دوربین مداربسته همدان | خرید و نصب دوربین مداربسته در همدان

با توجه به توسعه مداوم ابزارهای امنیتی و نظارتی، بازار دوربین مداربسته در همدان بسیار رونق گرفته است. با استفاده از این محصول و متصل کردن آن به اینترنت شما می توانید خانه یا محل کار خود را از راه دور کنترل کنید.

در این مقاله به معرفی انواع دوربین های مداربسته و نحوه خرید و سفارش آن در استان همدان پرداخته خواهد شد. بیایید ویژگی‌های آن‌ها را فهرست کنیم و مجموعه‌ای را ارائه کنیم که می‌توانید از آن برای انتخاب محصولی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد استفاده کنید. دوربین مداربسته ای که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند بهترین دوربین مداربسته است، بنابراین هنگام انتخاب خود، فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید.

برای سفارش دوربین مداربسته در همدان با شماره 09392103414 | ظفریان تماس حاصل کنید

فاکتور های مهم قبل از خرید دوربین مداربسته در همدان:

فاکتور های مهم برای خرید دوربین مداربسته در همدان
فاکتور های مهم برای خرید دوربین مداربسته در همدان
فاکتور های مهم برای خرید دوربین مداربسته در همدان

1)امکان استفاده کردن از دوربین در شبانه روز به صورت دائمی
2)ابعاد تصویر
3)چقدر سوژه از دوربین دور است
4)اندازه سوژه
5)محل نصب دوربین
6)تعداد کل دوربین ها
7)منابع کابل کشی
8)وضوح تصویری که لازم است (برای تشخیص چهره).و....
آشنایی با دوربین های امنیتی هنگام انتخاب یک محصول، باید به شرایط استفاده در محل مورد نظر توجه زیادی داشته باشید.

با تقابل برندهای مختلف، ویژگی های آنها و قیمت دوربین های مداربسته در همدان عرضه شده، بحث فروش دوربین مداربسته نیز مطرح می شود.

برخی از ویژگی های مهم برای خرید دوربین مداربسته حرفه ای در همدان:

 

از جمله این ویژگی های مهم ابتدا شما باید به فاصله کانونی لنز دوربین که میدان دید دوربین را تعیین می کند، توجه ویژه ای داشته باشید.

میدان دید شما بیشتر و عمق میدان شما به نسبت فاصله کانونی که بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود بیشتر است. 
به عبارت دیگر، زاویه دوربین مداربسته به گونه ای تنظیم شود که افق های دورتر قابل مشاهده باشد.

این مورد برای شرایطی که کنترل محیط راه دور ضروری است اهمیت دارد. بنابراین، اگر می خواهید از آن برای دیدن اجسام دور استفاده کنید، دوربینی با فاصله کانونی بیشتر پیدا کنید.

دوربین های مداربسته در همدان بر اساس شکل ظاهری، کاربرد، نوع انتقال تصویر، ویژگی ها و عملکرد آنها در زیر گروه های مختلفی دسته بندی می شوند. در ادامه به بررسی برخی از این ویژگی ها میپردازیم.

ویژگی های مهم در انتخاب انواع دوربین های مدار بسته همدان:

با توجه به ویژگی های مختلف آنها، در قسمت زیر به معرفی انواع دوربین ها می پردازیم. از جمله این ویژگی ها میتوانیم به :

1)تکنیک های ساخت دوربین مدار بسته
2)دوربین مدار بسته بر اساس تکنولوژی تولید.
3)روش انتقال تصویر انواع مختلف دوربین را تعیین می کند.

دوربین های مداربسته بر اساس پلتفرم هایی که تصاویر آن ها روی آن ها مخابره می شود طبقه بندی می شوند. با توجه به روش انتقال تصویر می توان آنها را به صورت زیر طبقه بندی کرد:

نصب دوربین مداربسته در همدان و مراحل آن؟

نصب دوربین مداربسته در همدان
نصب دوربین مداربسته در همدان
نصب دوربین مداربسته در همدان

نصب دوربین مداربسته در همدان، یک روش عالی برای افزایش امنیت و تامین امنیت در منازل و محل کارها است. در همدان، اگر شما به دنبال نصب دوربین مداربسته هستید، می‌توانید با رعایت چند مرحله ساده این کار را انجام دهید.

1. محل نصب دوربین مداربسته را مشخص کنید: ابتدا باید محل نصب دوربین مداربسته را انتخاب کنید. برای این کار باید مکان‌هایی که نیاز به پوشش دوربین دارند را تعیین کرده و یک نقشه کوچک از این محل را تهیه کنید.

