بررسی بهترین روش کاشت مو و ژل لب روسی

Image for post
Image for post

این روزها افراد بسیاری از ریزش مو رنج می برند و به دنبال بهترین روش کاشت مو هستند. در این نوشته قصد داریم بهترین روش کاشت مو را به شما معرفی کنیم. اما قبل از آن بیایید نکاتی که قبل از کاشت مو باید بدانید را به شما بگوییم:

·         افرادی که مو های ضخیم، خاکستری یا روشن دارند، گزینه مناسب تری برای کاشت هستند و نتایج بهتری خواهند گرفت.

·         افرادی که موی سرشان خیلی کم است نباید انتظار داشته باشند بعد از کاشت موهایی پرپشت داشته باشند.

·         رشد مو در ناحیه اهدایی ممکن است تا 9 ماه هم طول بکشد.

·         احتمال بروز عوارض در افراد سیگاری بیشتر است، بنابراین توصیه می شود چند هفته قبل از کاشت مو دست از سیگار کشیدن بکشید.

·         در مواردی ممکن است نیاز داشته باشید بعد از کاشت مو داروی ریزش مو مصرف کنید.

بررسی بهترین روش کاشت مو

امروزه روش های مختلفی برای کاشت مو انجام می شود و انتخاب بهترین روش کاشت مو در واقع مسئله ای است که پزشک باید پس از بررسی و معاینه هایی که روی فرد بیمار انجام می دهد، آن را تشخیص دهد. زیرا هر روش ممکن است برای افراد مختلفی مناسب باشد که تشخیص این امر به عهده پزشک است و اینطور نیست که بگوییم بهترین روش کاشت مو یک روش ثابت است که روی همه جوتب می دهد.

نکته ای که وجود دارد این است که تقریبا تمامی روش های کاشت مو، غیر تهاجمی هستند و احتمال بروز عوارض در آنها بسیار پایین است و ماهیت آنها یکی است، ماهیت تمامی روش های کاشت مو بر پایه این است که فولیکول های سالم را از ناحیه اهدایی برداشته و به ناحیه گیرنده پیوند می زنند. تفاوتی که وجود دارد در تکنیک و نوع برداشت گرافت ها است.

در بین روش هایی که وجود دارد، تکنیک FUT یکی از تکنیک هایی است که سالیان است مورد استفاده قرار می گیرد و همیشه نتایج بسیار خوبی به همراه داشته. یکی دیگر از جدید ترین تکنیک هایی که مورد استفاده قرار می گیرد SUPER FUE PLUS است که در ایران هم خیلی رایج شده است.

ژل لب روسی چیست؟

Image for post
Image for post

ژل لب روسی چیست؟ تزریق ژل لب روسی در واقع یک نوع تزریق ژل لب است که در آن تمرکز روی نوع خطوط لب است که این موضوع الهام گرفته از بازیگران و مدل های روسی است که چهره خیلی زیبا و جذابی دارند. در این روش حجم لب افزایش پیدا می کند اما بصورت کاملا طبیعی. تزریق ژل لب روسی برای کسانی که لب های بالای کوچکی دارند توصیه می شود.

تزریق ژل لب روسی از نظر ماندگاری مانند مدل های ماندگاری دارد و نوع تزریق تفاوتی در ماندگاری ایجاد نمیکند. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که تزریق این نوع ژل هم یک مدت زمان مشخصی دارد و بسته به نوع برند از 6 ماه تا 1 سال ممکن است متفاوت باشد. اگر به دنبال ماندگاری بیشتر هستید حتما از یک برند خوب استفاده کنید. برند های خوب طبیعتا قیمت بیشتری دارند اما این هزینه بیشتر ارزش دارد.

مزایای تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی روشی است که قطعا از انجام آن پشیمان نمی شوید. این مدل تزریق، حجم و فرم مناسبی به لب شما می دهد. لب های شتری یا لب های اردکی که حجم زیادی دارند ممکن است به صورت شما نیاید و این مسئله در اعتماد به نفس شما تاثیر می گذارد. اما در روش تزریق ژل لب روسی این تغییر فرم و حجم کاملا نامحسوس است. بعلاوه اینکه در تزریق مدل روسی بیشتر تمرکز روی فرم لب است، در واقع در این روش کیفیت فدای کمیت نمی شود و این بهترین مزیت این روش تزریق ژل لب است.

چرا ژل لب روسی تزریق کنیم؟

در بسیاری از افراد با بالا رفتن سن، فرم لب ها تغییر می کند، یا برخی افراد هستند که هنگام خندیدن لثه آنها دیده می شود، در ای موارد تزریق ژل لب توصیه می شود، زیرا با حجم دادن لب دیگر این اتفاق نمی افتد. در این مدل گودی بالای لب قسمتی است که بیشترین تغییر روی آن اتفاق می افتد، این کار باعث برجسته شدن طبیعی لب و لیفت لب شده و خطوط لب را زیباتر و طبیعی تر نشان می دهد.