آیا با چاپ سه بعدی می توان پولدار شد؟

یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد با پرینتر سه بعدی این است که نیازی به داشتن پرینتر سه بعدی ندارید. اگر برای چاپگر سه بعدی طراحی کرده اید که باید با پرینتر سه بعدی ساخته شود، کسانی که چاپگر سه بعدی دارند می توانند طرح های شما را به خوبی و با قیمت بالا خریداری کنند.

پرینت های سه بعدی خود را بفروشید


اگر از قبل اقلام پرینت سه بعدی دارید، می توانید آنها را در هر جایی بفروشید، چه در فیس بوک، چه در فروشگاه های اختصاصی یا فروشگاه های آنلاین.

فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که پلتفرم های تجارت الکترونیکی هستند که برای مشاغل کوچک به خوبی کار می کنند.

راه دیگر برای فروش پرینت های سه بعدی، تبلیغات ابزارهای سه بعدی است. به بازدیدکنندگان خود بگویید که می توانید برای آنها چاپ کنید و تنها کاری که باید انجام دهند این است که یک سفارش به شما بدهند و منتظر بمانند تا چاپ شود.

Image for post
Image for post

این کار پیدا کردن مکانی برای استفاده از چاپگر سه بعدی را آسان تر می کند. از طرف دیگر، زمانی که شخصی پرینت سه بعدی را به شما سفارش می دهد، می توانید اگر چاپگر سه بعدی دارید یا طرح های خود را در برنامه ها و نرم افزارهای طراحی سه بعدی یا خدمات چاپ سه بعدی چاپ می کنید، می توانید به راحتی تمام سفارشات را در خانه با یک چاپگر چاپ کنید. پرینتر سه بعدی.

نمونه های اولیه را آماده کنید


یکی دیگر از راه های کسب درآمد در پرینت سه بعدی، ارائه نمونه های از پیش چاپ شده به مشتریان است. می توانید مکان را به عنوان مکانی مهندسی برای مشتریانی که می خواهند سفارش خود را در اندازه های بزرگتر یا دستگاه های بزرگتر انجام دهند، در نظر بگیرید.

اگر یک طراح سه بعدی هستید ایده خوبی است زیرا نیازی به نگرانی در مورد چاپ ندارید. می توانید با طراحان زیادی ارتباط برقرار کنید و به عنوان یک واسطه کار کنید. با داشتن دستگاه های چاپگر سه بعدی، طرح را از طراحان خریداری می کنید و خودتان آن را چاپ می کنید.

پرینت سه بعدی را به دیگران آموزش دهید

بسیاری از افراد به چاپ سه بعدی علاقه مند هستند، به ویژه دانشجویانی که به طور خاص به دنبال شغلی در طراحی سه بعدی یا چاپ سه بعدی هستند. می توانید کلاس های آموزشی برگزار کنید و از هزینه های او درآمد کسب کنید. و نحوه راه اندازی و استفاده از پرینترهای سه بعدی خود را به دانش آموزان آموزش دهید.

Image for post
Image for post

ایجاد درآمد بدون ریسک آموزش است. یافتن مشاغل آموزشی پرینت سه بعدی می تواند دشوار باشد، اما تبلیغات در رسانه های اجتماعی و وب سایت های آگهی کار یک مکان عالی برای شروع است. شما می توانید کار خود را تبلیغ کنید تا علاقه مندان به یادگیری پرینت سه بعدی شما را پیدا کنند.


خدمات پرینت سه بعدی انجام دهید


شما می توانید دستگاه های خود را با چاپگرهای سه بعدی در همه جا تبلیغ کنید. مشتریان شما را پیدا می کنند و طرح های خود را برای چاپ به شما می دهند. مصرف کنندگان، صاحبان مشاغل و مهندسان شاغل در شرکت های بزرگ اغلب به کمک پرینت سه بعدی نیاز دارند.

اگر می خواهید کالا را برای مشتریان ارسال کنید، می توانید یک فروشگاه آنلاین یا حتی یک فروشگاه حضوری برای مردم باشید. طراحان جواهرات می توانند طرح های خود را اسکن کرده و آنها را به یک مدل سه بعدی تبدیل کرده و برای چاپ در اختیار شما قرار دهند.


 

Image for post
Image for post


بازار پرینترهای سه بعدی روز به روز پیشرفته تر می شود. 3D مخفف چاپ سه بعدی است که مخفف فن آوری افزودنی است.

جایی که اشیاء به خوبی در لایه های بسیار بسیار نازک ساخته می شوند. این تجارتی است که با گذشت زمان پیشرفته تر می شود.

