هدایای مناسب مدیران چه چیزهایی هستند؟

Image for post
Image for post

روش های تبلیغاتی این روزها بسیار تغییر کرده است و شرکت ها، ادارات و یا برخی از مشاغل از این روش ها برای تبلیغ و تبلیغ کار خود استفاده می کنند. یکی از این موارد را می توان هدایای تبلیغاتی نامید.

کالاهای تبلیغاتی شامل اقلام مختلفی مانند: اقلام خودرو، سرسید و ... هستند که برند شرکت بر روی آنها حک شده است، اما بهترین هدیه تبلیغاتی که می توان به مدیر یک شرکت یا هر شخصی که تعیین می کند، مدیریت نفیس است. . . تاثیری که یک مجموعه مدیریتی می تواند بر روی یک فرد داشته باشد بسیار بیشتر از یک کارت ویزیت یا حتی یک سررسید ساده خواهد بود.

حال این سوال پیش می آید که مجموعه مدیریتی چیست؟
 

Image for post
Image for post

مجموعه ست مدیریتی به طور کلی شامل بسته های متشکل از دو تا شش قطعه لوازم اداری شامل مواردی مانند: سررسید، خودکار یا خودکار نفیس، جاسوئیچی، کیف پول، جاکارتی و ... می باشد که در جعبه های شیک و نفیس بسته بندی می شوند. در برخی موارد دارای کیف مجزا برای نگهداری اقلام می باشد و به عنوان هدیه یا کالای تبلیغاتی تهیه می شود و قابلیت حک نام شرکت، اداره یا شخص حقیقی را روی آن دارد.

هدایای مدیریتی نفیس چه چیزهایی هستند؟

Image for post
Image for post

مجموعه مدیریتی نفیس معمولاً تنها به تعداد اقلام موجود در یک مجموعه بستگی ندارد، بلکه کالاها و اقلام نفیس موجود در یک بسته از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. به عنوان مثال، اگر مجموعه مدیریتی نفیس شامل موارد زیر باشد: سررسید، کیف پول و... همه اینها رنگ و جنس یکسانی دارند و معمولاً از چرم ساخته می شوند. این مجموعه می تواند شامل یک کالای نفیس مانند دیوان حافظ نفیس، از قلم یا خودکار فلزی باشد که خود هدیه ای ارزشمند خواهد بود.

ست هدایای مدیریتی را می توان تهیه کرد و به عنوان یک هدیه کاربردی به عزیزان و همچنین به یک مدیر اجرایی یا رئیس یک شرکت هدیه داد. همچنین این گونه هدایا اغلب در بسته بندی های شیک و نفیس تهیه می شود و این نکته مثبتی برای آن است.

زیرا اگر بهترین محصول را در یک جعبه ساده و بدون طراحی خاص قرار دهیم، در نگاه اول جلب توجه نمی کند و حتی ممکن است شخصی که هدیه را دریافت کرده، آن را برای مدت طولانی باز نکند و باز نشود. از هدایای داخل جعبه آگاه است. .

اما ایجاد یک بسته بندی شیک و جذاب می تواند بسیار جذاب باشد و برای گیرنده ذائقه انگیزه ایجاد کند. اگر هدف شما تاثیرگذاری بر روی فرد است، چه برای تبلیغات و چه به عنوان یک دوست عزیز، یک مجموعه مدیریتی نفیس به شما عزیزان پیشنهاد می شود.