2. نوع دوربین مداربسته را انتخاب کنید: با توجه به نیازهای شما، باید نوع دوربین مداربسته را انتخاب کنید. انواع دوربین‌ها شامل دوربین مداربسته ثابت و تحرکی و همچنین دوربین‌های داخلی و خارجی می‌شوند.

3. وسایل نصب دوربین مداربسته را تهیه کنید: برای نصب دوربین مداربسته، شما نیاز به وسایلی مثل تجهیزات نصب دوربین، کابل‌های برق و انتقال تصاویر، درب دوربین و ... دارید.

4. نصب دوربین مداربسته: برای نصب دوربین مداربسته باید ابتدا کابل‌های برق و انتقال تصاویر را از یک سایت به دوربین و از دوربین به DVR نصب کنید. سپس دوربین را روی دیوار یا سقف نصب کنید و برق و کابل‌های انتقال تصاویر را به درب دوربین متصل کنید.

5. تنظیمات دوربین مداربسته: بعد از نصب دوربین مداربسته باید تنظیمات و اعداد مربوط به DVR و نرم‌افزارهای دوربین مداربسته را برای کارکرد صحیح دوربین تنظیم کرد.

در نهایت، شما با استفاده از دوربین مداربسته برای افزایش امنیت، می‌توانید در همدان خود به راحتی به تمامی محل‌های خود دسترسی داشته باشید.

طبقه بندی انواع دوربین های مداربسته بر اساس انتقال تصویر :

طبقه بندی انواع دوربین های مداربسته در همدان
طبقه بندی انواع دوربین های مداربسته در همدان
طبقه بندی انواع دوربین های مداربسته در همدان

1)شبکه IP
2)AHD.
3)داهوا HDCVI
4)Hyper HDTVI در هایک ویژن.
5)آنالوگ
6)یا بی سیم
انواع این دوربین ها در این مقاله بیشتر توضیح داده شده است:

1) شبکه یا IP:


کیفیت تصویر دوربین های مداربسته IP در مقایسه با دوربین های آنالوگ بسیار بالاتر است و از واحد پیکسل برای اندازه گیری کیفیت تصویر استفاده می شود.

تصاویر با کیفیتی را می توان توسط دوربین های 2 و 3 مگاپیکسلی تولید کرد. برخی از IP ها می توانند تصاویری با وضوح بسیار بالاتر در حدود 20 مگاپیکسل ارائه دهند.
با استفاده از این محصول که کیفیت تصویر بسیار بالایی دارد می توانید اطلاعات زیادی در مورد سوژه کشف کنید. عامل اصلی افزایش هزینه دوربین های امنیتی IP، استفاده از کابل Cat5 و Cat6 است. که منجر به کیفیت بالا می شود.

بنابراین، اگر می‌خواهید تصویری باکیفیت با جزئیات زیاد داشته باشید، یکی از محصولات IP را انتخاب کنید، قیمت دوربین برای شما مهم نیست و هیچ محدودیتی برای سیم‌کشی ندارید.

در این گروه دوربین مداربسته ارزان قیمت پیدا نمی کنید. استفاده از سیستم ردیاب حرکت برای روشن و شروع ضبط تصاویر تنها در صورت تشخیص حرکت، برخی از دوربین های مداربسته مبتنی بر IP این ویژگی را دارند.

این دوربین ها به راحتی می توانند این ویژگی را اضافه کنند که باعث کاهش قابل توجه فضای هارد دیسک می شود. می توان داهوا، هایک ویژن و ویوتک را به عنوان تولید کنندگان این نوع کالا در نظر گرفت.

2) AHD:

دوربین مدار بسته AHD به نسبت IP تقریبا در یک سطح کیفیتی هستند. اما کیفیت هر دو از دوربین های آنالوگ بالاتر است.
کیفیت تصویر برتر دوربین آنالوگ آن را از AHD متمایز می کند. بالاترین کیفیت ممکن با دوربین های آنالوگ 960H است، اما در بدترین حالت، AHD می تواند با کیفیت 720P فیلم برداری کند که حداقل یک سوم کیفیت بالاتر از بهترین دوربین آنالوگ است. دوربین های AHD حتی می توانند تصاویر 1080P یا 2 مگاپیکسلی را در این اندازه تولید کنند که قدرت کامل آنها نیست. فراموش نکنید که ضبط تصاویر به دستگاه DVR نیاز دارد.

بنابراین، اگر می‌خواهید عکس‌های باکیفیت و با قیمت منصفانه بگیرید، سرمایه‌گذاری روی یک دوربین HD بهترین گزینه برای شماست. در صفحه دوربین مداربسته HD در برخی از فروشگاه های بزرگ می توانید اطلاعات مفید زیادی در مورد آن بیابید. 

