آیا خرید سنگ قبر گرانیت برای انتخاب خوب است ؟

هر آنچه که باید درموردخرید سنگ مزار گرانیت بدانید 

انواع مقبره های اسلامی و اقلیت های مذهبی


سنگ قبرهای اسلامی - گروه سنگی تخصص بیشترین تنوع را در سنگ قبرها توسط سنگ قبر گرانیت ، گرانیت سیمین ، توجسکان ، گرانیت برزیلی (چینی) ، بل آزا ، کریستال ، مرمر و .. ..

انواع خدمات گروهی شامل خوشنویسی و حکاکی عالی ، عکاسی لیزر ، سرامیک های رنگی ، ساخت انواع مختلف مجسمه های سنگی و طرح های مختلف سنگی ، سنگ های طبقه دوم و نقاشی و ترمیم قبرها است که بهترین سنگ برای ترمیم قبرسنگ قبر گرانیت می باشد که خیلی از افراد برای خرید سنگ قبر گرانیت داوطلب هستند. 

 

قیمت و کیفیت کار ما بر اساس نوع درخواست شما ، تمام سلیقه ها و انتخاب ها را برآورده می کند.


مشخصات ، قیمت و خرید یک صفحه مرمر سیاه


سنگ قبر سیاه از سختی و دوام خوبی برخوردار است. حساسیت زیر این سنگ زیاد است و به همین دلیل سنگ قبر سیاه Lastar بسیار زیبا و تسکین دهنده است. رنگ مرمر خاکستری تر است. 

سنگ قبرها از نظر طعم مردم طراحی متفاوتی دارند. مجموعه SANG می تواند انواع مختلفی از طرح های انتخاب شما را از هر ابعاد و اندازه تهیه کند و استادان عزیز را برای شما فراهم کند. 

سنگ قبرها در ضخامت های مختلف و در یک یا چند قطعه تولید می شوند. در سالهای اخیر ، حکاکی عکسی از مرحوم روی سنگ بسیار معمول است. این باعث آرامش ذهن برای عزیزان آن مرحوم خواهد شد.

 

مشخصات و ویژگی های یک سنگ قبر خاکستری سیاه


با توجه به اینکه سنگ قبرها معمولاً در مکان های باز قرار می گیرند ، باید مقاومت در برابر آب و هوا داشته باشند.سنگ Lastar از قدرت و استقامت بسیار خوبی برخوردار است. درخشش این سنگ بسیار خوب است و به همین دلیل زیر اقلیت های بسیار خوبی وجود دارد. جذب آب این سنگ مرمر سیاه خاکستری نیز بسیار اندک است.

 

قیمت و خرید سنگ قبر سنگ مرمر سیاه


قیمت سنگ قبر به ابعاد و ضخامت سنگ بستگی دارد. هرچه ابعاد و ضخامت بیشتر باشد ، قیمت سنگ قبر نیز بیشتر می شود. قیمت آن تأثیر زیادی در سنگ قبر یک طرفه یا چندگانه دارد. همچنین ، هرچه هنر و ابزارهای بیشتری برای طراحی سنگ قبر مورد نیاز باشد ، قیمت آن نیز بیشتر می شود.


انواع سنگ قبرها


بناهای خامه ای یا سنگ قبر می توانند در رنگ های سفید جامد (سنگ مصنوعی یا نانو) باشند - سفید با نوارهای خاکستری روشن - سیاه جامد - سیاه با دانه های خاکستری تیره - خامه - سبز روشن و سبز رنگ - سبز و سفید - آبی - سبز - صورتی ، آبی و قرمز این نوع سنگ ها گرانیت - کریستال چینی - سنگ مرمر ، و گاهی اوقات مصنوعی هستند.

 در جدول زیر می توانید نام سنگ را با رنگ و قیمت و همچنین خدمات کمکی مانند حکاکی ، حکاکی از نقاشی ها ، نصب و عملکرد مشاهده کنید.


قیمت مقبره ها


در جدول زیر می توانید قیمت سنگ قبرها را مشاهده کنید که در 23 باخمان 1400 به روز شده است. شایان ذکر است که انقضاء قیمت قیمت 15 روز است و در صورت عدم نتیجه ، از قیمت قبل از سفارش نهایی سؤال کنید.


ویژگی های سفارش سنگ قبرهای


قیمت سنگ قبر ممکن است بسته به نوع سنگ ، اندازه سنگ ، ضخامت ، طراحی ، رنگ و حک شده روی آن متفاوت باشد.
ضخامت سنگ ها 4 سانتی متر است که در صورت دو برابر (2 قطعه ، 2 سانتی متر) هزینه تا 15 ٪ پایین تر از قیمت های فوق خواهد بود.


در مورد مرمر به دلیل طرح های قابل تشخیص ، طراحی سنگ در حین سفارش برای شما ارسال می شود.گرانترین نوع سنگی که برای سنگ قبر استفاده می شود سنگ شبک می باشد این سنگ دارای رنگ مشکی و آینه ای زیبا می باشد سنگ شبک دارای تراکم بالا و نفوذپذیری آب بسیار کم بوده و برای حکاکی لیزری نیز بسیار مناسب می باشد.

 تمامی این ویژگی ها سنگ کهنه را مناسب سلیقه گروه خاصی از افراد می کند.گرانیت تایسرکان، سنگ سیمین اصفهان، مرمر سفید و سنگ برزیلی نیز از جمله سنگ های زیبا و با کیفیتی هستند که برای سنگ قبر استفاده می شوند. این سنگ ها نسبت به سنگ های شابک ارزان تر هستند.
.