خرید و فروش تتر در صرافی آنلاین

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در این راستا شغل هایی به وجود آمده اند که از درآمد خوبی برخوردار بوده و از همه مهم تر این است که با سرمایه بسیار کمی نسبت به سایر مشاغل مورد نیاز است. خرید و فروش ارز دیجیتال از این دسته از شغل ها بوده که با توجه به سرمایه کمی که در اختیار دارید می توانید با خرید و فروش  روزانه ارز و نوسانگیری ارز ها به سود و درآمد دلاری دست پیدا کنید.

یکی از ارز های مهم ارز تتر می باشد. خرید و فروش تتر بدون احراز هویت برای افرادی که در ایران زندگی می کنند به گونه ای اصلا امکان پذیر نمی باشد. با توجه به قوانین بانک مرکزی که تصویب شده است خرید و فروش تتر بدون احراز هویت امکان ندارد. صرافی آنلاین یکی از روش هایی است که در خارج از کشور موجود بوده که بدون احراز هویت شما توانایی خرید و فروش تتر بدون احراز هویت را می توانید انجام دهید.

نحوه عملکرد صرافی آنلاین

صرافی آنلاین از جمله خدماتی است که شما به جای اینکه به صرافی معتبر به صورت فیزیکی مراجعه کرده و خرید یا فروش ارز دیجیتال خود را انجام دهید، به صورت کاملا مجازی شما می توانید به صرافی آنلاین معتبر مراجعه کرده و خدمات خرید و فروش ارز تتر یا هر گونه ارز دیگر را دریافت کرده و به صورت کاملا مجازی در یک سایت از خدمات استفاده می کنید.

Image for post
Image for post

ارز دیجیتال تتر چیست

ارز دیجیتال مانند سایر ارز هایی که در طول روز با آن ها آشنا هستیم به طور مثال دلار و یورو و سایر ارز ها از این قبیل، ارز دیجیتال هم به این گونه می باشد اما به صورت فیزیکی و غیر قابل لمس می باشد. ارز تتر از جمله ارز هایی می باشد که در دنیا یک قیمت ثابت را دارا می باشد؛ زیرا واحد پولی است که هر یک دلار برابر با یک تتر می باشد.

افرادی که سرمایه بسیار بزرگی بخواهند وارد یا خارج کشور کنند این روش خرید ارز تتر بهترین گزینه می باشد. شما بدون اینکه پولی را حمل کنید یا در بانکی نگهداری کنید می توانید با خرید ارز تتر و ذخیره آن در کیف پول دیجیتالی در همه جای دنیا به آن دسترسی داشته باشید.

برای این کار شما نیاز به صرافی آنلاین دارید تا در هر کجا که اقامت دارید به سرمایه خود دسترسی کامل داشته باشید. فروش تتر بدون احراز هویت هم یکی از روشی هایی است که در ایران ممنوع بوده به دلیل اینکه با توجه به پولشویی و سوءاستفاده مالی که رخ می دهد عمل خرید و فروش تتر بدون احراز هویت ممنوع می باشد.

کلام آخر

 خرید و فروش تتر بدون احراز هویت در خارج از کشور در برخی سایت های صرافی آنلاین امکان پذیر بوده اما با توجه به تحریم های حاکم بر روی کشورمان انتقال مستقیم پول وجود ندارد به همین دلیل از اغلب صرافی آنلاین خارج از کشور امکان خرید و فروش تتر بدون احراز هویت وجود ندارد.