بیلبوردهای الکترونیکی یا بیلبوردهای دیجیتال؟
 

Image for post
Image for post

مجری تبلیغات محیطی در نوشهر در دنیای تبلیغات رسانه ای در فضای باز، ممکن است دو گزینه را ببینید که کم و بیش شبیه یک چیز هستند - بیلبوردهای الکترونیکی و بیلبوردهای دیجیتال. آنها ممکن است شبیه به هم به نظر برسند زیرا در واقع یکسان هستند. این بیلبوردها چه با توجه به قدرت آنها (برق) و چه با توجه به نوع صفحه نمایش آنها (دیجیتال)، پیام های تبلیغاتی را هر شش تا هشت ثانیه بر روی یک صفحه LED می چرخانند. تبلیغات به‌جای چاپ و چسباندن مستقیم بر روی بیلبورد سنتی‌تر و ثابت‌تر، به‌عنوان یک فایل ساده به بیلبورد الکترونیکی یا دیجیتالی تحویل داده می‌شوند. شرکت های تبلیغاتی در نوشهر

برای تبلیغاتی که همیشه در حال حرکت است

ماهیت بیلبوردهای الکترونیکی/دیجیتال، که در آن پیام همیشه در حال حرکت است، آن را به یک گزینه رسانه تبلیغاتی در فضای باز منحصر به فرد تبدیل می کند، زیرا شما توانایی تغییر مداوم پیام خود را دارید. بیلبوردهای الکترونیکی/دیجیتال ایده آل برای کمپین هایی که دائماً در جریان هستند، به شما این امکان را می دهد که پیام تبلیغاتی خود را روزانه، ساعتی یا حتی دقیقه به دقیقه تغییر دهید. برخی از کمپین‌هایی که برای این نوع بیلبورد مناسب هستند عبارتند از.

تبلیغات با زمان محدود


مناسبت ها
پیشبرد فروش
شمارش معکوس تعطیلات
معاملات روزانه
محصولات تازه اضافه شده

پوستر تبلیغاتی آتلانتا

توجه به این نکته مهم است که بیلبوردهای الکترونیکی/دیجیتال زمانی مقرون به صرفه هستند که در کمپین هایی مانند اینها استفاده شوند نه در مواردی که واقعاً نیازی به تغییر کپی نیست. برای آن نوع کمپین ها، یک بیلبورد ثابت به همان اندازه موثر است و گزینه مقرون به صرفه تری است. بزرگترین صرفه جویی در هزینه ای که از بیلبوردهای الکترونیکی/دیجیتال دریافت می کنید، امکان ایجاد تغییرات سریع در تبلیغات خود بدون هیچ هزینه اضافی است.

این توانایی برای ایجاد تغییرات در تبلیغات خود، که توسط بیلبوردهای الکترونیکی/دیجیتال فعال شده است، به شما کمک می کند پیام های مناسب را در زمان دقیق به مخاطبان هدف خود دریافت کنید. هیچ تاخیری وجود ندارد، بنابراین همانطور که بیلبورد دائماً پیام‌ها را می‌چرخاند، شما نیز می‌توانید دائماً آنچه را که مخاطبانتان می‌بینند تغییر دهید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در نوشهر

دیجیتالی شدن می تواند چشم ها را به خود جلب کند

 

به هر نحوی که به آن نگاه کنید، هنگام استفاده از بیلبوردهای الکترونیکی/دیجیتال فضای بیشتری برای فلاش وجود دارد زیرا می توانید پیام خود را فراتر از یک تصویر ایستا ببرید. ایجاد بازاریابی چشم‌گیرتر می‌تواند منجر به دنبال‌کردن بیشتر مخاطبان هدف شما در مورد هر دعوتی برای اقدام شما در تبلیغات شود. همچنین می تواند تبلیغ شما را برای رهگذرانی که در طول روز هر تعداد از تبلیغات رسانه ای در فضای باز را مشاهده می کنند، به یاد ماندنی تر کند.

بیلبوردهای آخر شب آتلانتا این پتانسیل برای جلب مؤثرتر توجه مخاطبان هدف به این معنی است که طراحی مناسب تبلیغات خود برای انتقال واضح و قدرتمند پیام شما بسیار مهم است. با تجربه گسترده و بهترین شیوه‌ها در طراحی، Efortless Outdoor Media می‌تواند برند شما را از مفهوم، از طریق طراحی، به نمایش زنده بر روی بیلبوردهای الکترونیکی/دیجیتال در مکان‌های مناسب در اطراف آتلانتا ببرد تا به مخاطبان شما دسترسی پیدا کند. با انتخاب رنگ‌های با کنتراست بالا، ایجاد یک پیام جذاب اما مختصر، و اطمینان از خوانایی فونت‌ها، تبلیغات بیلبوردی ایده‌آل برای قالب دیجیتال ایجاد می‌کنیم.

برای بهترین قیمت بیلبورد و تبلیغات در فضای باز، قرار دادن و خدمات با ما تماس بگیرید info@efortlessoutdoormedia.com/ - ما ظرف 24 ساعت یا کمتر پاسخ خواهیم داد.