رازهای اصلی شخصیت شناسی زبان بدن؟

برای خواندن ذهن و احساسات مردم چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟ برای شناخت ذهن و احساسات افراد باید رازهای اصلی شخصیت زبان بدن را بدانید.

رازهای اصلی شخصیت شناسی زبان بدن؟

رازهای اصلی شخصیت شناسی زبان بدن

Image for post
Image for post

کف دست نشانه چیست

باز بودن کف دست، یک نمایش از صداقت و درستکاری در باور قدیمی ها محسوب می شود.

خنده و چین و چروک دور چشم

چروک های کم دور چشم به معنای یک لبخند مصنوعی است. و از ته دل اطراف چشم چروک می شوند در غیر اینصورت یک لبخند مصنوعی را میبینید. در یک مطالعه، محققان دریافتند که افراد می توانند به راحتی تظاهر به شادی کنند، اگر اینطور نباشند، بنابراین چین و چروک دور چشم لزوما به معنای شادی نیست.

شانه بالا انداختن

بالا انداختن شانه یکی از سیگنال های جهانی به زبان بدن، شانه بالا انداختن است. این حرکت خاص در زبان بدن یک واکنش بدنی رایج در سراسر جهان است و از مفهومی مشابه پیروی می کند. وقتی فردی این قدم را می‌گذارد، به این معناست که نمی‌فهمد و نمی‌داند جریان چیست و طرف مقابل چه می‌گوید.

عوض کردن پاها

اگر مخاطب شما مدام در حالت ایستاده وزن خود را روی یکی از پاهای خود می‌اندازد، این نشان می‌دهد که دائماً به موضوعات مختلف فکر می‌کنند و ناراحت و عصبی هستند، بنابراین می‌خواهند خود را آرام کنند.

بالا بردن ابرو اغلب نشان دهنده احساس ناراحتی است

سوزان کراوس، استاد دانشگاه ماساچوست می‌گوید: ابروهای بلند می‌توانند نشان دهنده اضطراب، شگفت زدگی یا ترس باشد. با این توضیحات، اگر فردی با ابروهای بالا انداخته از مدل موی جدیدتان تمجید کرد، به نظرش شک کنید احتمالا صادقانه نیست.

Image for post
Image for post

دست به سینه یا حالت تدافعی

اگر طرف مقابلتان دست به سینه نشسته است، به این معنی است که او در حالت دفاعی است و احساس خطر می کند. البته ابتدا باید زمینه را بررسی کنید و سپس زبان بدن را تفسیر کنید، زیرا ممکن است به دلیل هوای سرد یا صندلی ناراحت کننده دست به سینه نشسته باشد.