آیا پیکرتراشی باعث خوش فرمی بدن می شود ؟

بدن برای تضعیف و کاهش اندازه قسمت های مختلف بدن انجام می شود. از روش پیکرتراشی برای تغییر شکل اندام زود استفاده می شود. در حین پیکرتراشی بدن ، یک پزشک متخصص چربی را از بین می برد و بدن مورد نظر بدن را برای مشتری های جراحی شکل می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد: پیکرتراشی چیست؟ پیکرتراشی چگونه اجرا می شود؟ این عملیات برای چه کسی مناسب است؟ ما در مورد عواقب و خطرات این غم و اندوه صحبت خواهیم کرد ، بنابراین به ما بپیوندید.

پیکرتراشی چیست و چگونه انجام می شود؟


پیکرتراشی بدن یک مداخله جراحی است که در آن افراد مبتلا به چاقی موضعی می توانند از یک پیکرتراشی بدن برای از بین بردن چربی اضافی و دستیابی به تناسب اندام مورد نظر استفاده کنند.

Image for post
Image for post

این روش در بیشتر مراحل به بیهوشی احتیاج ندارد و مشتری ها تحت بیهوشی موضعی قطعات بدن به صورت سرپایی اداره می شوند. دوره بهبودی معمولاً تا یک هفته طول می کشد و پس از آن هیچ یک از عوارض جراحی در بیمار قابل مشاهده نیست. شارژ از جهات مختلفی انجام می شود که هر یک از آنها در زیر ارائه خواهیم داد.

یک پیکرتراشی شکم و حاشیه


تجمع چربی بیشتر در شکم و بال مشاهده می شود. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند منجر به افزایش وزن شود. اینها شامل تغذیه ضعیف ، سبک زندگی بی تحرک و مشکلات ژنتیکی است. این عمل به افراد کمک می کند تا از طریق رژیم های غذایی شدید یا برنامه های ورزشی شدید ، به بدن ایده آل خود برسند.

عوارض پیکرتراشی


مشتریان عوارض پیکرتراشی بدن بین یک تا دو درصد است. این عوارض جانبی احتمالی شامل موارد زیر است:

عفونت های پوستی
التهاب
خون ریزی
خسارت عصبی
شاخص توده بدنی مشتری نباید از 30 بیشتر باشد.در چنین مواردی ، احتمال عوارض افزایش می یابد. این افراد دارای اضافه وزن نیستند و می توانند با ورزش و رژیم های کوتاه به بدن ایده آل خود برسند. در نتیجه ، پزشک موافقت نخواهد کرد که این عمل را انجام دهد.

قبل از پیکرتراشی

تاریخچه پزشکی خود را مرور کنید. برای پاسخ به سؤالات مربوط به شرایط پزشکی فعلی و گذشته آماده باشید. در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنید یا اخیراً مصرف می کنید ، و همچنین هرگونه عملیاتی که انجام داده اید صحبت کنید.
اگر به هر دارویی حساسیت دارید به پزشک خود بگویید. اگر تمایل شما به عمل جراحی با کاهش وزن همراه است ، پزشک احتمالاً سؤالات مفصلی در مورد کاهش وزن و کاهش وزن شما خواهد پرسید.

معاینه فیزیکی انجام دهید. پزشک برای تعیین گزینه های درمانی معده شما را معاینه می کند. آنها همچنین می توانند معده شما را برای سوابق پزشکی رنگ کنند.
در مورد انتظارات خود صحبت کنید توضیح دهید که چرا می خواهید معده خود را برداشته و بعد از عمل چه کاری انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که مزایا و خطرات ، از جمله زخم ها را درک کرده اید.

تفاوت بین پیکرتراشی بدن و لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از بهترین روشهای گرفتن بدن برای دستیابی به شکل مورد نظر اندام است که ویژگی های این عمل شامل موارد زیر است:

با سرعت زیاد از چربی اضافی بدن خلاص شوید
نیازی به برش در شکم یا مناطق مختلف بدن نیست
سوراخ کنید و میله را درج کنید تا گریس از بین برود
از چربی های استخراج شده برای سایر قسمت های بدن برای حجم استفاده می شود
چربی برداشته شده با این روش به مناطق مختلف بدن مانند پستان و باسن تزریق می شود. در بعضی موارد ، برای تشکیل یک بسته جنسی ، آنها در مناطق شکم چربی تشکیل می دهند.بدن پیکرتراشی در مقایسه با لیپوساکشن
جذب چربی اضافی بدن محلی
یک برش کوچک در منطقه مورد نظر ایجاد کنید
برای از بین بردن چربی از لوله Cannula و دستگاه مکش استفاده کنید
چربی برداشته شده از این طریق برای تزریق در سایر قسمت های بدن مناسب نیست
جای زخم پوست در این نوع عملکرد کاهش وزن بسیار اندک است. زیرا این کار به سادگی با ایجاد دو سوراخ در مناطق مختلف بدن انجام می شود.

