تعمیرات لباسشویی ال جی و بوش 

تعمیرات لباسشویی ال جی و بوش 

سلام من امیر سرویس هستم . 

امروز اومدم تا در باره شستن لباس ها صحبت کنیم . 

قبل از ماشین لباسشویی شستن لباس بسیار سخت بود زیرا باید با دست و لگد لباس ها را میشستیم که احتمالا خیلی هاتون که دارین این مقاله را میخوانید تجربه همچین موقعیتی را داشته باشید . که بعد از شستن لباس یا پاهایتان دچار درد میشد یا پاهایتان که حد اقل یکروز طول میکشید که دست هایتان  یا پا هایتان خوب شود .  

اما با وجود لباسشویی شستن لباس  خیلی اسان و آسوده شد . 

اما لباسشویی هم مانند ما بعد از شستن  مداوم لباس یا اشتباه استفاده کردن از لباسشویی باعث میشود انها نیز مانند ما دچار درد شود دچار اسیب دیدیگی شود  دچار خرابی ماشین لباسشویی شود . 

برای اینکه راحلی برای تعمیر لباسشویی خود پیدا کنید با ما همراه شوید .  

Image for post
Image for post

 رایج ترین مشکلات لباسشویی ال جی و بوش 

. قفل شدن درب ماشین لباسشویی 
یکی از رایج ترین مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی بوش مربوط به قفل شدن درب آن می باشد. این موضوع معمولا پس از زمان شستشو و یا قبل از آن به وجود می آید. این مشکل وابسته به موارد مختلفی است که شایع ترین آن خرابی درب لباسشویی بوش است. افراد در صورتی که متوجه شوند سوئیچ درب لباسشویی بوش خراب شده است می توانند آن را تعویض کنند. لازم به ذکر است که اگر خرابی درب لباسشویی بوش بنا به دلایل دیگری باشد می بایست برای تعمیرات لباسشویی بوش در قسمت درب از طریق تکنسین های متخصص اقدامات لازم را انجام دهید.

. عدم روشن شدن لباسشویی 

از جمله دیگر مشکلات بسیار رایج ماشین لباسشویی مربوط به روشن نشدن آن است. گفتنی است که روشن نشدن ماشین لباسشویی به علت های مختلف مربوط می شود. برای تعمیرات لباسشویی بوش در این مورد به هیچ عنوان نباید به صورت خودسرانه اقدام کرد. تعمیرات لباسشویی بوش در مورد عدم روشن شدن آن کاملا تخصصی بوده و می بایست مجموعه های مربوطه این کار را انجام دهند.
بروز مشکل در برد نمایشی یا کنترلی، وجود ایراد در سیستم برق رسانی و ایراد پیدا کردن قفل درب و تایمر لباسشویی از جمله مواردی است که سبب روشن نشدن لباسشویی می شود.

. شروع نشدن برنامه های لباسشویی 

شروع نشدن برنامه های لباسشویی یکی از مشکلات بسیار و رایج ماشین لباسشویی است . از جمله علت های این مشکل بسته شدن درب بخاطر حجم بالای لباس در لباسشویی میشود .  گفتنیه که فشار دادن دکمه start یا همون شروع کمت از یک ثانیه از جمله علت های شروع نشدن برناه لباسشویی ها هست 

عدم چرخش لباسشویی های ال جی و بوش 

عدم چرخش ماشین لباسشویی ال جی و بوش  بحث درازی دارد که ما در این مقاله نمی توانیم توضیح دهیم .

آبریزی و نشت آب از ماشین لباسشویی ال جی و بوش 

در بعضی مواقع ممکن است افراد با آبریزی و نشت آب در ماشین لباسشویی ال جی مواجه شوند و به تعمیرات لباسشویی ال جی نیاز پیدا کنند. در نظر داشته باشید که برای ورود آب و تخلیه آن باید دو شلنگ ورودی و خروجی به صورت مجزا به دستگاه متصل باشند. اگر به هر دلیلی این شلنگ‌ ها به خوبی متصل نشوند و یا وجود نداشته باشند نشتی آب به وجود می‌ آید. زمانی که لباس ها شسته شدند آب داخل دستگاه از طریق شبکه‌ های خروجی به سمت فاضلاب هدایت می‌ شوند. اگر به هر دلیلی شلنگ خروجی مسدود باشد آب نمی‌ تواند به سمت بیرون برود. در بعضی مواقع به دلیل کاهش فشار آب ساختمان و نیمه باز بودن شیر ورودی ممکن است آب ورودی به داخل ماشین لباسشویی سرعت کمی داشته باشد.
شما باید مسیر ورودی و خروجی این شلنگ‌ ها را بررسی کنید تا مانعی در بین آن ها وجود نداشته باشد. بهتر است در صورت به وجود آمدن این مشکل تمام شلنگ‌ ها را بررسی کنید. به این صورت می‌ توانید از باز بودن مسیر لوله تخلیه آب مطمئن شده و سپس اقدامات دیگر را انجام دهید. همچنین استفاده زیاد از مواد شوینده می‌ تواند علت گرفتگی و نشتی آب ماشین لباسشویی باشد‌. در بعضی مواقع ممکن است فیلتر تخلیه آب نیز مسدود شود. شما برای برطرف کردن این مشکل حتما باید با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس بگیرید. این افراد می‌ توانند فیلتر ها را تعویض کرده و مشکل شما را برطرف کنند. همچنین ممکن است شلنگ‌ های ورودی و خروجی شما دچار پارگی شده باشند. این افراد می‌ توانند شلنگ‌ های جدید را جایگزین کرده و مشکل نشتی آب دستگاه ماشین لباسشویی شما را برطرف کنند.

Image for post
Image for post

خوب تا الان می گویید فقط شما تا الان دلایل خرابی لباشویی را توضیح داده اید پس ما چگونه ماشین لباسشویی خود را تعمییر کنیم .

 

نگران نباشید .....

مجموعه کارانو سرویس یکی از نمایدگان تعمیرات لباسشویی ال جی و بوش است . 

شما می توانید به این مجموعه اطمینان حاصل فرمایید 

قطعا پشیمان نمی شوید 

نمایندگی تعمیرات : تعمیرات لباسشویی ال جی 

نمایندگی تعمیرات : تعمیرات لباسشویی بوش 

باتشکر از حضور گرم شما . 

امید وارم که مفید بوده باشم .