مزوتراتی صورت چیست ؟

با افزایش سن ، گردش خون در پوست کاهش می یابد و به دلیل کاهش اکسیژن و مواد مغذی کاهش می یابد و دفع سموم از پوست. این شرایط باعث پیری زودرس پوست می شود و در نتیجه پوست خسته تر به نظر می رسد. 

مزوتراپی می تواند علائم پیری صورت را درمان کرده و از این علائم جلوگیری کند. همچنین می تواند به جوان سازی پوست کمک کند و صورت شما را برای دیگران طبیعی تر جلوه دهد. 

مزوتراپی صورت می تواند برخی از مواد مغذی مانند اسید هیالورونیک ، ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه را برای بهبود ظاهر پوست فراهم کند. در نتیجه ، چهره شما خاصیت ارتجاعی ، شکل و ظاهر طبیعی آن را بازیابی می کند. 

از آنجا که این روش غیر تهاجمی با استفاده مجدد از پوست و ترمیم نواقص پوست صورت ، کانتورهای طبیعی صورت را تکمیل می کند ، نتایج به سرعت قابل مشاهده است و اثرات طولانی مدت است. مزوتراپی پوست صورت یک روش عالی برای مردان و زنان در سنین مختلف است که می خواهند سلامتی و ظاهر طبیعی صورت و گردن را بازیابی کنند.


در ترکیبات فعال مزوتراپی مانند اسید هیالورونیک ، ویتامین ها (A ، B ، C ، E و K) و مواد معدنی مستقیماً به پوست بیمار تزریق می شوند. این تزریق در لایه اپیدرمی پوست داده می شود. مزوتراپی صورت روشی برای بازسازی پوست است که به دلیل مزایای فراوان در سایر روشهای تهاجمی پوست بسیار محبوب است.

Image for post
Image for post

اگر قبلاً به بوتاکس یا ژل تزریق شده اید یا سایر روشهای درمانی را روی پوست خود اعمال کرده اید ، مزوتراپی می تواند این روشهای درمانی را به روشی شگفت انگیز تکمیل کرده و بافت و رنگ پوست شما را بهبود بخشد. سایر روشهای درمانی می توانند چین و چروک ها و خطوط ریز را از بین ببرند و حجم از دست رفته را بازیابی کنند ، اما مزوتراپی پوست را تغذیه می کند و باعث جوان تر شدن آن می شود.

 

اثرات هیدراتاسیون عمیق پوست


با از بین بردن خطوط ریز روی پوست ، علائم پیری را کاهش دهید
از ایجاد چین و چروک های جدید جلوگیری کنید
سوراخ ها و دایره های تیره را در اطراف چشم ها و چین و چروک های اطراف چشم ها از بین می برد
پوست سبک تر با ظاهری سالم تر
پوست آرام و آرام را با برخی از راه حل های جامد از بین ببرید


فواید


جوان سازی کامل پوست


استحکام پوست را افزایش می دهد و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد
لحن را بهبود می بخشد و پوست را روشن می کند
از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند و دوباره پوست خسته و زشت را احیا می کند
ارتجاعی و رنگ پوست آرام دست ، قفسه سینه و گردن را بهبود می بخشد
انواع پوست را ایمن و بی خطر درمان کنید


برای چه کسی مزوتراپی مناسب است؟


مزوتراپی برای افرادی که به دنبال درمان های زیر هستند مناسب است

صورت و گردن را جوان کنید
چین و چروک و خطوط ریز را از بین می برد
آکنه را درمان کنید
رنگدانه را کاهش دهید
درمان صدمات ناشی از آفتاب سوختگی
پوست خشک را با مزوتراپی تسکین دهید
راهی برای ساختن

مزوتراپی سنتی شامل یک سری تزریق کوچک به پوست ناحیه تحت درمان است. این درمان با شستشوی دست بسیار کوچک یا "mesogans" انجام می شود و واقعاً بدون درد است. پزشک مقادیر دقیقی از داروهای مختلف را درست در زیر پوست تزریق می کند. در درمان صورت ، اسید هیالورونیک برای بهبود بافت و رنگ پوست به پوست تزریق می شود. سوراخ شدن پوست در تزریق های کوچک باعث تولید کلاژن جدید در پوست می شود. 

