نحوه خرید بیلبورد در ایالات متحده آمریکا از خارج از کشور


تبلیغات در شهر نور خرید بیلبورد در ایالات متحده آمریکا! نیویورک تایمز مربع خرید بیلبورد در ایالات متحده آمریکا.
کسب و کار شما ممکن است کوچک شروع شده باشد، اما شما اکنون در حال رشد هستید تا جایی که همه چیز را بین المللی کنید. همانطور که علاقه به محصول یا خدمات شما به ایالات متحده گسترش می یابد، شما شروع به استراتژی نحوه تبلیغ موثر برای این مخاطبان جدید و بالقوه ناآشنا می کنید. یکی از راه‌های مؤثر برای دسترسی به تعداد زیادی از مردم در یک منطقه متمرکز، تبلیغات در فضای باز است. زمان خرید بیلبورد در ایالات متحده آمریکا فرا رسیده است! از آنجایی که یک بیلبورد با موقعیت مناسب یا یک سری پوسترهای ترانزیت می تواند داشته باشد، تبلیغات خارج از خانه (OOH) می تواند راهی عالی برای معرفی خود و معرفی برند شما به مکان جدید باشد. در این مقاله نحوه خرید بیلبورد در ایالات متحده توضیح داده شده است. بیلبورد تبلیغاتی در شهر نور

هدف گیری دقیق
 

پوسترهای تبلیغاتی نیز از این نوع تبلیغات هدف گذاری دقیقی دریافت می کنند
هنگامی که یک محصول یا خدمات جدید را وارد بازار می کنید، از همان ابتدا می خواهید مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید. قرار دادن یک بیلبورد یا پوستر حمل‌ونقل در یک مکان استراتژیک بر اساس اطلاعات جمعیتی و الگوهای ترافیک، تضمین می‌کند که در معرض بیشترین تعداد ممکن از افرادی قرار می‌گیرید که احتمالاً می‌خواهند با تبلیغ شما درگیر شوند. از آنجایی که این نوع داده ها از منابع معتبری مانند اداره محلی حمل و نقل یا سرشماری به دست می آیند، می دانید داده هایی که برای کمک به انتخاب مکان مناسب برای تبلیغات در فضای باز خود دارید، دقیق هستند. این می تواند به شما کمک کند تا اعداد قابل پیش بینی را تا جایی که دسترسی داشته باشید و دنبال کنید برای افرادی که هر روز در رفت و آمد خود بیلبورد یا پوستر شما را می بینند. اگر می خواهید تبلیغات زیادی داشته باشید، وقت آن است که یک بیلبورد در ایالات متحده آمریکا بخرید!

قرار گرفتن در معرض طولانی مدت


تابلوهای پوستری در ایستگاه قطار در ایالات متحده آمریکا
برخلاف تبلیغات تلویزیونی یا تبلیغات رادیویی، تبلیغات در فضای باز این فرصت را برای شما فراهم می کند که بیشتر در معرض دید قرار بگیرید. آگهی‌های بازرگانی و رادیویی چند ثانیه طول می‌کشد و بسیاری از مردم به محض پخش شدن تبلیغات، کانال یا ایستگاه را تغییر می‌دهند. با تبلیغات OOH، هیچ امکانی برای خاموش کردن آن وجود ندارد. رانندگان، مسافران و مسافران حمل‌ونقل عمومی تا زمانی که آن را رها کنید، آگهی شما را به طور منظم مشاهده می‌کنند. این تکرار و قرار گرفتن در معرض طولانی به تثبیت برند شما در مغز آنها کمک می کند و پتانسیل بیشتری برای تبدیل آنها به مشتری ایجاد می کند.

تابلو در ایالات متحده آمریکا - بیلبورد در بیابان

گزینه‌هایی مانند بیلبوردها به شما امکان می‌دهند بیانیه بزرگی داشته باشید، در حالی که تبلیغات حمل‌ونقل به شما این امکان را می‌دهد که آگهی خود را در ایستگاه مترو یا اتوبوس و همچنین در خارج و داخل خود قطارها و اتوبوس‌ها برای نمایش حداکثری قرار دهید. بیلبوردهای دیجیتال دارای توانایی اضافه شده برای تغییر پیام ها در زمان واقعی هستند و به شما این امکان را می دهند که یک کمپین کامل در طولانی مدت ایجاد کنید که در آن محتوا به اندازه ای تغییر می کند که به طور مداوم علاقه رهگذران را برانگیزد. اگر به دنبال قرار گرفتن در معرض طولانی مدت هستید، خرید بیلبورد در ایالات متحده آمریکا نکته خوبی است!

چگونه تبلیغات OOH را در ایالات متحده آمریکا پیدا کنیم

راز استفاده موفق از تبلیغات OOH در ایالات متحده این است که با افراد محلی مناسبی که مطمئن هستید می توانند از شما در تلاش های شما حمایت کنند، شریک شوید. آنها نه تنها باید بتوانند خرید تبلیغات در فضای باز را برای شما تسهیل کنند، بلکه باید یک نمای کلی از بازار تبلیغات OOH ایالات متحده ارائه دهند و به شما در ایجاد انتظارات واقع بینانه برای استراتژی کلی خود کمک کنند. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در شهر نور      

خرید بیلبورد در ایالات متحده آمریکا! نمای نزدیک پرچم آمریکا
با پر کردن شکاف، به معنای واقعی کلمه، برای ایجاد یک فرآیند یکپارچه، Effortless Outdoor Media به طور پیچیده با کسب و کار شما آشنا می شود تا به شما توصیه های مفید و دقیق در مورد تبلیغات در فضای باز بدهد تا یک کمپین موفق در ایالات متحده ایجاد کنید نه تنها این، بلکه آنها. کارهای محلی را که نمی توانید انجام دهید، مانند بازدید از سایت یک بیلبورد برای اطمینان از قرار گرفتن آن در بهترین مکان و سپس گزارش دادن. با دقت و توجه به جزئیات، EOM به موفقیت شما در رشد در بازارهای بین المللی کمک می کند.