چگونه با متد جدید لاغر شویم؟

تحقیقات نشان داده که در بین  انواع روشهای غیر تهاجمی (یعنی بجز ساکشن و ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک)، کاهش چربی موضعی در روش کرایو لیپولیز موثرتر از سایر روش ها است .کرایولیپولیز یک روش نوین و غیر تهاجمی برای از بین بردن سلول‌های چربی است. چربی های اضافی موضعی است. که در آن از جراحی ،لیزر و ساکشن استفاده نمی شود. کرایولیپولیز برای از بین بردن سلولهای چربی از دمای انجماد استفاده می کنند.

در این روش سرما به جز سلولهای چربی به سلولهای دیگر آسیب نمی رساند. بنابراین به پوست یا بافت زیرین پوست صدمه ای نمی رسد. میتوان انتظار داشت که سایز کاهش یافته بدن و لاغری موضعی در ناحیه تحت درمان برای همیشه برای فرد بماند. این روش به ویژه برای برآمدگی چربی در شکم فوقانی و تحتانی، نواحی پهلو سینه ها، بازوها و ران های داخلی و خارجی موثر است.کرایولیپولیز Cryolipolysis روشی است که برای لاغری موضعی توسط FDA تایید شده است و بسیار بی خطر است. یک فن ‏آوری نوین است که به کمک سرما به آرامی و به طور مؤثر سلول‌های چربی زیر پوست را هدف قرار داده و آن‌ها را کریستالیزه یا منجمد می‌کند. سلول‌های چربی نسبت به سلول‌های دیگری که در اطرافشان وجود دارد. زودتر فریز می‌شوند. با کمک تکنولوژی CoolSculpting سرمای کنترل شده به صورتی آرام و ملایم به نواحی هدف در بدن که دارای چربی‌های موضعی تجمع یافته در زیر پوست است. اعمال می‌شود. سپس با گذشت زمان بدن به طور طبیعی چربی‌ها و این سلول‌های مرده را دفع کرده و مجدداً ترمیم می‌شود. ابتدا موضع موردنظر برای حذف چربی‌های اضافه انتخاب و با توجه به عمق چربی موجود در لایه ‏های پوستی پروب چربی‌ها را به درون می‏ کشد. فشار و مکشی که در ناحیه مورد نظر ایجاد می‏ شود قابل تحمل است. سلول‌های چربی ظرف مدت ٢ تا ۴ ماه تجزیه می‌شوند. لذا کاهش وزن شما کاملاً طبیعی و نرمال خواهد بود.پیکر تراشی سرد، نام تجاری کرایولیپولیز است.یک درمان کاهش چربی غیر جراحی بر پایه انجماد: لاغری موضعی با کرایو
سیستم فرم‌دهی سرمایشی (Cool Shaping) و پیکرتراشی سرمایشی (Cool Sculpting) به یک درمان معروف برای از بین بردن چربی‌های ناخواسته بدون نیاز به جراحی تبدیل شده است.

سیستم فرم‌دهی سرمایشی (Cool Shaping) و پیکرتراشی سرمایشی (Cool Sculpting) بر پایه علم کرایولیپولیز بنا شده است.

کرایولیپولیز یک درمان پزشکی غیر جراحی است که می‌توان با آن سلول‌های چربی را از بین ببرد. این لغت از کرایو (سرمای شدید) و لیپولیز (شکستن چربی) تشکیل شده است. همانطور که از نامش پیدا است، کرایولیپولیز یک فناوری مبتنی بر سرما است. این دستگاه غیرتهاجمی بوده و به یک منطقه خاص اعمال می‌شود و سلول‌های چاقی را دچار سرمایش شدید می‌کند. این سلول‌های چربی به طور طبیعی و در عین حال به آرامی توسط بدن متابولیزه می‌شوند.کرایولیپولیز چیست ؟
روش کرایولیپولیز  از روش های لاغری موضعی است که در آن سلول های چربی به گونه ای سرد می شوند که بدن قادر خواهد بود آن ها را شکسته و دفع نماید. در واقع با استفاده از روش کرایولیپولیز  می توان به شیوه ای کنترل شده و غیرتهاجمی ، رسوبات چربی های ناخواسته را شکست تا بدن کم کم به فرم ایده آل خود نزدیک تر شود.

قرار گرفتن چربی های بدن در دماهای بسیار پایین سبب می شود که بافت های زیرجلدی بدون آسیب به بافت های اطراف ، نابود شوند. کرایولیپولیز به عنوان روشی غیرتهاجمی و جایگزین عمل جراخی لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گیرد.