بیلبوردهای تبلیغاتی در انگلیس

Image for post
Image for post

شرکت های تبلیغاتی در نمک آبرود با گردش مالی 71.6 میلیارد پوندی، بازار خودرو بریتانیا مانند همیشه موفق است. بی‌بی‌سی فروش سال گذشته را با ثبت 2.7 میلیون خودرو، که نسبت به سال 2015 دو درصد افزایش داشته است، به عنوان یک رکورد بالا توصیف کرد.

برای بهره مندی از تقاضای فزاینده مصرف کنندگان در بازار خودرو، یک کمپین تبلیغاتی پیدا کنید که با مخاطبان شما درگیر شود و اخبار نمایندگی خودروی شما را پخش کند.

تبلیغات بیلبورد یک روش عالی و مقرون به صرفه برای تبلیغ نمایندگی خودرو شما ارائه می دهد. تضمین می شود که با حضور بیلبورد به صدها و هزاران نفر در مکان انتخابی خود دسترسی پیدا کنید.

 

پلتفرم‌های تبلیغاتی مانند سایت‌های آنلاین خودرو می‌توانند پرهزینه باشند، به‌ویژه برای نمایندگی‌هایی که می‌خواهند چندین خودرو را همزمان تبلیغ کنند.
اغلب این سایت‌های آنلاین فقط فرصتی برای تبلیغ وسیله نقلیه (هایی) که می‌خواهید بفروشید، ارائه می‌دهند. این شانس شما را برای تبلیغ کسب و کارتان و همچنین هر گونه خدمات اضافی که ارائه می کنید، مانند امور مالی و خدمات را محدود می کند.

افزایش فروش

علاوه بر این، بیلبوردها برای راهنمایی مشتریان مستقیماً به درب منزل شما ایده آل هستند. پیکان ها و توضیحات و همچنین آدرس شما اطمینان حاصل می کند که مشتریان می توانند نمایندگی شما را پیدا کنند و ترافیک کسب و کار شما را افزایش دهند.

 

با تبلیغات در نمایندگی خودروی خود با تابلوهای تبلیغاتی، تضمین می‌کنید که در مکانی که انتخاب می‌کنید حضور برجسته‌ای داشته باشید، مطمئن باشید که به مخاطبان مورد نظر خود دسترسی خواهید داشت و در بین ساکنان محلی شهرت ایجاد می‌کنید.

با راه اندازی کمپین تبلیغاتی بیلبورد خود، مخاطبان نمایندگی خود را افزایش دهید.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%86%d9%85%da%a9-%d8%a2%d8%a8%d8%b1%d9%88%d8%af/