مراحل اخذ کارت جلسه المپیاد

دانش آموزان برای دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی باید به نشانی  oly.medu.ir مراجعه نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون، 3 روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه المپیاد دانش آموزی قابل دریافت و مشاهده می باشد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه در جلسه آزمون الزامی است. لذا کارت ورود به جلسه آزمون را پرینت گرفته و حتما به همراه داشته باشید. در ادامه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دانش آموزان شرح داده شده است.

دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش اموزی 1401 - زمان و نحوه دریافت (pasokhbama.com)

ثبت نام در المپیاد دانش آموزی – همه چیز در مورد المپیاد دانش آموزی

امکان دریافت کارت ورود به جلسه  آزمون المپیادهای علمی در سال تحصیلی 1400-1399 آغاز گردید. بر این اساس دانش آموزانی که در موعد مقرر با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام نموده اند می توانند با وارد کردن کد ملی و رمز همگام خود از طریق سامانه oly.medu.ir  نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

 مراحل دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد
این که دانش آموزان چگونه می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی اقدام کنند، به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آن منتشر خواهد شد. تمامی دانش آموزان پس از مشخص شدن روال دریافت کارت، باید برای دریافت آن اقدام کرده و کارت را به همراه خود در جلسه داشته باشند؛ زیرا در غیر این صورت از شرکت آن ها در جلسه جلوگیری خواهد شد.

به صورت کلی مراحل شامل موارد زیر می شود:

ورود به سایت رسمی باشگاه دانش پژوهان جوان به نشانی oly.medu.ir

اطلاعیه:

داوطلبانی که قصد دریافت کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی را دارند، باید در زمان مشخص با وارد کردن کد ملی و رمز همگام خود از طریق سایت oly.medu.ir نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

پس از وارد کردن اطلاعات لازم وارد قسمت المپیاد شوید
بعد از ورود به قسمت المپیاد های دانش آموزی بر روی گزینه نمایش و چاپ کارت ورود به جلسه کلیک کنید.
بعد از دریافت کارت ورود به جلسه آن را نزد مدیر مدرسه محل تحصیل خود جهت مهمور کردند ببرید
نکات مهم در رابطه با کارت آزمون علمی المپیاد دانش آموزی
بعد از دریافت کارت ورود به جلسه دقت نمایید که عکستان بر روی کارت چاپ شده باشد. کارت ورود به جلسه بدون داشتن عکس فاقد اعتبار است.
بعد از دریافت کارت ورود به جلسه آن را نزد مدیر مدرسه جهت مهمور کردند ببرید کارت ورود به جلسه بدون داشتن مهم فاقد اعتبار است.
بعد از دریافت کارت ورود به جلسه به اطلاعات شناسایی خود دقت کنید و مطابقت آنها را با اطلاعات شناسنامه ای خود بررسی نمایید.

اطلاع از حوزه های امتحانی و دریافت کارت ورود به جلسه به چه صورت است ؟
برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ، چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون های المپیاد به سایت معاونت دانش پژوهان جوان به نشانی  http://ysc.ac.ir و یا سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش اموزی به نشانی http://oly.medu.ir   مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که کارت ورود به جلسه ، پس از حوزه بندی و مطابق برنامه زمان بندی شده ازطریق  سامانه ثبت نام المپیادها  ازطریق همین سامانه قابل دریافت میباشد.

شرکت در جلسه آزمون المپیاد دانش آموزی
دانش آموزان لازم است برای شرکت در جلسه آزمون المپیاد دانش آموزی به نکات زیر توجه نمایند:

سه روز قبل از برگزاری آزمون برای دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی به سامانه oly.medu.ir مراجعه نمایید