وضوح تصویر یک عامل اصلی در رسانه های فضای باز است

انتشار یک روش غیر معمول برای افزایش کیفیت قابل تشخیص عکس شما است. آیا امروز از خانه خارج شدید؟ تعداد ورق هایی را که به احتمال زیاد به سمت هدف خود دیده اید و از آن خارج شده اید، بررسی کنید. تبلیغات در بابلسر ترتیبات و هدف تصویر آنها را در نظر بگیرید. کدام یک بیشتر از همه شما را جدا کرد؟ آیا در طول نمونه هایی که حیاتی تر بودند، نمونه ای دیدید؟ 

به احتمال زیاد، آنهایی که جدا از هم ایستاده بودند، قوانین خاصی را در حین ایجاد آنها حفظ کردند. برای انگیزه های خود، می خواهید از متن کوتاه اما جذاب برای کپی خود استفاده کنید. علاوه بر این، باید مطمئن باشید که دیدن لوگوی شما برای کسانی که در حال گشت و گذار هستند، سخت نیست. در غیر این صورت، این برداشت ها هیچ معنایی ندارند. مجری تبلیغات محیطی در بابلسر

هازی بهتر نیست

در هر نقطه ای که انتخاب کرده اید چه چیزی روی تخته شما می رود، واقعاً می خواهید تضمین کنید که قابل تشخیص است. علاوه بر این، منظور ما فقط اندازه کپی نیست. در صورتی که هیئت مدیره شما هدفی ناتوان داشته باشد، می تواند اساساً به همان اندازه تقبیح کننده باشد.

گلن، خالق و ساکن ما، می گوید که "شما 300 در 500 DPI می خواهید." همچنین مناسب است که به متخصص بازاریابی اجازه دهید این دیدگاه را مدیریت کند. شما به وضوح مجاز هستید که خودتان طراحی کنید که توسط کاردستی ساخته شده است. ما حتی برای شما یک برگه مشخصات می فرستیم که نوع عمل [و وضوح] را دارد. به پشتیبانی اجازه مدیریت آن را بدهد.شرکت های تبلیغاتی بابلسر

چرا باید EOM را برای نسخه بعدی خود انتخاب کنید

تعداد قابل توجه‌تر از مواردی که گلن انتظار دارد مسئولیت کاردستی را بر عهده بگیرد. این نسبت بسیار زیاد او را به عنوان یک متخصص آگاه در این زمینه واجد شرایط می کند. این توضیحی است که باید به EOM اجازه دهید نسخه بعدی شما را مدیریت کند.

تجربه ترکیبی ما نتایج را برای شما تضمین می کند، به طور مشابه به عنوان بیشترین انگیزه برای دلار شما. در فرصتی که برای ساخت تابلوی بعدی خود آماده هستید، امروز با ما تماس بگیرید؟ گردهمایی ارباب ما اطمینان حاصل می کند که پیشرفت شما به دنبال درمانی است که شایسته آن است!

رونوشت گرفتن:

جیسون سیروتین:

مژده، من جیسون سیروتین هستم، و امروز با بیل هابز، که مالک و مالک، مدیر کارگردانی، همه چیز Outdoor Media است، که یک انجمن تبلیغاتی رسانه های خارجی است، صحبت می کنم. برای انتشار به چه تصویر عینی نیاز دارم؟

بیل هابز:

به طور معمول شما حدود 300 در 500 DPI می خواهید، اگر اندازه سه در پنج باشد، اما با هرکسی که من کار می کنم، به طور معمول کاردستی را طراحی می کنم، با این حال من چند انجمنی دارم که با آنها کار می کنیم یا مشتریانی دارم که آنها قانع کننده را طراحی می کنند. اثر هنری. به نوعی به آنها مدرک می دهم که از چه نوع مهارتی باید استفاده کنند. من یک برگه مشخصات دارم که برایشان ارسال می‌کنم که نوعی تداعی را دارد که باید در آن باشد، هدف، همه اینها، تا آن را واقعاً اساسی کند، اما 90٪ مواقع کار هنری قانع‌کننده‌ای را برای آن انجام می‌دهم.