معایب دیجیتال: دانستن نکات و نکات بیلبوردهای دیجیتال
 

Image for post
Image for post

تبلیغات در مسیر فرودگاه امام خمینی برای انتخاب بیلبورد بعدی چند گزینه وجود دارد. این گزینه ها هر کدام با بررسی بیشتر خود همراه هستند. برای مثال بیلبوردهای استاتیک از وینیل ساخته شده اند و تغییری ندارند. این بدان معناست که وقتی بیلبورد شما بالا می‌رود، در تمام طول عمرش به این شکل خواهد بود. هر گونه تغییری که در طول چرخه عمر آن ایجاد شود هزینه های اضافی را در پی خواهد داشت. اما معایب دیجیتال چیست؟

به همین ترتیب، گزینه های بیلبورد دیجیتالی شما دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. این گزینه ای است که اکثر تبلیغ کنندگان به مشتریان خود توصیه می کنند. اما آیا این بدان معناست که بدون اشکال نیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مسیر فرودگاه امام

مشکلات بیلبوردهای دیجیتال

یکی از دلایلی که اکثر تبلیغ‌کنندگان از این گزینه حمایت می‌کنند، تعداد تبلیغاتی است که می‌توانند روی آن قرار بگیرند. هنگامی که یک بیلبورد ثابت است، شما جاذبه اصلی هستید. اما در بیلبوردهای دیجیتال، شما فضا را با هشت امید دیگر به اشتراک می گذارید.

این بدان معنا نیست که برای گزینه استاتیک بدون اشکال است. به دلیل انحصاری بودن آن، ممکن است منجر به فروش بیلبورد در مناطق خاصی شود. اگر یک منطقه پر رفت و آمد یا بسیار مورد علاقه باشد، احتمال اشغال آن بسیار بسیار بیشتر است.

البته، این بدان معنا نیست که گزینه های دیجیتال یک دلیل گمشده هستند. در واقع، کاملا برعکس است. مطمئناً نکات مثبت خود را دارد. همه اینها واقعاً به این معنی است که هنگام انتخاب انتخاب خود باید کمی کوشاتر باشید. همه چیز را بسنجید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای برند شما بهتر است.

انتخاب رسانه بدون زحمت در فضای باز

اگر مطمئن نیستید که آیا به یک بیلبورد دیجیتالی نیاز دارید، ابزار Outdoor Media می‌تواند کمک کند. تیم ماهر ما از کارشناسان می توانند به شما کمک کنند تا دقیقاً کدام گزینه برای شما مناسب است. از آنجا می توانیم طراحی را شروع کنیم. اگر برای برداشتن گام بعدی آماده هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید! شرکت های تبلیغاتی در مسیر فرودگاه امام خمینی

متن کلیپ:
جیسون سیروتین:

سلام، من جیسون سیروتین هستم و امروز با بیل هابز صحبت می کنم، که مالک و مالک، مدیر عامل همه چیز، Effortless Outdoor Media است، که یک شرکت تبلیغات رسانه ای در فضای باز است.

معایب استفاده از بیلبورد دیجیتال چیست؟

بیل هابز:

نقطه ضعف آن برای یک بیلبورد دیجیتال است و به همین دلیل است که اکثر افرادی که با من تماس می گیرند یک بیلبورد دیجیتال می خواهند. با این حال، همیشه بهترین گزینه نیست. نقطه ضعف یک بیلبورد دیجیتال این است که شماره یک این است که شما با هشت تبلیغ کننده در آنجا هستید. جایی که یک بیلبورد ثابت است، صد در صد مواقع در آن بالا هستید. من به شما می گویم، شرکت های خارج از منزل معمولاً بیلبوردهای دیجیتال را فشار می دهند، زیرا آنها همیشه فضای بسیار بیشتری روی برد دیجیتال دارند، زیرا هشت آگهی وجود دارد. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مسیر فرودگاه امام جایی که بیلبوردهای ایستا، بسیاری از اوقات ممکن است در مناطق خاصی فروخته شوند. اگر آنها این را بدانند، اگر تماس بگیرید، یک بیلبورد دیجیتالی پخش می کنند، زیرا این چیزی است که در دسترس هستند. دیجیتال نکات خاصی دارد که آن را برای انواع خاصی از تبلیغات موثر می کند، اما این کاری نیست که همه باید انجام دهند.