در اینجا لیستی از 60 ایده تجاری چاپ سه بعدی آورده شده است. اگر می خواهید در آینده این کار را انجام دهید، فراموش نکنید که با ما همراه باشید و از این ایده های جالب استفاده کنید.

ساخت زیورآلات و تزئینات


یک تجارت بسیار سودآور که می توانید در این صنعت سرمایه گذاری کنید، تولید جواهرات و زیور آلات است، بازاری برای محصولات جواهرات موجود وجود دارد، به خصوص اگر واقعاً زیبا و ارزان باشند.با یک چاپگر سه بعدی و درک کامل نحوه استفاده از آن، می توانید کسب و کار کوچک خود را با تولید جواهرات فانتزی ارزان اما جذاب راه اندازی کنید.

هنگامی که بتوانید صدها طرح خلاقانه ارائه دهید، چاپگر شما به راحتی آنها را سه بعدی می کند و می توانید آنها را به صورت آفلاین یا آنلاین به مشتریان بفروشید.

امروزه بسیاری از طلافروشان و بازاریان به دنبال یک طراح خوب برای خود هستند و شما می توانید با بسیاری از آنها ارتباط برقرار کرده و طرح ها و چاپ های خود را به آنها بفروشید.


علاوه بر این، سایت ابزاری به نام CustomMaker ارائه می دهد که می توانید با استفاده از آن، طرح های خود را سفارشی سازی کنید، این یکی از راه هایی است که به مشتریان خود می دهید و می توانید طرح را مطابق با نیاز مشتری سفارشی کنید.

2- پرینت های سه بعدی خود را بفروشید
اگر از قبل اقلام پرینت سه بعدی دارید، می توانید آنها را در هر جایی بفروشید، چه در فیس بوک، چه در فروشگاه های اختصاصی یا فروشگاه های آنلاین. فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که پلتفرم های تجارت الکترونیکی هستند که برای مشاغل کوچک به خوبی کار می کنند.

 

راه دیگر برای فروش پرینت های سه بعدی، تبلیغات ابزارهای سه بعدی است. به بازدیدکنندگان خود بگویید که می توانید برای آنها چاپ کنید و تنها کاری که باید انجام دهند این است که یک سفارش به شما بدهند و منتظر بمانند تا چاپ شود.

 

این کار پیدا کردن مکانی برای استفاده از چاپگر سه بعدی را آسان تر می کند. از طرف دیگر، زمانی که شخصی پرینت سه بعدی را به شما سفارش می دهد، می توانید اگر چاپگر سه بعدی دارید یا طرح های خود را در برنامه ها و نرم افزارهای طراحی سه بعدی یا خدمات چاپ سه بعدی چاپ می کنید، می توانید به راحتی تمام سفارشات را در خانه با یک چاپگر چاپ کنید. 


راه دیگر برای کسب درآمد در چاپ سه بعدی ، ارائه نمونه های از پیش چاپ شده به مشتریان است. شما می توانید این مکان را به عنوان یک مکان مهندسی برای مشتریانی که می خواهند سفارش خود را در ابعاد بزرگتر یا دستگاه های بزرگتر انجام دهند ، در نظر بگیرید.

اگر شما یک طراح سه بعدی هستید ، ایده خوبی است زیرا لازم نیست نگران چاپ باشید. شما می توانید با بسیاری از طراحان تعامل داشته باشید و به عنوان واسطه کار کنید. با داشتن چاپگرهای سه بعدی ، طرح را از طراحان خریداری می کنید و خودتان آن را چاپ می کنید.


بسیاری از افراد به چاپ سه بعدی علاقه مند هستند ، به ویژه دانش آموزانی که به طور خاص به دنبال حرفه ای در طراحی سه بعدی یا چاپ سه بعدی هستند. شما می توانید کلاس های آموزشی را سازماندهی کرده و از هزینه های آن درآمد کسب کنید. و به دانش آموزان یاد دهید که چگونه چاپگرهای سه بعدی خود را تنظیم و استفاده کنند.

ایجاد درآمد بدون ریسک آموزش است. پیدا کردن مشاغل شغلی چاپ سه بعدی می تواند دشوار باشد ، اما تبلیغات در رسانه های اجتماعی و وب سایت های ارسال شغل مکانی عالی برای شروع است. می توانید کارهای خود را تبلیغ کنید تا کسانی که علاقه مند به یادگیری چاپ سه بعدی هستند ، پیدا کنید.
 

 


.