هزینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور چقدر است ؟

دانش آموزان و داوطلبان کنکور، نیازمند مشاوره و برنامه ریزی هستند. اما استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی برای تمامی آنان امکان پذیر نیست. به همین دلیل، ممکن است برخی از داوطلبان نتوانند به اهداف تعیین شده و در نظر گرفته خودشان دست یابند. مشاوره رایگان با رتبه های برتر می تواند کمک کند تا شما در هر رشته ای موفقیت را در یک قدمی خود بیابید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری علاوه بر معرفی منابع، به دانش آموزان و داوطلبان کمک می کند تا برنامه ریزی درسی دقیقی داشته باشند. همچنین عزیزانی که احساس میکنند افت تخصیلی داشته اند میتوانند از خدمات مشاوره افت تحصیلی دریافت کنند.

همچنین داشتن برنامه انعطاف پذیر که متناسب با شرایط داوطلبان باشد، بسیار کمک می کند که داوطلبان بتوانند به راحتی در دانشگاه مورد نظر پذیرفته شوند. یکی از راه های این کار داشتن دفتر برنامه ریزی کنکور است. فنون مطالعه در هر یک از رشته ها برای تمامی داوطلبان متفاوت است. اطلاع از ضریب دروس در هر یک از رشته ها نیز، از جمله موارد بسیار مهم است.

خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری
خدماتی که توسط مشاوران مرکز مشاوره انتخاب رشته رایگان ارائه می شوند بسیار متعدد است و مشاوران در هر زمینه ای آماده ارائه مشاوره تخصصی هستد از جمله :
بررسی بند به بند شرایط و ضوابط موجود در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری که در قبولی شما نقش دارند.
تحلیل کارنامه کنکور که ملاک انتخاب رشته است و باید همه جزئیات آن به دقت بررسی شود.
مشاوره در زمینه تاثیر سهمیه های کنکور سراسری در پذیرش داوطلب و شرایط استفاده از سهمیه ایثارگری
بررسی کارنامه کنکور سهمیه ایثاگران 5 درصد و 25 درصد
تحقیق در زمینه رتبه قبولی رشته های مختلف
وارسی ظرفیت پذیرش دانشگاه های روزانه ، فرهنگیان ، نوبت دوم و …
ارائه مشاوره بازار کار ، آینده شغلی و درآمدی که رشته های مختلف دارند.
و …آیا تا به حال یه این موضوع فکر کرده اید که چه عاملی موجب می شود تا یک داوطلب به رتبه برتر و یا تک رقمی دست یابد؟ قطعاً روش مطالعه نفرات برتر، متفاوت با سایر داوطلبان است. اگر روش مطالعه یکسان باشد، همه افراد می توانند به رتبه های برتر کنکور دست یابند. مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری، با سایر آزمون ها و همچنین امتحانات داوطلبان متفاوت است. مشاوره رایگان با رتبه های برتر موجب می شود تا شما از تمام فنون لازم برای روش صحیح درس خواندن کنکور در هر رشته اطلاع یابید. یکی از مهم ترین اموری که شما نیازمند به کسب اطلاع در رابطه با آن هستید در رابطه با مدیریت زمان است. مدیریت زمان می تواند از اتلاف وقت و انرژی شما جلوگیری کند.