معرفی محصولات برند آروا

ابزارها نوعی سرمایه اولیه محسوب می شوند که با کمک نیروی انسانی فرآیند تولید را آغاز می کنند. یک ابزار درست مانند یک کاتالیزور عمل می کند. یعنی در فرآیند تولید محصول استفاده می شود اما مصرف نمی شود. امروزه ما از ابزارها به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود چه در خانه و چه در محل کار استفاده می کنیم.

Image for post
Image for post

ابزارها به تدریج از ابزار دستی ساده به ابزار پیچیده صنعتی تبدیل شدند و تحول عظیمی در صنایع مختلف ایجاد کردند. آروا یک شرکت ایرانی در زمینه ساخت انواع ابزار آلات صنعتی است که تمامی ابزارآلات خود را با خدمات پس از فروش ارائه می دهد. از طریق خدمات عالی ارائه شده توسط آروا؛ به عنوان ابزار موفقیت شناخته می شود.

 

طبقه بندی ابزارها بر اساس عملکرد


ابزارها از نظر عملکرد به سه نوع تقسیم می شوند:

ابزار خانگی 

این نوع ابزارها را می توان در کارهای خانه و کارهای سبک و یا کارهایی که نیاز به توان بالایی ندارند استفاده کرد.


ابزارهای نیمه صنعتی

 ابزارهایی با قدرت بیشتر نسبت به ابزارهای خانگی هستند که در امور صنعتی کوچک استفاده می شوند.


ابزارهای صنعتی: 

دستگاه ها و تجهیزاتی هستند که با قدرت بالا در امور صنعتی و یا موارد مشابه استفاده می شوند، دقت عمل را بالا برده و روند تولید را سرعت می بخشند.


پس از انقلاب صنعتی، نوآوری های بزرگ بسیاری در زمینه ابزارآلات به وجود آمد. تحولاتی که منجر به گسترش بی نظیر تولید صنعتی شد. از آن دگرگونی بزرگ تا به امروز، پیشرفت‌های زیادی هم در زمینه‌های کمی و هم کیفی در زمینه ابزارآلات صنعتی حاصل شده است.

 

دسته ابزارهای آروا


منابع انرژی مورد نیاز برای استفاده از ابزارها متفاوت است. ابزارهای صنعتی معمولاً با برق، باد یا بنزین کار می کنند. اما در آروا برای راحتی کاربر دسته دیگری از ابزارها را به شرح زیر ارائه کرده ایم:

ابزار ایمنی


بدیهی است که برای کار در هر کارگاهی باید اصول ایمنی را رعایت کنید. برای این منظور همه افراد یک کارگاه برای حفظ امنیت خود و دیگران باید از وسایل ایمنی مانند دستکش و عینک استفاده کنند.

 

 این ابزارها در هنگام جوشکاری کمی متفاوت هستند. مثلا برای جوشکاری به ماسک جوشکاری نیاز دارید. تمامی موارد ذکر شده را می توانید در این دسته از ابزارهای آروا بیابید.

سازهای بادی


این دسته از ابزارآلات صنعتی با فشار هوا کار می کنند و نسبت به سایر ابزارها استهلاک بسیار کمی دارند. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد سازهای بادی، در خط تولید کارخانه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 برای استفاده از ابزار هوا، کمپرسور هوا از طریق شیلنگ به دستگاه متصل شده و نیروی محرکه دستگاه از این طریق به آن منتقل می شود. با گردش هوا در سیستم ابزار هوا، پیستون حرکت می کند و ابزار شروع به کار می کند.

 

شرکت آروا در این دسته ابزارهایی مانند: میخکوب و منگنه، تپانچه بادی، پاشش هوا، کمپرسور فندکی، کولرگازی کارگاهی و فیلتر دوقلو را با کیفیت و خدمات عالی تولید و به فروش می رساند.

ابزار برش


در این دسته از ابزارآلات شرکت آروا تیغ اره و کمان اره و انواع دیسک و صفحات برش شامل صفحه برش گرانیت، ورق برش سرامیک، ورق برش استیل، صفحه برش آهن، صفحه برش پروفیل، صفحه برش سنگ و سنگ صفحه برش را می توان یافت.

Image for post
Image for post

 این محصولات برای برش طراحی شده و بر روی سنگ آسیاب، مینی فرز و کمان اره نصب می شوند.

ابزار برقی


امروزه انجام بسیاری از کارها بدون استفاده از ابزار الکتریکی، چه در خانه و چه در کارخانه، تقریبا غیرممکن است. برق منبع مهم انرژی است که با حرکت دادن دستگاه منجر به افزایش سرعت، افزایش دقت عملکرد و کاهش خستگی کاربر در حین کار می شود.

 از آنجایی که دسترسی به برق در بسیاری از موارد امکان پذیر نیست، این ابزارها نیز قابل شارژ هستند. بنابراین می توان از آنها در فضاهای مختلف استفاده کرد.

 

شرکت پخش ابزار آروا در این دسته محصولاتی مانند اره برقی، میکسر بتن و چکش تخریب، دمنده، پروفیل، پولیش، تپانچه برقی، دریل، سشوار صنعتی، کاتر عمودی و کاتر چرخشی، سنگ آسیاب و مینی کاتر و کارواش های خانگی sells در این راستا آروا سعی دارد از تمام توان خود برای تولید محصولات با کیفیت استفاده کند. برای این منظور از قطعات و لوازم جانبی با کیفیت در محصولات خود استفاده می کند.

ابزار جوش


این دسته از ابزارها شامل انواع اینورترهای جوشکاری و متعلقات آنها، مانومتر و اتولوله می باشد که برای جوشکاری دو قسمت در صنعت استفاده می شود.

 به طور کلی برای جوش دادن دو قطعه به هم، با ذوب انتهای دو قطعه آن را با هم ادغام می کنیم. برای این کار به لوازم ضروری نیاز دارید که شرکت آروا در این دسته در اختیار شما قرار می دهد.

ابزار دست


ابزارهایی که با کمک نیروی دست کار می کنند، ابزار دستی نامیده می شوند. این دسته از ابزارها شامل آچار، انبردست، آچار، چکش، ست مهره، ابزار اندازه گیری، اره و دریل دستی می باشد. این ابزار تقریباً در هر کارگاهی مورد نیاز است و برای هر فرآیند تولید و تعمیر استفاده می شود.

ابزار موتور


به طور کلی ابزارهای موتوری یا بنزینی ابزارهایی هستند که به کمک بنزین و سوخت آن کار می کنند. این ابزارها مانند خودرو دارای سیستم جرقه زنی هستند.

 این سیستم منجر به مخلوط شدن هوا با سوخت و سپس احتراق با شمع می شود. انرژی حاصل از سوخت بالا می رود و از طریق سیم پیچ ها به موتور می رسد و ابزار شروع به کار می کند. ابزارهای صنعتی بنزینی بیشتر در مناطقی که دسترسی به برق وجود ندارد استفاده می شود. همچنین این دسته جزو ابزارهای سنگین قرار می گیرد.

لوازم جانبی ابزار


آروا همچنین دارای طیف کاملی از لوازم جانبی برای ابزارهای بادی، برقی و جوشکاری است که در صورت شکستن هر یک از لوازم جانبی جعبه ها می توانید آنها را جداگانه خریداری کنید. این لوازم جانبی در این دسته قرار می گیرند.