چگونه گونه هایمان فرم زیباتری داشته باشد؟

تبحر، تجربه و دانش پزشک در بروز عوارض و تزریق مناسب تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است قبل از تصمیم گیری تحقیقات لازم را انجام دهید و پزشک مورد نظر خود را بیابید.هم چنین در جلسه مشاوره می توانید از پزشک درخواست کنید چند نمونه از نتایج قبل و بعد از عمل را به شما نشان دهد تا اسوده شوید.

بسیاری متقاضیان از نتایج تزریق ژل گونه در مشهد راضی هستند ولی بعضی متقاضیان ممکن است از نتیجه تزریق راضی نباشند و حجم بیشتر یا کمتر را خواستار باشند که در جلسات بعدی می توانند به این هدف دست یابند.اصلاحات جزئی نیز می تواند به جلسات بعدی موکول شود.

مدت زمان جلسه و ماندگاری ژل به گونه
جلسه تزریق ژل به گونه حدود نیم ساعت به طول می انجامد و بسته به ناحیه تزریق ممکن است متفاوت باشد.این زمان برای افرادی که شاغل هستند مناسب است زیرا نیاز به ریکاوری طولانی ندارد و افراد می توانند به فعالیت روزانه خود باز گردند و از روز بعد کار خود را از سر بگیرند.

 سایت پاسخ تو : انواع گوناگونی ژل وجود دارد که پزشک معالج بر اساس ناحیه مورد درمان در آن مورد تصمیم می گیرد.ژل های موجود به طور معمول بین شش ماه تا دو سال ماندگاری دارند که زمان مناسبی است.

کاندید های مناسب تزریق ژل به گونه
بعضی افراد با افزایش سن ممکن است حجم چربی و گونه خود را از دست دهند و پوستشان ظاهر افتاده پیدا کند یا دچار چین وچروک های پوستی شوند و متقاضی تزریق ژل به گونه باشند.ژل های هیالورونیک اسید، با تزریق در زیر استخوان گونه، باعث لیفت گونه می شود. برای بسیاری از مراجعین، به دلیل وجود بی حس کننده در این ژل ها، این درمان کاملاً بدون درد است. با این حال بعضی از مراجعین هم قبل از درمان، از کرم بی حس کننده استفاده می کنند؛ در این مورد، پزشک شما 5 تا 10 دقیقه بعد از استعمال کرم، تزریق را انجام خواهد داد.

با توجه به نیاز شخصی که در جلسات مشاوره مشخص می شود، پزشک می تواند در چند ناحیه از گونه تزریق را انجام دهد تا نتایج مد نظر حاصل شود. وقتی که ژل گونه به بالای استخوان گونه تزریق شود، باعث زیاد برجسته شدن می شود. با این حال می توان ژل را به لایه های چربی ناحیه ی زیر مالار گونه هم تزریق کرد تا به نواحی لاغر شده حجم دهد و خطوط خنده ی ریز را هم از بین ببرد.

معمولاً عمل تزریق، بیست تا سی دقیقه طول می کشد و لیفت گونه از همان لحظه مشهود خواهد بود. معمولاً یک یا دو روز طول می کشد تا ژل کاملاً فرم بگیرد؛ در این مدت باید از هر گونه فعالیت سنگین خودداری کنید.

دلایل اصلی که افراد ژل گونه تزریق می کنند
از دست دادن حجم به دلیل افزایش سن: گونه هایی که برجسته نیستند یا خیلی لاغرند. به این خاطر که آن ها ظاهر جوان و سالم صورت را از دست داده اند. حجم دادن به گونه ها با ژل، باعث می شود صورت ظاهر بهتری پیدا کند.
خطوط خنده ی واضح: خطوط خنده، خطوط پرانتز مانندی است که از کنار بینی تا لب دیده می شود. با افزایش سن حجم و سفتی پوست کم شده و باعث خطوط خنده ی عمیق می شود. این امر یکی از بزرگ ترین نارضایتی های حال حاضر است.
افزایش زیبایی: ممکن است دیده باشید که افراد زیادی که هنوز علائم پیری در آن ها دیده نمی شود (20 تا 30 ساله) هم فیلر گونه تزریق می کنند. دلیل آن فقط زیباییست و می خواهند صورت زاویه دارتر شود.بسیاری از افراد تصور می‌کنند که تزریق ژل به گونه یا دیگر اجزای صورت در دراز مدت به بافت‌های پوستی آن‌ها آسیب خواهد رساند. به علاوه این افراد معتقدند که استفاده از این شیوه تنها نتایجی کوتاه مدت داشته و پس از مدتی باعث تشدید آسیب‌ها نیز خواهد شد. برخی دیگر تصور می‌کنند که ژل‌های استفاده شده در این روش پس از مدتی استفاده خود شل شده و فرم صورت را تغییر می‌دهند. نگرانی‌ها و سوالات زیادی پیرامون تزریق ژل به گونه وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا حد امکان به سوالات پاسخ داده و نگرانی‌های شما را برطرف کنیم.

برای افراد جوان زیبایی صورت و برجسته سازی گونه‌ها یکی از اصلی‌ترین دلایل تزریق ژل به گونه است. این کار باعث افزایش حجم گونه‌ها شده و تاثیر زیادی در زیبایی چهره آن‌ها خواهد داشت. در افراد مسن‌تر که افزایش سن باعث بروز چین و چروک‌ها و از بین رفتن سطوح چربی شده است نیز این روش طرفداران زیادی دارد. این افراد از تزریق ژل به گونه برای حفظ حالت گونه‌ها و جلوگیری از تغییر حالت چهره استفاده می‌کنند. به همین دلیل می‌توان گفت استفاده از این روش برای زیبایی در همه سنین مناسب است.