آیا فروش تتر بدون احراز هویت از صرافی امکان پذیر است؟

فروش تتر یدون احراز هویت
فروش تتر یدون احراز هویت
فروش تتر یدون احراز هویت

در بازار ارزهای دیجیتالی مخصوصا تتر، برای حفاظت از سرمایه افراد، همچنین جلوگیری از کلاهبرداری و پولشویی، در صرافی ارز دیجیتال برای انجام هر تراکنشی، نیاز به انجام فرایند های احراز هویت می باشد. اما به جز صرافی ارز دیجیتال، آیا راهی برای خرید و فروش تتر بدون احراز هویت هست؟

نحوه خرید و فروش تتر بدون احراز هویت

تتر، یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتالی می باشد که با توجه به حجم تراکنش، بلاک چینی که در آن قرار دارد، فرصت های بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاری به وجود آورده است.

اما، یکی از مواردی که به مشکلی بزرگ برای افراد تبدیل شده است، احراز هویت می باشد. صرافی ارز دیجیتال در ایران، نیاز به احراز هویت دارد و نمی توان در آن اقدام به خرید یا فروش تتر بدون احراز هویت نمود.

حال این سیستم احراز هویت، در انواع صرافی ارز دیجیتال در ایران، متفاوت است. در بعضی می بایست مدارک های بسیار زیادی را بارگذاری کنید و منتظر تایید باشد. این در حالی است که در بعضی دیگر تنها با یک شماره تلفن عملیات احراز هویت شما تکمیل می شود.

آیا فروش تتر بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

به طور کلی، در صرافی ارز دیجیتال، این امکان وجود ندارد. اما می توان از کانال های خرید استفاده نمود. این روش دارای ریسک بالایی می باشد. چرا که شما مستقیم از شخص، تتر دریافت می کنید. (مانند فرایند کارت به کارت). در این صورت، هیچ تضمینی برای انتقال ارز وجود ندارد. 

Image for post
Image for post

راه دیگر، برای خرید و فروش تتر بدون احراز هویت، استفاده از صرافی ارز دیجیتال کوکوین می باشد. پس از اجباری شدن فرایند احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال بایننس، این صرافی بهترین گزینه برای کاربران ایرانی می باشد. چراکه فرایند احراز هویت در آن اجباری نمی باشد.

انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال

در ایران، صرافی های ارز دیجیتال متعددی وجود دارند. بهترین صرافی ارز دیجیتال می بایست دارای ویژگی های زیر باشد:

یکی از مهمترین ویژگی ها برای سرمایه گذاران، میزان کارمزد دریافتی می باشد. در صورتی حجم معاملات زیاد باشد، ممکن است کارمزد، حجم زیادی از معاملات شما را شامل شود.

رابط کاربری ساده. با توجه به پیچیده بودن ساختار کریپتو، صرافی که بتواند فضایی را ایجاد کند تا کاربران به راحتی بتوانند تراکنش های خود را انجام دهند، دارای اعتبار بیشتری می باشد.

یک صرافی ارز دیجیتال معتبر می بایست تعداد ارزهای بالایی را پشتیبانی کند. علاوه بر آن، می بایست، قیمت آن به صورت پیوسته بروزرسانی شود.

جمع بندی

با توجه به نکات گفته شده در ارتباط با خرید و فروش تتر بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال، خرید فروش تتر بدون احراز هویت در صرافی های ایرانی امکان پذیر نمی باشد و تنها شانس، استفاده از صرافی های خارجی نظیر کوکوین می باشد.