کاشت ناخن چیست و چگونه انجام میشود

می خواهیم در این مقاله  به بحث کاشت ناخن بپردازیم تا در مورد چیستی و نحوه استفاده از آن بیشتر بدانیم.

کاشت ناخن چیست؟

Image for post
Image for post


در واقع، خانم‌ها ناخن‌های انگشتان دست و پا را برای بهبود ظاهر دست‌ها، پاها و ناخن‌هایشان کاشت می‌کنند. این کار با استفاده از مواد و تکنیک های مختلفی انجام می شود که در قسمت زیر به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

در واقع داشتن ناخن های زیبا برای داشتن دست های زیبا ضروری است، به همین دلیل است که اخیراً خانم های بیشتری شروع به رنگ کردن ناخن های دست و پا کرده اند. البته کاشت ناخن در همدان علاوه بر زیبایی، عوامل دیگری نیز وجود دارد که به مشکلات ناخن کمک می‌کند، مانند کوتاهی ناخن، شکستگی زودرس ناخن و فرم نامناسب ناخن.

افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و افرادی که اغلب ناخن های خود را می جوند، هر دو می توانند از کاشت ناخن بهره مند شوند زیرا می توانند این عادت را ترک کنند. قبل از شروع این اقدام باید با یک متخصص مشورت شود تا عوارض را به حداقل برساند و اطمینان حاصل شود که همه ابزارها، روش ها و مواد لازم شناخته شده است.

کاشت ناخن در تهران چگونه انجام میشود؟


چه نوع کاشت ناخن را میتوان انجام داد؟

Image for post
Image for post


با کاشت ناخن، ناخن طبیعی فرد به طور دائم به نوعی ماده به شکل ناخن مصنوعی چسبانده می شود. برای این کار یک لایه بسیار نازک از ناخن پس از سوهان کشیدن سطح ناخن با سوهان برقی باقی می ماند. این کار به این منظور انجام می شود که مواد مورد استفاده در کاشت ناخن، که قرار است جایگزین ناخن طبیعی فرد شود، به طور طبیعی تر با هم ترکیب شوند. هر چه ناخن کاشته شده کمتر مشخص باشد و به ناخن طبیعی نزدیکتر باشد، کاشت بهتر به نظر می رسد. به چیزی ارگانیک تر تبدیل شده است. طبیعتاً یک کاشت خوب علاوه بر شکیل و زیبا بودن، باید محکم و بادوام باشد.

کاشت ناخن علاوه بر جذابیت زیبایی، استحکام و شکل ناخن را بهبود می بخشد. ناخن‌های کاشته‌شده هر ماه نیاز به نگهداری دارند، که مستلزم پر کردن نواحی رشد یافته با مواد و تغییر لاک ژل است، همانطور که در مقالات دیگر در مورد نگهداری بحث شده است.

دو دسته کاشت ناخن وجود دارد:


کاشت ناخن بر پایه پودر.
کاشت ناخن بر پایه ژل یا ژل دیگر.

ایمپلنت های زیر را می توان با استفاده از دو ماده (پودر و ژل) ذکر شده تولید کرد:.
کاشت غوطه ور، لمینیت (ژلیش)، کاشت ابریشم، کاشت مخلوط، کاشت فرانسوی یا کاشت دائمی فرانسوی، کاشت یا کاشت بچه بومر برجسته، کاشت سنگ مرمر، کاشت موقت یا یک ظاهر طراحی. کاشت پودر، کاشت ژله، قالب گیری یا کاشت دوگانه، کاشت فیبر یا گیاه، کاشت تاج گل، کاشت آکواریوم، کاشت غوطه ور، کاشت ابریشم و کاشت مخلوط.
در بین ایمپلنت های فوق الذکر، کاشت پودری، موقت، تیپینگ، قالب و کاشت دوتایی محبوب ترین هستند.

منبع : https://mocatag.ir