 حدود سه ماه به نتیجه لیپوساکشن می رسد. مشتریان همچنین باید بعد از عمل از تغذیه مناسب استفاده کنند و در برنامه های خود برای جلوگیری از بازگشت چربی به مناطق شکم ، ورزش کنند.

کاهش وزن با لیپوساکشن

لیپوساکشن یک روش آرایشی است که چربی بدن را از بین می برد. این روش برای اولین بار در سال 2006 مورد استفاده قرار گرفت و از آن زمان پیشرفت های متفاوتی در انواع آن ایجاد کرده است. در لیپوساکشن لیزر ، از لیزرها برای تجزیه چربی قبل از ترک بدن استفاده می شود و نیاز به مکش شدید را کاهش می دهد.

Image for post
Image for post

این روش به طور کلی پذیرفته شده و برای از بین بردن بافت چربی ناخواسته مورد استفاده قرار می گیرد و ادعا می شود به اندازه لیپوساکشن سنتی بدون اقامتگاه بیمارستان مؤثر است. لیپوساکشن بر اساس این که این یک روش سریع و مؤثر برای تسکین چاقی ناخواسته است ، به بیماران ارائه می شود.

این روش یک روش تهاجمی است و اثرات آن با دوام است. از آنجا که سلولهای چربی با تابش لیزر غیرفعال می شوند ، دیگر قادر به ذخیره چربی نخواهند بود. یکی از مزایای شایع لیپوساکشن ، بهبود سریع بیمار است. برخی از کلینیک ها توصیه می کنند طی دو روز به روال عادی خود برگردید.

با وجود این یافته ها ، برخی از پزشکان به دلیل مراحل طولانی تر ، افزایش خطر عوارض جانبی و عدم وجود برتری نسبت به لیپوساکشن سنتی ، نمی خواهند لیپوساکشن را بپذیرند.دو روش لیپولیز وجود دارد


استفاده از لیزر و امواج اولتراسونیک در مناطق مختلف بدن

تزریق چربی سوزاندن چربی با قطع بدن و از بین بردن چربی از طریق کبپ
در این روش ، چربی ها کیفیت لازم برای تزریق سایر قسمت های بدن را ندارند. مقدار مایعات بر اساس وضعیت جسمی فرد و میزان اضافه وزن پس از ارزیابی پزشک تعیین می شود.

تجمع مایعات در زیر پوست (SERMA)


لوله های زهکشی بعد از عمل می توانند به کاهش خطر مایعات اضافی کمک کنند. پزشک شما همچنین ممکن است از سوزن و سرنگ برای از بین بردن مایعات استفاده کند.

اواخر بهبود زخم ها

بعضی اوقات نواحی بدن در امتداد خط برش بسیار کمی تعمیر می شوند یا شروع به جدا شدن می کنند. برای جلوگیری از عفونت ممکن است در حین و بعد از عمل به شما آنتی بیوتیک داده شود. زخم ها و ترک ها گاهی اوقات دائمی هستند ، اما در امتداد خط بیکینی ، که به راحتی پنهان می شود. طول و نوع زخم از شخص به شخص دیگر متفاوت است.

آسیب به بافت یا مرگ

بافت چربی در اعماق پوست شما در شکم آسیب دیده یا می میرد. سیگار کشیدن این خطر را افزایش می دهد. بسته به اندازه ناحیه ، بافت ممکن است به طور مستقل بهبود یابد یا به جراحی بازسازی نیاز داشته باشد.

تغییر در حساسیت به پوست
حرکت بافتهای شکمی به ندرت می تواند بر اعصاب شکم و ران های فوقانی تأثیر بگذارد. شما به احتمال زیاد احساس کاهش احساس یا سفتی می کنید. این معمولاً در ماههای بعد از عمل کاهش می یابد. مانند هر عمل جراحی ، گرفتگی شکم خطر خونریزی ، عفونت و واکنش بیهوشی را به همراه دارد.