Image for post
Image for post

سوزن های مورد استفاده در mesotherapy پوست صورت بسیار کوتاه و نازک هستند. سوزن های 4 میلی متر برای پوست سفید استفاده می شود و برای پوست سیاه با سوزن 6 میلی متری در عمق مناسب پوست تزریق می شود. این درمان بسته به اندازه ناحیه تحت درمان ، بین 30 تا 45 دقیقه طول می کشد.برای دستیابی به نتایج مطلوب تا 8 جلسه درمانی در فواصل 1 تا 2 هفته طول می کشد.

سوزن سوزن


در مزوتراپی بدون سوزن ، مخلوط های مورد نظر مستقیماً روی سطح پوست اعمال می شوند. از برق برای ارسال مواد به پوست استفاده می شود. این روش درمانی واقعاً بدون درد است و برای افرادی که نمی خواهند از سوزن استفاده کنند ایده آل است. این روند حدود نیم ساعت تا یک ساعت طول می کشد ، و برای دستیابی به نتایج مطلوب و کامل در برنامه درمانی ، باید یک هفته را با یک هفته برنامه ریزی کنید.

بعد از روند


بلافاصله پس از مزوتراپی صورت یا یک روز بعد ، می توانید با فعالیت های روزانه خود ادامه دهید. عوارض جانبی این درمان شامل کبودی های کوچک است که پس از چند روز از بین می روند و تورم جزئی پس از تزریق 12 تا 36 ساعت پس از عمل ناپدید می شود.

دوره بهبودی


مزوتراپی یک درمان بدون درد است. یک روز پس از این فرآیند ، می توانید با فعالیت های روزانه خود مقابله کرده و به کار خود ادامه دهید. باید توجه داشته باشید که با وجود سرعت بالای بهبودی ، کبودی ، تورم ، خارش وجود دارد که البته به سرعت از بین می رود. برخی از ناراحتی ها به طور مستقیم با تعداد تزریق های کوچک ساخته شده ، نوع پوست و اندازه ناحیه تحت درمان با آن ارتباط دارند. 

برخی از کبودی های کوچکتر ممکن است بعد از چند روز از بین بروند. از آنجا که مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی است و نیازی به پانسمان یا تعیین مسکن ندارد. شما نباید به سونا بروید و نباید 48 ساعت پس از مزوتراپی با آب گرم دوش بگیرید.


اثر مزوتراپی چه مدت طول می کشد؟


در سال اول پس از مزوتراپی ، جلسات درمانی و نگهداری بیشتری لازم است.بسته به نوع درمان، یک تا دو جلسه درمانی در 4 تا 8 هفته اول باید در نظر گرفته شود و برای حفظ نتایج، هر سه ماه یک بار یک جلسه درمانی برگزار شود. هنگامی که نتایج مورد نظر به دست آمد، اثر طولانی مدت است، اما به سبک زندگی و عوامل فردی بیمار بستگی دارد. یک سبک زندگی سالم با یک رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم و نوشیدن آب فراوان به افزایش نتایج کمک خواهد کرد.

خطرات و عوارض جانبی احتمالی


عوارض مزوتراپی بسیار نادر است. اگر مزوتراپی سنتی انجام دهید، ممکن است قرمزی و تورم در ناحیه اطراف تزریق ظاهر شود، اما این عوارض پس از یک یا دو روز خود به خود از بین خواهند رفت. همچنین ممکن است به هر یک از محتویات محلول مزوتراپی حساسیت داشته باشید. اگر آلرژی دارید، باید قبل از ادامه درمان یک پچ بسازید.


قیمت


هزینه مزوتراپی صورت به ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب و دستمزد پزشک بستگی دارد.

.