آچار بکس بادی ایکس کورت مدل XAW02-850

آچار بکس بادی ایکس کورت مدل XAW02-850 ساخت شرکت XCORT و کشور چین است. ایکس کورت دارای 20 سال سابقه تجربه موفق در زمینه ساخت ابزارهای است. این شرکت در ابتدا یک برند (OEM) بوده است که فعالیت آن در کشورهای اروپایی بوده است. بدین معنی برای شرکت های معتبر دنیا در زمینه ابزار، از جمله skil، بوش، استنلی، black & decker و … قطعات اصلی تولید می کرده و با گسترش فعالیت و تجربه موفق چندین ساله، این شرکت محصولات خود را با کیفیت قابل رقابت با برندهای معتبر دنیا روانه کشورهای اروپایی کرده است. در چند سال اخیر محصولات این شرکت به کشور ما نیز راه یافته است. اطلس ابزار این افتخار را دارد که به عنوان وارد کننده و توزیع کننده محصولات این شرکت، محصولات ایکس کورت را با گارانتی معتبر به فروش می رساند.

 بکس بادی ایکس کورت مدل XAW02-850 دارای وزن 3 کیلوگرم است. قطر ورودی دستگاه 1/4 اینچ (6.35 میلی متر) است. قطر شلنگ استاندارد برای این بکس بادی 3/8 اینچ است که کمترین از این مقدار توصیه نمی شود. میانگین مصرف باد آن 140 لیتر در دقیقه بوده و فشار کارکرد استاندارد آن 6.3 بار است. محل خروجی هوای دستگاه در پایین آن قرار دارد که اصطلاحا به آن اگزوز پایین می گویند، از مهم ترین مزایای اگزوز پایین بودن دستگاه عدم بلند شدن گرد و خاک ناحیه کار است. این بکس بادی مجهز به مکانیزم قدرتمند دو چکشه (twin hammer) است و قادر است تا 850 نیوتون متر گشتاور واقعی خروجی کند. سرعت گردش آن در حالت بی باری 7500 دور در دقیقه بوده و گشتاور خروجی آن با استفاده از کلیدی چپ گرد – راست گرد که در پشت دستگاه قرار دارد در سه حالت راست گرد قابلیت تنظیم را دارد.

بکس بادی ایکس کورت مدل XAW02-850 قابلیت استفاده برای جلوبندی سازی، مکانیکی و آپاراتی خودرو های سواری را دارد. شفت خروجی این بکس بادی ساخته شده از فولاد کروم مولبیدن (فشار قوی) و دارای سایز 1/2 اینچ است. این دستگاه را می توانید با گارانتی معتبر 12 ماه از اطلس ابزار تهیه کنید کنید. باید توجه داشت این دستگاه مانند همه ابزارهای بادی نیاز سیستم رطوبت گیر و رطوبت گیر خودکار دارد. در صورت داشتن واحد مراقبت دوقلو ابزارهای بادی ماندگاری خیلی بیشتری دارند، همچنین قسمتی که چکش دستگاه قرار دارد به دلیل جدا بودن از روتور آن نیاز به سرویس منظم و گریس کاری هر 3 ماه یکبار دارند.

Image for post
Image for post

آچار بکس بادی ایکس کورت مدل XAW02-850

مشخصات فنی ...
وزن: 3 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماه گارانتی اطلس ابزار
بدنه تمام فلزی با پوشش رنگ الکرواستاتیک
فشار استاندارد: 6.3 بار (90 psi)
میانگین مصرف هوا: 140 لیتر در دقیقه
اگزوز پایین
درایو: 1/2 اینچ
گشتاور: 850 نیوتون متر (واقعی)
مکانیزم ضربه زن: دو چکشه (twin hammer)
سرعت گردش: 7500 دور در دقیقه
سایز مهره استاندارد: 18 میلی متر
مناسب برای  
– مکانیکی خودرو های سورای
– آپاراتی خودروهای سواری
– جلوبندی سازی خودروهای سواری

نکات نگه داری  
– نیاز به روغن کاری مداوم (سیستم روغن کاری اتومات)
– نیاز به سیستم رطوبت گیر
– نیاز به سرویس و گریس کاری منظم قسمت چکش
– عدم ورودی گرد و خاک به قسمت های داخلی دستگاه

تجهیزات همراه  
– دفترچه راهنمای انگلیسی
– نری کوپلینگ
– کارت گارانتی

– شفت ساخته از فولاد کروم مولبیدن (فشار قوی)
– دارای استاندارد ce اروپا