عملکرد بوتاکس ابرو به چه نحوی میباشد؟

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو یک روش آسان و سریع است که می‌تواند در کمترین زمان ممکن، مشکل افتادگی خفیف ابرو را حل کند. تزریق بوتاکس با از بین بردن چین و چروک سطحی پوست و بالا بردن ابروها، چهره شما را جوان‌تر نشان خواهد داد.

البته باید دقت داشته باشید که لیفت ابرو با بوتاکس، برخلاف لیفت ابرو با اندوتاین که ماندگاری بالایی دارد، یک روش دائمی برای جوانسازی صورت نیست اما بسیار سریع، آسان و پرکاربرد است. در کل ماندگاری بوتاکس  در مرکز بوتاکس ابرو در رشت  تنها  تا چند ماه خواهد بود. عوارض بوتاکس ابرو نیز کم است و دائمی نیست اما بدون عارضه هم نخواهد بود. به ویژه اگر بخواهید به طور مرتب از این روش برای جوان سازی و لیفت ابرو استفاده کنید.

برای مثال، ابروهای افتاده و یا خطوط بین ابروها چهره شما را عبوث و مسن‌تر نشان می‌دهد. تزریق بوتاکس جهت لیفت ابرو یکی از روش‌های بر طرف نمودن خطوط ایجاد شده بین ابروها می‌باشد. از طریق تزریق بوتاکس در انتهای ابروها نیز می‌توانید به بالا رفتن ابرو کمک کنید. در کل تزریق بوتاکس یک راه حل موقت و با عارضه‌های کمتری نسب به دیگر درمان‌ها می‌باشد.

اگر به دنبال لیفت دائمی ابروها هستید این درمان را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم. اما در نهایت توصیه می‌کنیم این مقاله که شامل آشنایی با لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، علل افتادگی ابرو، خطرات و عوارض، هزینه و مراقبت‌های قبل و بعد از بوتاکس مطالعه نمایید. شاید لیفت ابرو گزینه مناسب تری برای شما بود. سپس از یک جراح زیبایی برای انجام بهترین روش جوانسازی چهره مشورت بگیرید و یا دیگر مقالات وبسایت ما را مطالعه کنید.

چنانچه فرصت مطالعشاید همین امتیاز لیفت ابرو با بوتاکس توجه افراد را به خود جلب کرده است و هر ساله افراد بی شماری اعم از مرد و زن به دنبال بالا کشیدن ابروی خود به واسطه ی تزریق بوتاکس هستند.

اهمیت به زیبایی و شادابی پوست مقوله ای انکار ناپذیر و فطری در وجود انسان است. چه زن باشی و چه مرد، از اینکه چهره ای جوان، با پوست شاداب داشته باشی، حس خوشایندی پیدا می کنی و با اعتماد به نفس بیشتری در اجتماع حاضر می شوی!؟ چه کسی را سراغ دارید که مخالف این حقیقت باشد؟!!

آیا کسی را می شناسید که از زیبایی فراری باشد و خود را تسلیم روند پیری و کهولت سن کرده باشد؟؟؟
مطمئنا برای خود شما هم اتفاق افتاده است که بارها هنگامی که جلوی آیینه ایستاده اید، صورت خود را از جهات مختلفی ارزیابی کرده اید. مثلا با خود گفته اید، اگر ابروهایم کمی بالاتر بود، چشمانم کشیده تر و جذاب تر نشان داده می شد!
یا حتی ممکن است با خود بگویید اگر این جای جوش ها روی صورتم نبود، قطعا زیباتر و جذاب تر به نظر می رسیدم!!!
معمولا اولین راهی که برای رسیدن به زیبایی ذهنتان را به خود مشغول می سازد، امتحان و تجربه روش های ساده و غیرتهاجمی است. در ادامه این مطلب قصد داریم تزریق بوتاکس به ابرو و نتایج حاصل از آن را مورد بررسی قرار دهیم. همراه ما باشید.هدف بوتاکس ابرو
حذف خطوط اخم : عضلات ناحیه‌ی ابرو در ایجاد چروک‌های بین دو ابرو و روی پل بینی موثر هستند و برای حذف این خطوط می‌ توانیم از تزریق بوتاکس استفاده کنیم.
لیفت ابرو : با فلج کردن عضلات پایین کشنده‌ی ابرو، می‌ توانیم ابروها را بالا ببریم.
اصلاح شکل ابرو : اگر در ناحیه‌ی ابروهای شما عدم تقارن یا مشکل ظاهری وجود دارد، می‌توانیم با تزریق بوتاکس به ابرو این اختلالات را اصلاح کنیم.
در آریانا بخوانید: کاشت ابرو طبیعی

تاثیر بوتاکس ابرو
بوتاکس یک تزریق موقتی است و اثر سم بوتولینوم بعد از مدتی از بین می ‌رود و بعد از مدتی باید آن را ترمیم کنید. با این وجود عضلات ناحیه‌ ی ابرو کوچک و ظریف هستند و تاثیر بوتاکس در این ناحیه زیاد است. در تزریق‌ های ابتدایی نتیجه‌ ی بوتاکس به طور متوسط بین ۳ تا ۴ ماه است. در صورت عمیق شدن خطوط روی صورت، اثرگذاری بوتاکس کاهش می یابد.