«بامشاغل» را بیشتر بشناسید!

«بامشاغل» را بیشتر بشناسید!
«بامشاغل» را بیشتر بشناسید!
«بامشاغل» را بیشتر بشناسید!

بامشاغل چیست؟

وبسایت بامشاغل، پایگاهی پویا جهت معرفی انواع مشاغل و کسب و کارهای ایرانی به کاربران اینترنت و فضای مجازی است و در واقع پلتفرمی است که صاحبان کسب و کارها می‌توانند با ایجاد یک صفحه اختصاصی مربوط به کسب و کار خود، آن را به طور کامل به عموم کاربران معرفی نمایند.

بامشاغل از طرفی «همراهی با مشاغل» و «در کنار مشاغل بودن» را تداعی می‌کند و از طرفی دیگر مخفف عبارت «بانک مشاغل» نیز هست. در «بامشاغل»، دسته‌بندی انواع کسب و کارها، نخست بر اساس موضوع و حوزه فعالیت آنها و سپس بر اساس موقعیت مکانی (تقسیم‌بندی استانی) تهیه و تنظیم گردیده است.

خدمات بامشاغل

وبسایت بامشاغل خدمات ثبت اطلاعات شغلی کسب و کارها را از طریق صفحه سفارش آگهی و در پلن‌های رایگان و غیر رایگان ارائه می‌نماید که از امکانات و ویژگی‌های متفاوتی برخوردار می‌باشند.

با اینکه اطلاعات کسب و کار شما در وبسایت بامشاغل می‌تواند به صورت کاملاً رایگان ثبت گردد، اما جهت ارتقاء موقعیت کسب و کار شما در فضای مجازی به لحاظ بازدید بشتر، تأثیر مثبت در سئو و رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو (گوگل) و … پیشنهاد می‌کنیم از پلن‌های غیر رایگان سفارش آگهی در بامشاغل بهره‌مند شوید.

سفارش آگهی در بامشاغل

در وبسایت بامشاغل، ثبت اطلاعات شغلی کسب و کارها در قالب چهار پلن «رایگان» ، «نقره‌ای» ، «طلایی» و «پلاتینیوم» صورت می‌پذیرد که به ترتیب از مزایا، امکانات و ویژگی‌های بیشتری برخوردار می باشند.

امکانات، ویژگی‌ها و مزایای بیشتر برای آگهی‌های درج شده، سبب افزایش میزان بازدید و تعامل کاربران و مخاطبان با صفحه ویژه کسب و کار شما، ارتقاء اعتبار و موقعیت کسب و کار (Business Promotion) در فضای دیجیتال، همچنین بهبود موقعیت و رتبه کسب و کار در موتورهای جستجو (SEO) و ارتقاء کلی میزان ارتباط، تعامل و تجربه کاربری (UX) با کسب و کار شما خواهد شد.

وبسایت بامشاغل امکان ثبت اطلاعات شغلی هر کسب و کاری را به صورت کاملاً رایگان ارائه داده است؛ اما با نگاهی اجمالی به جدول پلن‌ها و تعرفه های سفارش آگهی در بامشاغل، می‌توان دریافت که آگهی رایگان بامشاغل از محدودیت‌های بسیاری نسبت به دیگر پلن‌ها برخوردار است.

پرسش‌های متداول از ما

بامشاغل، به منظور پاسخگویی به پرسش‌های احتمالی و متداول کاربران (FAQ)، صفحه پرسش‌های متداول را طراحی و تدوین کرده است.

با توجه به اینکه پرسش‌های متداول در این صفحه، از طریق انواع راه‌های ارتباطی کاربران با وبسایت بامشاغل (تماس‌های تلفنی، دیدگاه‌ها، صفحه تماس با ما و …) جمع‌آوری و تدوین شده است، اگر پس از مطالعه پرسش‌ها، پاسخ پرسش خود را نیافتید، می‌توانید آن را به صورت یک دیدگاه (در انتهای صفحه) مطرح نمایید و یا مستقیماً با ما در تماس باشید!

منبع: بامشاغل