فروش اقساطی لبه چسبان نوین چوب

دستگاه لبه چسبان یکی از کاربردی ترین دستگاه های کابینت سازی است .  این روزها دغدغه افراد خرید دستگاه لبه چسبان بطور اقساطی است چرا که قیمت دستگاه های نجاری بسیار بالا است . اما نوین چوب این دغدغه را برای جوانان و یا افرادی که قصد دارند دستگاههای نجاری خود را تعویض کنند و یا کارگاه نجاری راه بندازند حل کرده است . برای  خرید اقساطی دستگاه لبه چسبان از نوین چوب با مشاوران نوین چوب تماس بگیرید . ( 
فروش اقساطی لبه چسبان نوین چوب )

بیشتر بدانید !


ورق و صفحات ام دی اف برش خورده، لترون و لمینت و ... را به مقدار تهیه می کنند.
دستگاه بسته به دستگاه و فصل سرد یا گرم به مدت 10 تا 25 دقیقه روشن می شود.
چسب گرانول جامد باید مایع شود. برای چسب های با حجم بالا، دمای مایع شدن تقریباً 185 درجه است.
220 درجه برای چسب های دور پایین مورد نیاز است.
هنگامی که به سطح تنظیم شده رسید، دستگاه به طور خودکار به ایستگاه ها اجازه می دهد تا روشن شوند.
بسته به ضخامت ورق جلویی، اپراتور فیدر ورق را تنظیم می کند.
غلتک های پلاستیکی جلوی وینچ به درستی ورق ها را به داخل دستگاه هدایت می کنند.
مرحله اول ایستگاه پیش آسیاب می باشد که در صورت نیاز قسمتی از ضخامت ورق های فشرده بریده شده را که دارای لبه ناهموار یا خطا یا موج می باشد برمی دارد و در صورت عدم نیاز می توان آن را خاموش کرد.
مرحله دوم با حرارت گونی راهنما قبل از چسباندن، ضخامت ورق گرم شده با سنبه چسب برخورد می کند و چسب به اندازه کافی روی ضخامت ورق می نشیند (با تنظیم مقدار چسب) و قطعه کار وصل می شود. به نوار توسط فشار غلطک ها.
هنگامی که انتهای قطعه کار توسط میکروسوئیچ مشخص می شود، رها کننده نوار را به گونه ای برش می دهد که انتهای نوار 1-2 سانتی متر اضافه شود، قطعه کار به ایستگاه فرز منتقل می شود که به ابتدای نوار می رسد. و سپس انتهای نوار، سپس اولین فرز اضافه می شود. بالا و پایین نوار را جدا می کند و فرز دوم نیز گوشه های طولی بالا و پایین نوار را برش می دهد، یعنی نیم دایره های R2 یا R3 ایجاد می کند (همه ایستگاه ها توسط اپراتور تنظیم می شوند).
سپس وارد مرحله نبشی می شود که البته به شرط پرداخت نوار دو طرف گوشه عرض ورق پرداخت می شود سپس مرحله صافکاری که فرز اول و دوم را کامل می کند قسمت اضافی را حذف می کند. که مورد نیاز بود آخرین مرحله پولیش بالا و پایین قطعه کار است که باعث تمیزی و زیبایی آن می شود.
اکثر لبه های دندانه دار سرویس در ایران فرز اول ندارند، با همان فرز دوم کار می کنند