پیشرو بودن تابلوهای دیجیتال

Image for post
Image for post

شرکت های تبلیغاتی در جاده چالوس ارائه‌دهنده نرم‌افزار تابلوهای دیجیتال پیشرو در صنعت آماده است تا سلطه بازار خود را به عنوان یک شرکت جهانی متعادل و تلاشگر گسترش دهد.
شرکت Broadsign International, Inc. ("BSI") امروز اعلام کرد که توسط گروه JedFam, LLC ("JedFam") تقریباً سه ماه پس از درخواست حمایت تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده خریداری شده است. ناحیه دلاور دادگاه ورشکستگی اخیراً فروش دارایی های BSI را به JedFam تأیید کرد و BSI با نام Broadsign International, LLC از ورشکستگی خارج خواهد شد. و برایان دوشو به عنوان مدیر اجرایی ارائه دهنده نرم افزار علامت دیجیتال باقی خواهند ماند.
برایان دوشو گفت: «امروز شروع فصل جدیدی برای Broadsign است. "به لطف حمایت گسترده وام دهندگان، مشتریان، شرکا و دوستانمان، عملیات ما در طول این فرآیند قوی باقی مانده است." آقای دوشو گزارش داد که Broadsign رشد بی سابقه ای را در ماه های اخیر تجربه کرده است. مجری تبلیغات محیطی در جاده چالوس او گفت: "من به ویژه از کارمندان خود در سراسر جهان سپاسگزارم که تلاش و تمرکز مستمر آنها در رسیدن به این دستاورد موثر بوده است و کمک کنندگان مهمی در موفقیت آینده ما خواهند بود."

aradholding.com