رسانه های بی دردسر در فضای باز: چرا باید ما را انتخاب کنید

بیلبورد تبلیغاتی
بیلبورد تبلیغاتی
بیلبورد تبلیغاتی

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در آذرشهر می تواند به افزایش دید شما ده برابر کمک کند. چیزی که حتی هیجان انگیزتر است، تعداد گزینه هایی است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. بیلبوردهای وینیل وجود دارد. همچنین به عنوان بیلبوردهای ایستا شناخته می شود، این گزینه ها تغییر ناپذیر، اما فریبنده هستند. و با قیمت بالاتر، می توانید یک گزینه دیجیتال دریافت کنید.

برگ برنده تبلیغات محیطی

با گزینه دیجیتال، می توانید تبلیغات در آذرشهر را تا جایی که نیاز دارید تغییر دهید. شما همچنین باید آن را با سایر تبلیغ‌کنندگان به اشتراک بگذارید، اما این تأثیر چندانی بر برداشت‌های شما ندارد. با این درک، ممکن است تعجب کنید که کدام شرکت را برای ایجاد تبلیغ خود انتخاب کنید. به همین دلیل است که رسانه‌های بدون زحمت در فضای باز باید شماره یک شما باشند!

ماهی های زیادی در دریای "در فضای باز" وجود دارد


شرکت های تبلیغاتی در آذرشهر برای استفاده در دسترس هستند. بسیاری از آنها تاریخچه گسترده ای دارند و در سراسر ایالت ها قابل مشاهده هستند. تبلیغات محیطی برخی از قابل توجه ترین و دلایل خوبی هستند. همچنین برخی از تبلیغ کنندگان مستقل وجود دارند که کار خوبی نیز انجام می دهند. اما، ما بر این واقعیت می ایستیم که هیچ چیز کاملاً شبیه تجربه EOM نیست. EOM به عنوان یک عمودی کاملا یکپارچه عمل می کند. این بدان معناست که در هر مرحله، ما دست به کار هستیم. [ما] به همه بیلبوردهای ایالات متحده دسترسی داریم.» زمان پاسخگویی ما نیز بی عیب و نقص است. مانند سایر شرکت های بزرگتر، نباید نگران زمان انتظار طولانی باشید.

چرا تبلیغات محیطی


دوم، EOM سابقه طولانی و شلوغی از مشتریان دارد. حجم عظیمی از کسب و کار که ما به ارمغان می آوریم، نرخ های عالی و حتی تخفیف هایی را برای مشتریان به ارمغان آورد. در آخر، می توانید به تخصص ما اعتماد کنید. با بیش از 3 دهه فعالیت در صنعت، می توانید مطمئن باشید که ما شما را در مسیر درست هدایت خواهیم کرد.

تبلیغات موثر چگونه انجام می شوند

سلام، من جیسون سیروتین هستم. و امروز با بیل هابز صحبت می‌کنم، که مالک و مالک، مدیر عامل همه چیز، Effortless Outdoor Media است، که یک شرکت تبلیغات رسانه‌ای در فضای باز است. بنابراین بیل، شرکت های بیلبورد زیادی وجود دارد، Lamar، OUTFRONT، Clear Channel. چرا از بیل هابز و رسانه های بدون زحمت در فضای باز استفاده کنیم؟

داشتن تبلیغات به رشد شغل شما کمک می کند.

این یک سوال عالی است. تعدادی شرکت بیلبورد وجود دارد. به عنوان مثال، در آتلانتا، حدود شش شرکت بیلبورد به اضافه چند نفر وجود دارد که صاحب یک بیلبورد در اینجا یا آنجا هستند که اپراتورهای مستقلی هستند. پس چرا کسی باید از Effortless Outdoor و Bill Hobbs استفاده کند.

بگذارید فقط یکی دو مثال برایتان بزنم. شماره یک وجود دارد، این یک فروشگاه است که اگر با من تماس بگیرید، به تمام بیلبوردهای ایالات متحده دسترسی دارم. بنابراین شما با Effortless Outdoor تماس بگیرید، و من بهترین مکان ها را برای شما پیدا خواهم کرد. اما اگر با شرکت های خارج از منزل تماس بگیرید، باید با Clear Channel، Lamar، OUTFRONT، Link، Revelation تماس بگیرید. ممکن است مجبور شوید با پنج یا شش نفر تماس بگیرید، منتظر بمانید تا با شما تماس بگیرند. بنابراین، یک مزیت بزرگ یک فروشگاه است.

منبع: https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b0%d8%b1%d8%b4%d9%87%d8%b1/