3) HDCVI شرکت داهوا:

دوربین مداربسته داهوا در همدان
دوربین مداربسته داهوا در همدان
دوربین مداربسته داهوا در همدان


یک سبک کاملاً جدید از دوربین مداربسته که صرفاً توسط شرکت داهوا ساخته شده است، دوربین رابط ویدیویی کامپوزیت با وضوح بالا HDCVI Dahua است. 

سیستم آنالوگ در این سیستم بدون نیاز به سیم کشی جدید به سیستم HD تبدیل می شود. این مجموعه برای کابل کشی خود از پلتفرم کواکسیال استفاده می کند و کیفیت تصویر را بر حسب مگاپیکسل می سنجد و تصاویر خود را با استفاده از دستگاه HCVR ثبت می کند.
به دلیل فرکانس پایین و عدم فشرده سازی تصویر مورد استفاده در دوربین های مداربسته HDCVI، افت وضوح، نویز یا پرش تصویر بسیار اندک است. 

داده های صوتی و تصویری در این دوربین ها بر روی یک کابل کواکسیال منتقل می شود. رقبای مستقیم AHD و HDCVI Turbo HD هایک ویژن، سیستم های HDCVI دوربین مدار بسته داهوا در همدان هستند. 

این ویژگی ها نشان می دهد که این محصول بسیار منحصر به فرد است. جایزه بزرگ GTI آلمان که هر ساله به پیشرفته ترین محصول از نظر فناوری داده می شود، دوربین مداربسته داهوا را به عنوان یکی از فینالیست های سال 2014 شامل می شود.

دوربین داهوا HDCVI بهترین انتخاب برای شما است اگر دوربینی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از یک برند خاص می خواهید.

4) HDTVI شرکت هایک ویژن:


قابلیت دسترسی به رزولوشن های 1080p و 720p از ویژگی های کلیدی این فناوری است. علاوه بر این، سیستم آنالوگ را می توان بدون نیاز به تغییر در زیرلایه به HDTVI تبدیل کرد و تصاویر را می توان بلافاصله دریافت کرد. 

علاوه بر این، پتانسیل انتقال تصویر از طریق کابل RG59 تا حداکثر فاصله 500 متری بهینه شده است. نصب، پیکربندی و عیب یابی دوربین مداربسته هایک ویژن ساده است.

رزولوشن های 1، 1،3 و 2 مگاپیکسلی در حال حاضر با این فناوری قابل استفاده هستند. اطلاعات در یک تراشه دیجیتال ثبت می شود و سپس برای انتقال آماده می شود که تمایز اصلی بین سیستم HDTVI و سیستم TVL آنالوگ است.

 کابل کواکسیال یا کابل دوبلکس نحوه انتقال داده های HDTVI به DVR است. با توجه به محبوبیت جهانی آن، خرید دوربین مداربسته هایک ویژن در همدان تصمیم عاقلانه ای است.

5) دوربین مدار بسته به صورت آنالوگ:

همانطور که با خط تلویزیون اندازه گیری می شود (تا 960)، کیفیت تصویر این نوع دوربین مدار بسته نسبت به دو دوربین دیگر کمتر است. سیستم آنالوگ تنها برای تکمیل لیست انواع دوربین های مداربسته در این صفحه گنجانده شد، زیرا امروزه به لطف استفاده از دوربین های باکیفیت، آنالوگ نقش حیاتی و پر زرق و برق گذشته را ایفا نمی کند.

هزینه یا قیمت دوربین مداربسته در همدان :

قیمت یا هزینه دوربین مداربسته در همدان
قیمت یا هزینه دوربین مداربسته در همدان
قیمت یا هزینه دوربین مداربسته در همدان

برای اطلاع از هزینه دوربین مداربسته در همدان و برآورد هزینه های مربوط به نصب آن می توانید با شماره 09392103414| ظفریان استعلام بگیرید. 

اگر به جزئیاتی مانند تعداد دوربین های مورد نیاز و بودجه ای که در مورد آن فکر کرده اید توجه کنید، می توانید این مورد را با دقت بیشتری خریداری کنید.

 به لطف عرضه انواع برندهای دوربین مداربسته در همدان توسط مجموعه های امنیتی و فروشگاه های دوربین مداربسته در این شهر، می توانید بر اساس ویژگی های هر یک از این محصولات و قیمت های متنوع آنها خریدی را انتخاب کنید. 

 برای خریدی که متناسب با بودجه شما باشد، بهتر است با این افراد صحبت کنید. محصولاتی که با قیمت های بسیار پایین عرضه می شوند علاوه بر ایجاد مشکلات امنیتی به دلیل افزایش کالاهای تقلبی در بازار، باعث هدر رفتن پول نیز می شوند. 

به همین دلیل بهتر است قبل از خرید به قیمت واقعی محصولات فکر کنید و از استفاده از برندهای نامعتبر خودداری کنید.