نقاط ضعف دیجیتال: دانستن نکات مهم بیلبوردهای دیجیتال

Image for post
Image for post

چند انتخاب برای انتخاب اعلامیه بعدی شما وجود دارد. تبلیغات در محمودآباد این انتخاب ها هر کدام با افکار بعدی خود همراه است. برای مثال، اعلان‌های استاتیک از وینیل ساخته شده‌اند و ثابت هستند. این بدان معناست که پس از اتمام اعلان شما، این همان چیزی است که در طول عمر خود شبیه خواهد بود. هر گونه پیشرفتی که در طول چرخه عمر آن ایجاد شود، هزینه های اضافی را به همراه خواهد داشت. با این حال، آیا در مورد موانع پیشرفته نباید چیزی گفت؟

علاوه بر این، انتخاب های پیشرفته اعلامی شما با ترتیب خود از جوانب مثبت و منفی همراه است.  این انتخابی است که اکثر حامیان مالی برای مشتریان خود تجویز می کنند. با این حال، آیا این بدان معناست که بدون اتفاقات ناگوار نیست؟ برای پیدا کردن موارد اضافی ادامه دهید.

بدبختی های اعلامیه های کامپیوتری

یکی از دلایلی که اکثر حامیان مالی از این انتخاب حمایت می کنند، نتیجه مستقیم تعداد تبلیغاتی است که می توانند روی آن قرار بگیرند. در نقطه ای که یک اعلامیه ثابت است، شما شیفتگی اصلی هستید. در هر صورت، در تابلوهای کامپیوتری، شما این فضا را به هشت امید مختلف ارائه می دهید. مجری تبلیغات محیطی محمودآباد

این به این معنی نیست که برای انتخاب ایستا معایبی ندارد. با توجه به محدودیت آن، ممکن است باعث شود که بولتن در مناطق خاصی فروخته شود. اگر ترافیک بالایی داشته باشد یا به طور استثنایی برای منطقه مورد نظر باشد، احتمال درگیر شدن آن بسیار بیشتر است.

بدیهی است که این بدان معنا نیست که انتخاب های کامپیوتری عملی بیهوده است. حقیقت را بخواهید، این یک معکوس باورنکردنی است. مطمئناً جنبه های مثبت خود را دارد. این واقعاً به این معنی است که شما باید در هنگام انتخاب انتخاب خود تا حدودی سخت کوش باشید. همه چیز را بسنجید و نتیجه بگیرید که چه چیزی برای تصویر شما بهترین است.

انتخاب رسانه های بی دردسر در فضای باز

اگر مطمئن نیستید که یک برد پیشرفته می‌خواهید، ابزار Outdoor Media می‌تواند به شما کمک کند. گروه با استعداد ما از متخصصان می‌توانید در تصمیم‌گیری دقیق انتخاب مناسب شما کمک کنند. از آن نقطه، می توانیم برنامه ریزی را شروع کنیم. در صورتی که برای برداشتن گام بعدی آماده هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید! بیلبورد تبلیغاتی در محمودآباد

رونوشت بستن:

جیسون سیروتین:

هی، من جیسون سیروتین هستم، و امروز با بیل هابز صحبت می کنم، که مالک و مالک، رئیس نظارت بر همه چیز، Efortless Outdoor Media است، که یک سازمان تبلیغاتی رسانه ای در فضای باز است.

استفاده از برد پیشرفته چه مشکلاتی دارد؟

بیل هابز:

ناراحتی برای یک برد پیشرفته است و این دلیلی است که اکثریت قریب به اتفاقی که با من تماس می گیرند به یک اعلامیه کامپیوتری نیاز دارند. هر چند که ممکن است، به طور کلی ایده آل ترین انتخاب نیست. ضرر یک اعلامیه پیشرفته این است که شماره یک، شما با هشت اسپانسر در آنجا هستید. در جایی که یک بولتن ثابت است، 100٪ مواقع در آنجا هستید. من به شما خواهم گفت، سازمان‌های خارجی معمولاً اعلامیه‌های پیشرفته را انجام می‌دهند، زیرا با توجه به این واقعیت که هشت تبلیغ وجود دارد، عموماً فضای قابل‌توجهی بیشتری روی برد رایانه‌ای در دسترس دارند. در جایی که بولتن های ثابت، ممکن است در مناطق خاصی فروخته شوند. به‌سرعت متوجه می‌شوند که اگر تماس بگیرید، یک بولتن پیشرفته منتشر می‌کنند، زیرا این چیزی است که در دسترس هستند. Advanced دارای تمرکزهای خاصی است که آن را برای انواع خاصی از تبلیغات موفق می کند، اما این کاری نیست که همه باید انجام دهند.