کاشت مژه چگونه انجام میشود؟

اکستنشن یا کاشت مژه چیست؟
اگر تصمیم به اکستنشن کردن مژه‌هایتان دارید، در اولین قدم خوب است بدانید اکستنشن مژه چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. اکستنشن مژه الیاف نیمه دائمی مصنوعی یا ابریشمی است که به مژه‌های طبیعی شما متصل می‌شود تا مژه‌ها بلندتر، پرتر و تیره‌تر به نظر برسند.
اکستنشن مژه برخلاف مژه‌های مصنوعی که نواری شکل و پیوسته هستند، به صورت الیاف تک و یا دسته‌های کوچک تولید می‌شوند. سپس از انتها به چسب آغشته شده و روی مژه‌های طبیعی چسبانده می‌شوند. مدت زمان ماندگاری کاشت مژه به سرعت رشد مژه‌های طبیعی بستگی دارد و معمولا حدود 3 تا 5 هفته است.

انواع اکستنشن مژه
اکستنشن مژه انواع مختلفی دارد، اما سه دسته از آنها بیشترین محبوبیت را میان تکنسین‌های کاشت مژه دارند و شامل: مژه‌های ابریشمی، مصنوعی و طبیعی هستند.

اکستنشن‌های ابریشمی
مژه‌های ابریشمی بافتی نرم و لطیف دارند و امکان آسیب به ساختار چشم و پلک را به حداقل می‌رسانند. این مدل کاشت ظاهری طبیعی و فوق‌العاده را برای چشم هایتان خلق می‌کنند.

اکستنشن‌های مصنوعی 
این اکستنشن‌ها معمولا از جنس الیاف پلاستیکی و لاتکس هستند؛ ظاهری براق‌تر از مژه‌های طبیعی دارند و ممکن است جلوه چندان طبیعی نداشته باشند، اما مژه‌ها را پرتر و مشکی‌تر نشان می‌دهند.
این نوع اکستنشن نسبت به انواع دیگر، ضخیم‌تر است و انعطاف پذیری کمتری دارد. از این رو انتخاب آنها برای کاشت مژه، خطر آسیب چشم و پلک را افزایش می‌دهد.انواع روش های اکستنشن مژه
اکستنشن مژه هیبریدی
اکستنشن مژه ابریشمی
اکستنشن مژه تار به تار
اکستنشن مژه سه بعدی
اکستنشن مژه کلاسیک
اکستنشن مژه مگا والیوم
اکستنشن مژه روسی
اکستنشن مژه عروسکی
اکستنشن مژه کیم کارداشیان
آموزش اکستنشن مژه رنگی
مزایای اکستنشن مژه :
با اکستنشن مژه ، هر روز با مژه های بلند وزیبا بیدار می شوید.و از چشم همه بسیار خارق العاده بنظر میرسید .
ظاهر اکستنشن  شما می تواند کاملا طبیعی یا کلاسیک باشد ، فقط با مژه کار خود صحبت کنید تا در مورد طول و فر ِ ایده آل اکستنشن های خود تصمیم بگیرید.
۴٨ ساعت پس از اکستنشن نمی توانید به آنها آب بزنید ، اما بعد از آن می توانید شنا کنید ، دوش بگیرید وعرق کنید (اگرچه خشک نگه داشتنشان باعث دوام بیشتر میشود).
در تمامی مراحل کاملا بدون درد است.
متخصصان پوست ، جراحان پلاستیک و متخصصان زیبایی موافقند که اکثراً اکستنشن ها ایمن هستند
بازار کار اکستنشن مژه؟
با توجه به استقبال مردم از روش اکستنشن مژه که ساده ترین راه برای داشتن مژه های پر پشت و زیبا است و با در نظر گرفتن این موضوع که شما برای اکستنشن مژه به ابزار خاصی نیاز ندارید و می تونید با داشتن چسب و مژه مصنوعی اکستنشن انجام بدید.پس میشه نتیجه گرفت بازار کاری این رشته نسبتا خوب بوده ولی رقابت در آن زیاد که با کار تخصصی می توان جای تمام رقیب ها رو هم گرفت.باید بدانید که هر مشتری نیازهای منحصر به فرد خود را دارد:
طبیعی است که هیچ کس مژه های یکسانی ندارد و طول مژه ها برای هر فردی متفاوت است. بیشتر چشم هایی که شکل آن ها به صورت بسته است می توانند از افکت چشم گربه بهره ببرند. این موضوع بدین معنی است که مژه ها زمانی که به سمت گوشه های خارجی می رسند بلندتر می شود. چشم هایی که گشاد و باز هستند با افکت های دیگر ظاهر بهتری خواهند داشت. در این شرایط مژه ها در مرکز بلند تر است. با اینحال باید به خاطر داشته باشید که همیشه استثناهایی وجود دارد و شما باید نیازهای مشتری خود را مدنظر داشته باشید.

• همیشه حق با مشتری نیست. او ممکن است ظاهری را از شما بخواهد که برایش مناسب نیست و ظاهری زیبا نخواهد داشت. در چنین مواردی باید فرد را قانع کنید، در غیر این صورت در مراجعه بعدی اگر از مدل آن ناراضی باشد حتما خواستار برداشتن اکستنشن مژه خواهد شد.