لیزر بیکینی یا واژن

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را امتحان کنید
دکتر دکتر می‌گوید: «از آنجایی که من دوست ندارم برای از بین بردن موهای خانم‌ها اصلاح کنم، اولین بار در دهه ۲۰ سالگی تصمیم گرفتم برای لیزر موهای زائد مشاوره کنم. و مراجعه کردم به کلینیک زیبایی.

 نیازی به مراجعه به دکتر نیست . درمان پوست و مو در را در یکی از کلینیک ها دیدم. برای شروع، لیزر موهای زائد را زیر بغل و پشت لبم (برای برداشتن ریش) امتحان کردم تا لیزر را از نزدیک ببینم و در مورد آن صحبت کنم و سپس بزرگترین مراحل را طی کردم تا به لیزر برسم. درمان یعنی لیزر موهای زائد!

چرا لیزر موهای زائد بیکینی برای من مهم بود؟


من همیشه در دبیرستان به ورزشگاه می رفتم. پوشیدن تاپ برای خانم ها به خصوص در تابستان طبیعی است، اما از آنجایی که در آن زمان برای کنکور درس می خواندم، وقت زیادی برای مراقبت از پوستم نداشتم، بنابراین مجبور بودم لباس های کوتاه بپوشم. 

 لباس های بدون آستین چون پیشانی ام ضخیم بود و هر بار که اصلاح می کردم به سرعت رشد می کردند. من همیشه از موهای پرپشت و سیاه زیر پیشانی ام ناامید بودم و این روی اعتماد به نفسم تأثیر می گذاشت.

در واقع پوستم روشن بود اما موهای پرپشت پیشانی و پشت لب و اندام تناسلی من را آزار می داد. بنابراین، وقتی 20 ساله بودم، تصمیم گرفتم برای همیشه از شر موهایم خلاص شوم.

اکثر مرکزها برای لیزر بیکینی معاینه کاملی انجام می دهند تا مطمئن شوند که این نوع درمان برای شما مناسب است. به همین دلیل، برای اولین بار در Drs. 

به کلینیک مراجعه کردم و مشاوره های لازم انجام شد.اکثر مراکزی که این خدمات را ارائه می دهند می خواهند مطمئن شوند که باردار نیستید، سابقه ملانوم، تورم، خارش، خالکوبی، تبخال فعال و سایر بیماری های پوستی مشابه دارید.


لیزر موهای زائد واژن چیست؟


این یک سوال رایج و اصلی است! وقتی برای اولین بار وارد اتاق لیزر شدم، خیلی ترسیدم و خجالت کشیدم. اندام تناسلی دیگر روی پیشانی و پشت لب یکسان نیست، اما من قبلا تصمیم گرفته ام و می خواهم از شر موهای حجیم آن ناحیه خلاص شوم.

شب قبل از لیزر به دستشویی رفتم و موهای بزرگ واژن و مقعدم را تراشیدم. ناحیه اطراف مقعد نیز به درخواست فرد با لیزر ناحیه بیکینی درمان می شود. برای از بین بردن موهای زائد بیکینی، باید موهای بدن خود را حداقل 12 ساعت قبل از لیزر بتراشید و از اپیلاسیون یا اپیلاسیون موهای خود به مدت شش هفته قبل از لیزر پرهیز کنید.
این به شما بستگی دارد که از بیهوشی استفاده کنید یا نه! در صورت مراجعه به یکی از بهترین مراکز لیزر تهران، تکنسین های این مراکز خدمات مناسبی را به شما ارائه می دهند که یکی از آن ها ارائه بیهوشی و خنک کننده می باشد.

کلینیک دکتر  که برای لیزر موهای زائد مراجعه کردم، در جلسه اول از بیهوشی استفاده نکردند، اما از ژل خنک کننده در ناحیه واژن استفاده کردند تا درد آن ناحیه را کاهش دهند و بسیار کاهش یافت.

از آنجایی که من به دنبال اطلاعاتی در مورد لیزر موهای زائد بدنم بودم، می دانستم که انجام آن باید دردناک باشد. با کمال تعجب، در زمان اولین لیزر موهای زائد، هیچ دردی احساس نکردم، هر بار که موهایم را لیزر می کردند، احساس ناامیدی می کردم.

البته، رنگ پوست، ضخامت مو و حتی خلق و خوی یک فرد می تواند بر میزان درد تجربه شده تأثیر بگذارد. مثلا دوستان من همیشه از داروهای بی حس کننده استفاده می کنند اما من معمولا درد را به خوبی تحمل می کنم.