هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است؟
 

چین‌وچروک‌ها و افتادگی پوست معمولا از سن ۳۰ سالگی به بعد ذهن تمام افراد را به خود مشغول می‌کنند. این تغییرات که در اثر گذشت زمان اتفاق می‌افتد، معمولا همدم همیشگی انسان‌ها است. اما بسیاری از افراد نمی‌توانند وجود این تغییرات را بپذیرند و به دنبال راهی برای از بین بردن آن‌ها هستند. هایفوتراپی یکی از جدیدترین روش‌های جوان‌سازی و زیباسازی پوست است. این روش در حال حاضر توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده و به محبوبیت خوبی رسیده است. اگر شما هم به‌خاطر از این تغییرات بزرگسالی به روش‌های زیبایی پناه آورده‌اید و از میان آن‌ها هایفوتراپی را انتخاب کرده‌اید، باید در مورد مزایا و معایب آن بیشتر فکر کنید. هایفوتراپی در اصفهان را ببینید.

مزایای هایفوتراپی چیست؟
هایفوتراپی یک روش زیبایی بدون جراحی است که از نوع خاصی انرژی فراصوت برای کشیدن، سفت کردن و آب‌رسانی به پوست استفاده می‌کند. این امواج به‌راحتی به داخل پوست نفوذ می‌کنند و تولید کلاژن را در لایه‌های مختلف پوست افزایش می‌دهند. جوان‌سازی پوست با هایفوتراپی می‌تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد. اگر در این انتخاب شک دارید، با دانستن مزایای زیر، قطعا شک شما از بین خواهد رفت. از جمله مزایای هایفوتراپی عبارت‌اند از:

در روش هایفوتراپی با تمرکز برای لایه های داخلی و ایجاد گرمای شدید باعث تخریب هوشیارانه منطقه ای می شود .

پس در روش هایفوتراپی با ایجاد امواج آلتراسوند بر روی یک نقطه مشخص و بسیار کوچک گرمای شدیدی ایجاد می شود .

اگر شما برای مدت طولانی کاغذی را در معرض نور شدید خورشید قرار دهید شاید اتفاقی نیفتد اما اگر با یک ذره بین این نور را در نقطه ای کوچک متمرکز کنیم فورا کاغذ آتش می گیرد . روش هایفو نیز همین کار را انجام می دهد . یعنی در نقطه تمر کز حرارت بالا می رود اما در نقاط کناری هیچ گرمایی ایجاد نمی شود و آسیبی نمی بینند .پس تنها نقاطی که می خواهیم تخریب می شوند و به نقاط دیگ بافت آسیبی وارد نمی شود .

که در روش جوان سازی پوست بدن بافت آسیب دیده را ترمیم می کند و پوست جدید و جوان جای پوست فرسوده و پیر قبلی جایگزین می گردد.

 

عوارض هایفو چیست؟
لیفت صورت غیرجراحی با سونوگرافی متمرکز با شدت بالا در صورتی که توسط یک متخصص واجد شرایط و آموزش دیده انجام شود، یک درمان بسیار ایمن محسوب می شود.

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است؟
افرادی که دچار افتادگی پوست و چین و چروک در نواحی مختلف صورت و بدن هستند، می‌توانند از روش هایفو استفاده کنند. به طور کلی این روش در موارد زیر کاربرد دارد.

از بین بردن غبغب و افتادگی گردن
ایجاد خط فک و زاویه سازی فک
رفع افتادگی پلک و چین و چروک اطراف چشم
رفع پف زیر چشم
لیفت ابرو و پیشانی
لیفت صورت
از بین بردن چربی شکم
صاف شدن پوست در ناحیه بیکینی
از بین بردن خطوط عمیق روی صورت
رفع افتادگی پوست در ناحیه قفسه سینه
از بین بردن چربی و ایجاد پوست سفت در ناحیه ران
هایفوتراپی-برای-آقایان
هایفوتراپی برای آقایان و خانم‌هایی که به دنبال جوانسازی و لیفت پوست خود هستند، گزینه مناسبی است.
هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب نیست؟
افراد دارای پوست آسیب دیده ممکن است، قبل از هایفوتراپی به درمان‌های دیگری نیاز داشته باشند. این روش برای افرادی که دارای عفونت یا ضایعات پوستی در ناحیه مورد نظر هستند، توصیه نمی‌شود.