فلاورباکس چیست؟

Image for post
Image for post

یک فلاورباکس نام های زیادی دارد. به عنوان مثال، اگر این جعبه فقط حاوی گل رز باشد، به آن جعبه گل رز نیز گفته می شود، یا به طور کلی به عنوان فلاورباکس. ما از اصطلاح جعبه گل استفاده می کنیم زیرا از گل آرایی های مختلفی استفاده می کنیم که از گل های مختلف کنار هم قرار گرفته اند. جعبه گل، جعبه گل یا جعبه گل رز در کنایه به اصطلاح جعبه های کلاه یا جعبه های کلاه ساخته شده اند. اولین جعبه ها از پارچه ساخته شده بودند. جعبه های کلاه مقوایی اولین بار در قرن نوزدهم ظاهر شدند. مجموعه بسیار غنی بود. جعبه های بیضی، گرد و مربع در اندازه ها و رنگ های مختلف وجود داشت.

در این مدت، کلاه‌های باواریایی بزرگ و اغلب با تزئینات غنی نیز مد شدند. آنها را می توان با یک روبان که در یک کمان بسته شده است، زیر چانه محکم کرد. به عنوان یک قاعده، در طول تاریخ، زنان از کلاه های بسیار هنری و چشمگیر استفاده می کردند که با گل، روبان های ابریشمی یا پر تزئین می شد. ما سعی می کنیم ظرافت و جذابیت این زمان را با جعبه های گل خود منعکس کنیم.

Image for post
Image for post

درست مانند جعبه های کلاه، جعبه های گل ما با جزئیات بسیار کوچک یادآور این دوران باشکوه است. هر یک از جعبه های ما با حروف طلایی و یک روبان ابریشمی تزئین شده است که می تواند با کمان های کلاه های باواریایی باروک مرتبط شود. جعبه گل ویژه ما که با کریستال های سواروسکی تزئین شده است نیز به طرز چشمگیری یادآور جواهرات باشکوه اشراف قرن نوزدهم است. در فروشگاه آنلاین انواع مختلفی از نسخه به اصطلاح کریستال وجود دارد که می توانید به راحتی اقدام به خرید فلاورباکس کنید. البته گل های یک جعبه مهم ترین نقش را دارند و جعبه گل ما را به یک شی هنری تبدیل می کنند.

فلاورباکس علاوه بر زیبا بودن، بسیار کاربردی تر از یک دسته گل معمولی است. به خصوص اگر می خواهید جعبه گل را به صورت آنلاین خریداری کنید، این امر تضمین می کند که گل ها بدون آسیب ارسال شوند. زیرا به لطف فوم گلدار که آب را در خود ذخیره می کند، گل ها آب زیادی دارند و لازم نیست از جعبه خارج شوند. بنابراین شما نیازی به گلدان ندارید و در عوض می توانید از جعبه به عنوان یک گزینه تزئینی لذت ببرید. در فروشگاه اینترنتی ما می‌توانید ترکیبی کاملاً هماهنگ از جعبه و گل‌ها را به‌صورت آنلاین سفارش دهید تا با هر فضای داخلی یا به سادگی مطابق با سلیقه شما باشد.

Image for post
Image for post

پس از پژمرده شدن گل ها می توانید آنها و کف گل را دور بریزید. اتفاقا هر دو قابل کمپوست هستند. می توانید به استفاده از فلاورباکس ادامه دهید.