در صورت پاسخگو نبودن پشتیبانی اپلیکیشن شاد ، چگونه مشکل برنامه شاد را رفع کنیم ؟

 

اپلیکیشن شاد به منظور برگزاری کلاس های درسی دانش آموزان به صورت مجازی و آموزش از راه دور در تعطیلات اضطراری مدارس ، توسط آموزش و پرورش ارائه شده است و دانش آموزان و معلمان موظف هستند با دانلود شاد و اجرای آن در گوشی تلفن همراه ، تبلت یا کامپیوتر برنامه های درسی را از طریق آن پیگیری نمایند. در حال حاضر اپلیکیشن شاد در نسخه های وب شاد ، ویندوز و به زودی برای IOS نیز راه اندازی می شود تا همه کاربران بتوانند به آن دسترسی داشته باشند اما گاها برخی از والدین و دانش آموزان در ورود به این برنامه با ارور هایی مواجه می شوند که لازم است هر چه سریع تر از طریق تماس با پشتیبانی این برنامه مشکل پیش آمده را حل کنند تا خللی در آموزش دانش آموز وجود نداشته باشد شماره پشتیبانی شاد که بصورت رسمی اعلام شده است شماره 43081 است که میتوانید با آن تماس بگیریدسامانه شاد چند ماه پس از تعطیلی و غیرحضوری شدن مدارس توسط سازمان آموزش و پرورش راه اندازی شد و تاکنون که یک و نیم سال از زمان طراحی این برنامه می گذرد ، اکثر دانش آموزان و معلمان از تمام نقاط کشور در آن عضو شده اند تا پیگیر آموزش های مجازی باشند.

عضویت در شبکه شاد از طریق کد ملی انجام می گیرد و افرادی که جزو دانش آموزان ، معلمان و مدیران مدارس نیستند امکان احراز هویت در شاد را ندارند. ولی اگر جزو یکی از این سه دسته قرار دارید ولی همچنان موفق به احراز هویت نمی شوید ، می بایست با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل شما بررسی شود.

 

البته در صورتی که کارشناسان پشتیبانی رسمی شاد پاسخگو نبودند و یا امکان ارتباط با آنها را نداشتید ، می توانید سوالات خود را از مشاوران ما نیز بپرسید. کارشناسان مرکز مشاوره تخصصی مشاور تحصیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما عزیزان هستند.

پاسخ به برخی مشکلات کاربران شاد
در ادامه به برخی از سوالات پر تکرار کاربران پیام رسان شاد پاسخ می دهیم. احتمالا شما هم با یکی از این مشکلات روبرو شده اید و به دنبال راه حلی برای آن هستید. در صورتی هم که پاسخ مشکل خود را در این مطلب نیافتید ، لطفا با کارشناسان تماس بگیرید.

چرا کد فعال سازی شاد ارسال نمی شود ؟
برای دریافت کد فعال سازی شاد حتما از شماره ای استفاده کنید که روشن است و برای آن پیامک ارسال می شود. گاهی نیز دلیل عدم ارسال کد فعال سازی شاد ، مشکلات خود برنامه است که حداکثر طی چند ساعت برطرف می شود. پس در صورت مواجه شدن با این مشکل ، چند ساعت صبر کرده و دوباره اقدام نمایید.

چرا احراز هویت دانش آموز انجام نمی شود ؟
اگر با وجود آنکه کد ملی را درست درج کرده اید اما موفق به احراز هویت نمی شوید ، حتما به مدیر مدرسه اطلاع دهید تا کد ملی شما را وارد سامانه سناد کند و پس از ثبت مشخصات شما در سایت سناد ، احراز هویت و عضویت در شاد بدون مشکل انجام خواهد شد.

چرا شبکه شاد بالا نمیاد ؟
در حال حاضر شبکه شاد یک پیام رسان با چند میلیون کاربر است و آنلاین بودن همزمان تعداد زیادی از کاربران موجب اختلالاتی در برنامه می شود که از جمله آنها بالا نیامدن برنامه است. اگر شبکه شاد شما هم بالا نمی آید ، یکبار از برنامه خارج شده و دوباره وارد شوید.