مراحل مختلف فیشیال صورت کدامند؟

فیشیال صورت یکی از روش های درمانی زیبایی محبوب برای پاکسازی عمیق پوست صورت است که با کمک آن می توان به پوستی درخشان و شاداب رسید. فیشیال صورت به همه افرادی که احساس می کنند شادابی و طراوت پوست شان را از دست داده اند و یا در طولانی مدت به دلیل استفاده از مواد آرایشی پوست شان تیره شده است ، توصیه می شود. این روش درمانی در چند جلسه قابل انجام است و از نتیجه ای که در پایان جلسات بدست می آورید ، شگفت زده خواهید شد. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا ضمن بررسی هزینه و چگونگی فیشیال صورت ، بهترین مرکز فیشیال پوست تهران را نیز خدمتتان معرفی کنیم.قاعدتا سلامت پوست در شادابی و زیبایی چهره، تاثیر بسزایی دارد. برای حفظ سلامت پوست و احیای آن، روش های مراقبتی مختلفی وجود دارد که فیشال یکی از آنهاست. اما شاید برایتان سوال باشد که فیشیال چیست و چگونه انجام می‌شود؟ در پاسخ این سوال به صورت مختصر بگوییم که فیشیال به فرآیند پاکسازی پوست که با توجه به نوع و وضعیت پوستی انجام می‌شود، می‌گویند. روش‌های مختلفی برای انجام فیشیال صورت وجود دارد که در اغلب کلینیک های زیبایی انجام می‌شود.

توجه داشته باشید که اگر انجام فیشیال صورت توسط افراد تازه‌کار و با مهارت پایین انجام شود، ممکن است افراد دچار عارضه‌های پوستی مانند: جوش، نازک شده پوست صورت و… بشوند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد فیشیال صورت بیشتر برایتان توضیح دهیم.

فیشیال چیست؟
همانطور که در مقدمه نیز گفته شد، فیشیال صورت یکی از روش‌های درمان و احیای پوست است. در فرآیند فیشیال صورت، متخصصین زیبایی از ترکیب چند روش (تمیز کردن، لایه برداری، آبرسانی و…) برای صورت استفاده می‌کنند. این روش درمانی به مدت ۱ تا ۲  ساعت طول می‌کشد و تنها یک جلسه لازمست تا از بسیاری از مشکلات پوستی مانند جوش سرسیاه، کومودون ها و… از بین بروند.

فیشیال صورت هم در سالن‌های زیبایی و هم در کلینیک های پوست و مو و مراکز اسپا انجام می‌شود. اما توصیه ما، مراجعه به یک کلینیک معتبر و با تجربه در این زمینه است. همانطور که گفته شد، اگر اینکار توسط افراد غیرمتخصص انجام شود، علاوه بر اینکه نتیجه بخش نخواهد بود، حتی ممکن است باعث به‌وجود آمدن عارضه های پوستی نیز می‌شود.فیشیال صورت یک روش درمانی تایید شده برای دستیابی به پوستی درخشان و شفاف است. این کار معمولا در یک سالن زیبایی و توسط درمانگر متخصص انجام می شود. در فیشیال، معمولا از کیت های روشن کننده پوست (مانند Lakme) استفاده می شود. برای استفاده از این کیت ها، شما کافی است مراحل انجام فیشیال را درست به همان ترتیبی که در دستورالعمل کیت نوشته شده است، دنبال کنید. شما حتی در خانه نیز می توانید با کمک کیت های فیشیال صورت، به پوست صورت خود رسیدگی کنید.

مراحل مختلف فیشیال صورت کدامند؟
همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، Facial صورت یک درمان چند مرحله ای است. این مراحل در واقع تعدادی از روتین های مراقبت از پوست مفید هستند که در کنار یکدیگر جمع آوری شده اند تا یک پروسه بسیار کارآمد و مفید را خلق کنند. این کار با تمیز کردن صورت آغاز می شود. برای این منظور معمولا از تمیز کننده های ملایم پوست صورت استفاده می شود تا چربی ها، عرق و کثیفی از پوست صورت پاک شوند. در این مرحله همچنین ارایش صورت پاک می شود. با پاک کردن کثیفی ها و چربی ها، منافذ پوست باز شده و پوست صورت نیز تمیز تر و با طراوت تر می شود.

در مرحله بعد، به پوست صورت شما بخور گرم داده می شود. pasokheto.ir معتقد است که :  این کار به افزایش رطوبت و آرامش پوست کمک می کند. منافذ پوست نیز در این مرحله کاملا باز می شوند تا فرایند پاکسازی و سم‌زدایی پوست صورت گیرد. در مرحله بعد، متخصص به منظور از بین بردن چربی ها و کثیفی ها به شکل عمیق تر، از یک اسکراب پوست استفاده می کند. اسکراب لایه بردار می تواند جوش های سرسیاه و سرسفید پوست شما را از بین ببرد. پس از مرحله لایه برداری، نوبت به ماساژ پوست صورت می رسد.

معمولا این کار با استفاده از یک کرم صورت انجام می شود. این مرحله یکی از آرامش بخش ترین قسمت های Facial صورت محسوب می شود. این کار به شادابی بیشتر پوست شما کمک می کند. پس از این مرحله، پوست شما از درون آب رسانی می شود و در نتیجه، شاداب تر، جوانتر و روشن تر به نظر می رسد.