شروع استفاده از تبلیغات

Image for post
Image for post

راه اندازی کسب و کار خود و دیدن رشد آن اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان کسایی فراتر از وحشیانه ترین رویاهای شما، به عنوان پر ارزش ترین و پر استرس ترین سرمایه گذاری شناخته شده است که هر کسی می تواند انجام دهد. راه اندازی کسب و کار خود به شما این امکان را می دهد که اشتیاق خود را دنبال کنید، برای خود کار کنید و در برنامه خود انعطاف پذیری ایجاد کنید.

بسیاری از استارت آپ ها به کسب و کارهای کوچک در حال رشد در بریتانیا تبدیل شده اند. طبق گفته وزارت راهبرد تجارت، انرژی و صنعتی، رشد کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​به اقتصاد کمک شایانی می کند. از بین مشاغل خصوصی در بریتانیا، SMEها "5.8 میلیون کسب و کار" را تشکیل می دهند که سهم زیادی در صنایع مربوطه خود دارند. کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​در بریتانیا به استخدام «حدود 16.3 میلیون نفر» کمک کردند که 60 درصد از کل مشاغل در بریتانیا را تشکیل می‌دهند. کل اشتغال در تمام مشاغل بخش خصوصی از "27.0 میلیون در ابتدای سال 2018 به 27.5 میلیون در آغاز سال 2019" افزایش یافته است که رشدی 2 درصدی دارد. آراد دیتابیس

رشد مداوم هر کسب و کاری را می توان از طریق استراتژی بازاریابی و تبلیغات آن بیشتر کرد. استراتژی اتخاذ شده به نیازها و اهداف هر کسب و کار بستگی دارد، از ایجاد آگاهی از برند گرفته تا ترویج افتتاح فروشگاه.

در اینجا چند راه وجود دارد که پنج شرکت کوچک و متوسط ​​از تبلیغات بیلبوردی برای جلب علاقه مشتریان بالقوه استفاده می کنند


1. دادن جهت - Grabex
ساده‌ترین تکنیکی که شفافیت را ارائه می‌کند و به غلبه بر استاتیک زندگی مدرن کمک می‌کند. پیام‌های جهت‌دهی باید ساده، خواندنی و آموزنده برای جایی که در آن قرار دارید باشد. پیام‌رسانی جهت‌دهی ابزاری عالی برای استفاده در طراحی شما، هنگام افتتاح یک فروشگاه جدید، جابجایی مکان‌ها یا زمانی که خارج از جاده اصلی قرار دارید، است. استفاده از تصاویری که فورا قابل تشخیص هستند، جلوگیری از هرگونه سردرگمی و نشان دادن آنها به سمت شما، می تواند ابزاری برای عبور افراد از درب باشد.

Grabex Windows تولید و نصب پنجره‌ها، درها، سیستم‌های کشویی و دوتایی، سقف شیشه‌ای و محصولات شیشه‌ای سفارشی برای مشتریان تجاری و مسکونی از لندن، کنت، و جنوب شرق انگلستان است. بدون توجه به تغییر در طراحی، Grabex Windows از یک سایت بیلبورد نزدیک استفاده می کند تا به طور مداوم مشتریان را از نزدیک بودن آنها به فروشگاه خود آگاه کند. در حالی که طراحی را برای تازه ماندن و جلب توجه مورد نیاز برای جلب تصمیم گیرندگان بازبینی می کنیم.

 

نکاتی برای یک کمپین جهت دار عالی

دقیقاً جایی را که هستید به نمایش بگذارید - فاصله بدهید، نقشه نشان دهید یا بگویید چند جاده دورتر از بیلبورد خود قرار دارید.
ساده نگه دارید - فقط اطلاعاتی را اضافه کنید که به آنها اجازه تصمیم گیری می دهد.
آن را به یاد ماندنی کنید - آن را در برند و بصری نگه دارید.

 

2. تبلیغات - آهن فروشی


یک کمپین تبلیغاتی بیلبورد به احیای علاقه یا خلاص شدن اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان کسایی از شر موجودی قدیمی، برای مشاغلی که تبلیغات درون فروشگاهی یا آنلاین دارند، کمک خواهد کرد. با این حال، تبلیغات بیلبورد می تواند به ایجاد شبکه بزرگتر کمک کند و به تبلیغ شما برای دستیابی به مشتریان بیشتر کمک کند. این امکان را برای آن‌ها افزایش می‌دهد که پس از فریفتن درب، به مشتریان قدیمی تبدیل شوند. به عنوان بزرگترین تامین کننده آهن آلات تخصصی انگلستان، با ارائه بیش از 18000 محصول با کیفیت در انبار، آماده تحویل در روز بعد. Ironmongery Direct تبلیغات خود را با طراحی ساده و در عین حال چشم نواز برجسته کرد و به راننده این امکان را می دهد که در عرض چند ثانیه بداند چه چیزی می فروشد و اینکه تبلیغاتی در دسترس دارد.

 


نکاتی برای یک کمپین تبلیغاتی عالی
شفاف سازی کنید - از بهترین تبلیغاتی که در آن زمان دارید استفاده کنید.
آن را بصری کنید - نشان دهید چه محصولی را در تبلیغات دارید
آن را روی برند نگه دارید- مشخص کنید که تبلیغ با چه کسی است.
فراخوان اقدام – به آنها یک وب سایت یا رسانه اجتماعی بدهید تا در مورد تبلیغات بیشتر بدانند.
 


3. به زودی افتتاح می شود - Prestige Cars


برنامه های توسعه یک شاخص مهم است که نشان می دهد تجارت شما در حال رشد است و تقاضا برای محصول / خدمات شما مورد نیاز مشتریان است. حفظ تقاضای بالای مورد نیاز برای محصولات شما به رشد کسب و کار شما کمک خواهد کرد. به‌عنوان یکی از سریع‌ترین شرکت‌های فروش خودرو، اتخاذ رویکردی جدید در فروش صدها خودرو در هر سال، این امکان را به آنها داده است که به سرعت گسترش پیدا کنند. خودروهای پرستیژ کنت کمپین خود را برای تبلیغ تاسیسات تعمیر و نگهداری جدید در اورپینگتون کنت راه اندازی کردند. اجازه دادن به کاربران جاده برای آشنایی و درک خدمات موجود پس از باز شدن.


نکاتی برای کمپین افتتاحیه عالی به زودی
آن را ساده نگه دارید - تمرکز روی برند شما و کاری باشد که انجام می دهید.
به آنها بگویید کجا خواهید بود - آدرس آینده خود را به نمایش بگذارید
فراخوان برای اقدام - اطلاعات تماس خود را به آنها بدهید تا بتوانند به روز رسانی های شرکت شما را دریافت کنند.
 

4. آگاهی از برند - Willow Estates

راهی عالی برای شروع سفر برند شما برای به دست آوردن مشتریان بالقوه. این به آنها اجازه می دهد تا آنچه را که نام تجاری شما ارائه می دهد را به طور کامل درک و هضم کنند. یک کمپین آگاهی از برند می تواند و باید بصری ترین باشد و از جمله بندی محدود تشکیل شده باشد. رانندگان در حال حاضر زمان محدودی برای خواندن اطلاعاتی که می بینند دارند. بیش از ربع قرن است که Willow Estates در محدوده m25 خدمت کرده است، من را تشویق و تسهیل می کند.

منبع:

https://aradholding.com/%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%88-%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C/