاگرام به شما آموزش می دهیم که چگونه پست هایی که در آن ها تگ شده اید را مخفی کنید. کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به پروفایل خود بروید.
  2. وارد بخش Tags شوید.
  3. پست مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه Edit را در بالای صفحه انتخاب کنید.
  4. روی گزینه Hide بزنید.
  5. در تب باز شده گزینه Hide From را انتخاب کنید تا پستی که در آن تگ شده‌اید، مخفی شود.

نوشتن بیو با فونت متفاوت:

حتما در لا به لای جستجوهای خود در اینستاگرام بیوی برخی از افراد را مشاهده کرده اید که با فونت های زیبا نوشته شده اند. به همین خاطر شاید به فکر افتاده باشید تا بیو خود را مثل آنها با فونت های زیبا بنویسید. ترفند های اینستاگرام به شما کمک خواهند کرد. برای تغییر فونت اینستاگرام خود کافی است تا از سایت igfonts کمک بگیرید. برای اینکار وارد وبسایت مذکور شده و متن بیو مورد نظر خود را وارد کنید. مشاهده خواهید کرد که متن شما با فونت‌های مختلف آماده شده است؛ یکی از این فونت‌ها را به دلخواه انتخاب کنید و با کپی و پیست کردن، متن مورد نظر را به بیو اینستا خود انتقال دهید.

این ترفندها تنها چند مورد از ترفند های اینستاگرام هستند که به درد شما می خورند. برای دیدن بقیه ترفند های اینستاگرام میتوانید به سایت اینبو مراجعه کنید.