برای کات ام دی اف چه کنیم

 

اطلاعات لازم برای دستگاه کات ام دی اف 
ورق های ام دی اف (تخته فیبر چگالی متوسط)، ساخته شده از الیاف چوب و رزین، به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند. 

ام دی اف یک ماده چوبی ارزان قیمت است. برخلاف تخته نئوپان ساده، ام دی اف قدرت گفتاری تقریبا دو برابر آن را متقاعد می کند.

 هنگام استفاده از روش های ماشینکاری، به دلیل تراکم بالای پانل ها، ساییدگی ابزار زیاد است. این عیب در برش لیزری حذف می شود.

 در مقایسه با فرآیند ماشینکاری معمولی، که به مقدار زیادی گرد و غبار و ضایعات متصل است، پردازش به وضوح با لیزر برتر است - هم هنگام برش و هم حکاکی. 

چسب استفاده شده برای ورق های ام دی اف بر کیفیت برش سیستم های لیزری تاثیر می گذارد. رزین‌های اپوکسی (EP) یا چسب ضد آب، در طی فرآیند احتراق توسط پرتو لیزر باعث ایجاد رنگ‌های تیره لبه‌های برش می‌شوند. 

اینها بسته به کاربرد (لبه های قابل مشاهده) مورد نیاز نیستند. از طریق انتخاب انواع ام دی اف مناسب، می توان رنگ آمیزی را به حداقل رساند.

 ام دی اف اغلب در ساخت مبلمان و غرفه های نمایشگاهی و همچنین برای تولید محصولات اداری و اقلام تبلیغاتی استفاده می شود.

برای کات ام دی اف بهتر است از دستگاه کات ام دی اف معتبر و خوب استفاده کنید خیلی از افراد وقتی یک کارگاه نجاری را تاسیس می کنند بدلیل نداشتن هزینه کافی از دستگاه کات ام دی اف دسته دوم استفاده می کنند که در خرید اینجور دستگاه ها حتما با متخصص صحبت کنید تا بتواند شما را بطور کامل راهنمایی کند .