فیشیال پوست هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

 

بستگی به چند عامل دارد مثل:

نوع پوست تان:درصورتی که پوستی چرب دارید که مستعد جوش و اکنه است، پس هر دو هفته یک بار احتیاج به فیشیال پوست دارید( تا هنگامی که مشکل پوستی تان کاهش بیابد). در صورتی که پوست تان ترکیبی از خشک و معمولی یا طبیعی است، ماهی یک بار فیشیال پوست کافیست.

 

وضعیت پوست تان:چنانچه جوش سرسیاه دارید، اکنه یا لکه های تیره روی صورت خویش دارید، این عارضه های میتوانند فاصله های جلسات فیشیال پوست تان و پاکسازی پوست در اصفهان را معلوم کنند.

 

مقصود تان از مراقبت از پوست:چنانچه میخواهید پوست تان مدام زیبا و شاداب بنظر برسد، باید مراقبت خاص از پوست تان را هر چه سریعتر آغاز کنید. مراقبت های مرتب و دائمی از پوست برای حفظ سلامت و زیبایی آن لازم است.

 

فیشیال,فیشیال چیست,فیشیال پوست
فیشیال پوست

 

مرحله های فیشال

در اول و پیش از هر اقدامی باید یک جلسه مشاوره داشته باشید تا متخصص زیبایی محصولات مورد استفاده در فیشال را باتوجه به نوع و نیاز پوست شما تعيين کند. بعد از آن، نوبت به اجرای آن می رسد. متخصصان مختلف مرحله های مختلفی را هم برای فیشال در نظر می گیرند و امکان دارد ترتیب یا تعداد این مراحل در خصوص اشخاص بنا بنظر متخصص تغيير کند. ولی، بطور کلی، هر فرآیند شامل 5 مرحله اصلی زیر است:فیشیال صورت یکی از این روش های مراقبت از پوست است که می تواند برای جوانسازی و زیبایی پوست صورت شما به شما کمک کند.

فیشیال صورت یکی از روشهای موثری است که بدون توجه به اینکه پوست صورت شما چرب، خشک و یا مستعد جوش و یا آکنه است می‌تواند به شادابی و زیبایی پوست صورت شما کمک کند.

در صورتی که شما علاقه مند هستید که با این روش زیبایی بیشتر آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با ابعاد مختلف استفاده از فیشیال پوست را مورد بررسی قرار دهیم.

فیشیال صورت
فیشیال صورت یک روش زیبا سازی پوست است که شامل چند مرحله از جمله بخار، ماسک صورت، لایه برداری، پاکسازی، ماساژ صورت و انواعی از کرم ها و لوسیون ها می باشد.

در واقع فیشیال صورت شامل چندین روش مختلف است که شاید شما هر کدام را به صورت مجزا برای طراوت و شادابی پوست صورت خود انجام داده باشید را در بر گرفته است، به همین دلیل است که فیشیال صورت را به عنوان یک روش چند منظوره برای زیبایی پوست می دانند.

فیشیال یکی از روش‌های جدیدی است که متخصصین حوزه زیبایی پوست از آن به عنوان یک روش غیر تهاجمی برای جوانسازی و زیباسازی پوست صورت استفاده می‌کنند و اگر بخواهیم در مورد سایر کاربردهای این روش صحبت کنیم باید گفت که استفاده از فیشیال باعث افزایش تولید کلاژن، برداشت سلول های مرده پوست و بهبود ظاهری و خطوط و لکه های ظریف روی صورت و همچنین پاکسازی منافذ و آبرسانی به نقاط مختلف پوست از جمله کاربردهای استفاده از فیشیال صورت می باشد.

به همین دلیل است که این روش امروزه به عنوان یک روش پرطرفدار برای زیبایی و جوانسازی پوست استفاده می شود.

انجام فیشیال صورت مناسب چه کسانی است؟
بسیاری تصور می کنند که فیشیال تنها مخصوص بانوانی است که اثراتی از لک، جوش، افتادگی و یا انواع و اقسام چروک ها را بر روی پوست مشاهده می کنند. اما باید بدانید که این تصور اشتباه است. هر انسانی، چه مرد و چه زن، که به زیبایی و سلامت پوست خود اهمیت می دهد و قصد دارد از ایجاد عوارض پوستی در آینده پیشگیری کرده و مشکلات پوستی خود را رفع نماید، می تواند از تکنیک فیشیال پوست استفاده کند.

همچنین بخوانید:  ویال تراپی پوست چیست؟ (آشنایی با ویال مالشی و جوانساز)
تا اینجای کار با شغل فیشیال به‌خوبی آشنا شده‌اید و می‌دانید که چگونه انجام می‌گیرد، احتمالاً می‌خواهید بدانید که انجام فیشیال صورت برای چه گروه سنی انجام می‌گیرد و یا چند بار باید انجام شود؟

مشکلات پوستی که شامل لک و جوش و آکنه از دوران بلوغ آغاز شده و بهتر است روش فیشیال صورت از ۲۰ به بعد انجام بگیرد. تا آن زمان باید از روش‌های درمان خانگی برای پاک‌سازی پوست استفاده نمایید pasokheto.ir میگوید:. مثلاً اگر سن شما بین ۱۸ تا ۲۵ سال است می‌توانید برای حفظ خاصیت درخشان و جوانی صورتتان برای مناسب‌های خاص یا دو ماه یکبار از درمان فیشیال بهره ببرید. ولی اگر سن شما بیشتر از ۲۰ سال است و مشکلاتی نظیر پیری زودرس، لکه‌های پوستی و … دارید در واقع فیشیال به‌عنوان یک درمان روتین مورداستفاده قرار می‌گیرد. این درمان که می‌تواند شامل ماساژ و موادی برای ازبین‌بردن لکه‌های پوستی شود و انجام آن هر ۱ ماه یا ۳ هفته یکبار انجام می‌گیرد و نتایج خوبی نیز به همراه دارد.

فیشیال صورت در چند مرحله انجام می‌گیرد؟
فیشیال صورت یک شغل و روش درمانی چندمرحله‌ای بوده که شامل چندین درمان مراقبت پوستی در یک درمان انجام می‌شود. با اینکه در نگاه اول فکر می‌کنید درمان‌ها ساده به نظر می‌رسد ولی استفاده از بهترین مواد و به بهترین شکل اجرا می‌شوند و نتایج عالی را به همراه دارد. مراحل شامل:

 

فیشیال و تمیزسازی صورت با پاک‌کننده‌های ملایم برای پاک‌سازی کثیفی‌ها و چربی‌ها از روی صورت انجام می‌شود. تمامی موادی که باعث بسته‌شدن منافذ پوست شده‌اند را به طور کامل از لایه سطحی پوست پاک می‌کند.
بخارپز کردن که به مرطوب شدن و شل شدن پوست شما کمک زیادی می‌کند و منافذ پوست را برای پاک‌سازی بهتر بازگشایی می‌کند.
لایه‌برداری با یک اسکراب که برای ازبین‌بردن چربی و جوش‌های سرسیاه و سرسفید شروع می‌شود.
ماساژ صورت که در این بخش از یک کرم مخصوص استفاده می‌شود و لیفت صورت انجام شده و باعث آبرسانی پوست صورت می‌گردد.
استفاده از یک ماسک مخصوص که به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه استفاده می‌شود و از این ماسک برای آبرسانی و هیدراته کردن پوست انجام می‌شود.
استفاده از تونر که باعث می‌شود تا پوستتان به طور عمیق تمیز شده و ph آن تنظیم گردد.