آیا ویژگی بهترین کلینیک زیبایی لیزر بدن را می دانید ؟ 

بهترین کلینیک و دکتر لیزر چه ویژگی هایی دارد؟
یک کلینیک لیزر خوب دارای پزشکان متخصص و کادر مجرب است
اگر با لیزر موهای زائد مشکل داشته باشم چه اتفاقی می افتد؟

 این سوالی است که مردم نمی خواهند بپرسند، اما نباید نادیده گرفته شود. اگر بهترین کلینیک لیزر موهای زائد  یک مدیر فنی (متخصص پوست) نداشته باشد تا دیگران بتوانند از نظر پزشکی به آن اعتماد کنند، ممکن است سلامت بیمار در خطر باشد.

 علاوه بر این، همیشه خوب است که با یک جلسه لیزر با پزشک شروع کنید تا بهترین درمان را برای فرد انتخاب کنید.در کلینیک پوست، مو و زیبایی ، مشتریان از پشتیبانی پزشکی حرفه‌ای برخوردار می‌شوند و تضمین می‌شود که بهترین درمان لیزر موهای زائد را با تکنسین‌های حرفه‌ای و با تجربه و حمایت از پزشک متخصص انجام دهند.

بهترین کلینیک های لیزر باید مجوزهای لازم را داشته باشند
انجام عمل زیبایی یا درمان در کلینیک یا مطب که مجوز لازم را ندارد اشتباه است. به دلیل فشارهای وزارت بهداشت و هزینه صدور مجوز، بسیاری از بیمارستان ها بدون مجوز فعالیت می کنند. از آنجایی که این کلینیک ها تحت نظارت نیستند، خدمات آنها ممکن است غیر استاندارد باشد و ممکن است برای سلامت مردم مضر باشد.

Image for post
Image for post

در کلینیک پوست، مو و زیبایی  تمامی مجوزهای لازم اخذ شده و تمامی اقدامات تحت نظارت دقیق وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

یک مرکز لیزر خوب از تجهیزات اصلی و معمولی استفاده می کند
نکته مهم دیگری که باید در نظر داشت تجهیزات لیزری است که در کلینیک برای لیزر موهای زائد اضافی استفاده می شود. بسیاری از کلینیک‌ها هنوز از مواد قدیمی‌تری استفاده می‌کنند که 100% تأثیر ندارند یا تأثیر کمی بر پوست تیره دارند.

بنابراین باید مطمئن شوید که در کلینیک مورد نظر شما برای انجام لیزر موهای زائد از تجهیزات لیزری پیشرفته با استانداردهای پزشکی بالا استفاده می شود که موی بادوام و بدون عوارض جانبی را برای شما به ارمغان می آورد.

 سیستم قدیمی می تواند روی همه انواع پوست به جز پوست سیاه کار کند. اکسسوری های جدید برای انواع پوست ها و رنگ ها و حتی برای آقایان با موهای مجعد مناسب است.


در طول دهه گذشته، کلینیک های لیزر از تجهیزات ارزان قیمت IPL استفاده کرده اند.بیمار بهترین نتایج را ندید و در بدترین حالت سوخت. اکنون متقاضیان با لیزر هوشمندتر هستند و در مورد تجهیزات لیزر سؤال می کنند.

دستگاه لیزر  کلینیک های زیبایی معمولا خارجی می باشد درمان های پوست، مو و زیبایی  استفاده می شود. این دستگاه نسل سوم برند کندال می باشد و به دلیل طول موج زیاد برای پوست های تیره و روشن مناسب است. درباره دستگاه لیزر جنتل مکس پرو بیشتر بدانید.