فرق درمان ریزش مو در یک کلینیک زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو چیست؟

کلینیک های مختلف زیبایی، خدمات متفاوتی را برای مشتری های خود ارائه می دهند. این خدمات با گذشت زمان و پیشرفت علم تحت تغییر قرار می گیرد و به تعداد آن افزوده می شود.

کلینیک زیبایی  خوب در شیراز با حضور یک متخصص پوست و زیبایی تاسیس می شوند و پزشکان عمومی نباید اقدام به تاسیس این کلینیک های زیبایی کنند.بعضی از کلینیک های زیبایی از متخصصان بیشتری در کادر درمانی و زیبایی خود استفاده می کنند و خدمات بیشتری را به مشتریان ارائه می کنند. برخی نیز فضای محدودتری داشته و خدمات کمتری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

در جواب به این سوال که انواع خدمات کلینیک زیبایی چیست تعدادی از این خدمات که بسیار مورد توجه علاقه مندان مراجعه کننده به کلینیک های زیبایی قرار گرفته اند عبارتند از:

تزریق بوتاکس به صورت، درمان تعریق با بوتاکس، تزریق ژل یا فیلر، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ، پی آر پی یا پلاسمای تغلیظ شده، مزوتراپی، لایه برداری شیمیایی، خدمات کاشت و ترمیم مو، لیزر موهای زائد، پاکسازی و آبرسانی پوست، اصلاح فرم بینی،  لاغری موضعی، درمان ضایعات عروقی و بسیاری خدمات دیگر.

حال به بررسی این که هر کدام از این خدمات کلینیک زیبایی چیست و نحوه انجام آن چگونه است، خواهیم پرداخت. pasokheto.ir میگوید:  ما را همراهی نمایید.همه افراد به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند. ممکن است نگرانی و سطح توقع هر فرد نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد متفاوت باشد. بعضی از افراد بسیار از سلامت پوست و موی خود مراقبت می کنند و در مقابل برخی افراد تا هنگامی که مشکلی جدی پیش نیاید توجهی به پوست و موی خود ندارند.

در این مرحله باید تفاوت بین کلینیک زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو را بدانید. شاید خیلی از افراد از این تفاوت مهم خبر نداشته باشند. هنگامی که به دنبال روشی ایمن، مناسب و تخصصی برای درمان و زیبایی پوست و موی خود هستید بهتر است حواستان را جمع کنید.

درمان آکنه
به عنوان مثال برای فردی که مشکل آکنه و اسکار آن را دارد مراجعه به کلینیک زیبایی اشتباه است. بلکه باید تحت نظر پزشک متخصص در یک مرکز معتبر روش های درمانی و زیبایی را انجام دهد.

ویژگی و خدمات یک کلینیک زیبایی
ویژگی و خدماتی که یک کلینیک زیبایی ارائه می دهد شامل ماساژ پوست، آب درمانی، پیرسینگ، لایه برداری و مراقبت های دوره ای از پوست می شود.

فرق درمان ریزش مو در یک کلینیک زیبایی و کلینیک تخصصی پوست و مو چیست؟
در یک کلینیک زیبایی اولین راه حل برای فردی که ریزش مو و طاسی دارد کاشت مو می باشد. اما در یک کلینیک تخصصی و درمانی پوست و مو علت های پایه ای ریزش مو و طاسی بررسی می شود و در صورت رفع مشکل موهای خود فرد مجددا رشد خواهند کرد و اگر راه حل دیگری وجود نداشته باشد کاشت مو به روشی کاملا بهداشتی تحت نظر متخصص انجام خواهد شد.

فرق لیزر موهای زائد در یک کلینیک زیبائی و کلینیک تخصصی پوست و مو چیست؟
گاهی کلینیک های زیبایی لیزر موهای زائد نیز انجام می دهند. اما همانطور که واضح است نتیجه نهایی کاملا نامناسب و برخلاف انتظار مراجعه کننده خواهد بود.