بیمار در حین عمل کاملاً ضعف است
دو برش در 2 قسمت مختلف بدن با فاصله مناسب ایجاد می کند
یک برش در لگن به ناحیه دستگاه تناسلی و برش دیگر در مرکز شکم بالای ناف
پوست آرام در ناحیه آسیب دیده بریده شده و از عضله دور می شود
سرانجام ، پوست هر دو طرف با یکدیگر دوخته می شود


برای چه کسی پیکرتراشی مناسب است؟


افرادی که رژیم های طولانی و سنگین را تحمل نمی کنند


کسانی که با مفاصل مشکل دارند و قادر به تمرین نیستند
افرادی که از بیماری بهبود می یابند و به دلیل عدم تحرک چاق شده اند
افرادی که از بیماری افسردگی رنج می برند و پس از درمان از وضعیت جسمی خود راضی نیستند


یادداشت مهم


برخی از افراد با تمرین و پیروی از تغذیه مناسب ، دستیابی به بدن ایده آل را دشوار می کنند.ممکن است چربی در قسمت های مختلف بدن از بین نرود و باعث عدم تناسب در قسمت های مختلف بدن شود. بهترین راه برای این عزیزان عملکرد ساخت بدن خواهد بود.

از طرف دیگر ، برخی از مراجعان از رقم عادی برخوردار هستند و نیازی به انجام این عمل نیست. با وجود اصرار این مشتری ها ، نیاز به این روش تضعیف و تناسب اندام فقط با تشخیص و تأیید پزشک متخصص قابل تشخیص است.

زخم بدن برای درمان چاقی مؤثر نیست! این کار برای کاهش چربی در قسمت های مختلف بدن انجام می شود. اگر عوامل ژنتیکی در افزایش وزن شما درگیر هستند ، می توانید این کار را برای دستیابی به کاهش وزن انجام دهید. در مراحل بعدی ، روند افزایش وزن را دوباره متوقف کنید

Image for post
Image for post

این روش برای افراد مبتلا به BMI بالای 40 جنبه های درمانی دارد. زیرا این افراد از چاقی رنج می برند و این مقدار دیگر اضافه وزن تلقی نمی شود.

آیا بارداری باعث اضافه وزن می شود و میتوان از پیکرتراشی استفاده کرد ؟


بارداری باعث می شود مادران تناسب اندام خود را از دست بدهند. این مناطق اضافه وزن و آرام بدن را می توان در معده ، باسن ، ران و قفسه سینه مشاهده کرد. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد ، از جمله افزایش وزن و شیردهی. این تجربه دلپذیر از مادر بودن با ناهنجاری اندام همراه است.

مادران می توانند هنگام اتمام شیردهی جراحی کنند. در چنین مواردی ، وضعیت جسمی آنها برای انجام بدن آماده خواهد بود. این در بارداری مکرر عزیزان تداخل نخواهد داشت. لازم به ذکر است که با درخواست مجدد به درخواست عزیزان ، باید جراحی بدن تکرار شود. زیرا پوست ترک می کند.

بهترین دکتر پیکرتراشی 

یک پزشک پیکرتراش خوب باید این ویژگی ها را داشته باشد زیرا.

اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجوز فعالیت
اتاق های اختصاصی و بهداشتی برای جراحی
استفاده از تجهیزات مدرن
کادر پزشکی متخصص و پزشکان مجرب
مشاوره تخصصی و رایگان جراحی

بعد از عملیات مجسمه سازی چگونه خواهد بود؟

پس از جراحی مجسمه سازی بدن، هدف دستیابی به اندام ایده آل مشتری است. در پایان این عمل اندام ها متناسب می شود و به اصطلاح بدن حالت بهتری پیدا می کند.

هزینه پیکرتراشی چقدر است؟

عوامل متعددی وجود دارد که هزینه این عمل را تغییر می دهد. به یاد داشته باشید که پارامتر اصلی در انتخاب جراح، سطح تخصص و مهارت جراح است، نه حقوق کمتر.

کل هزینه مجسمه شما صرف هزینه های مختلفی می شود. هزینه مجسمه سازی بدن با توجه به ناحیه تحت عمل جراحی، تعداد نواحی، مهارت جراح، هزینه های جانبی و هزینه های اتاق عمل تعیین می شود. در صورت نیاز به بستری شدن در بیمارستان، هزینه ها افزایش می یابد.