8 ترفند برای اینکه اتاق غذاخوری شما گرانتر به نظر برسد

میز ناهار خوری قهوه ای هشت نفره
میز ناهار خوری قهوه ای هشت نفره
میز ناهار خوری قهوه ای هشت نفره

برای ما که عاشق دکورهای گران‌قیمت هستیم همیشه این اتفاق می‌افتد: چشم شما یک چیز می‌خواهد، بودجه‌تان چیز دیگری می‌خواهد و هر دو به هم نخواهند رسید. یا حداقل، در آن زمان این طور به نظر می رسد. واقعیت این است که داشتن یک اتاق غذاخوری گران قیمت و داشتن یک اتاق ناهار خوری که به نظر گران می رسد دو چیز بسیار متفاوت هستند. و اگر محدودیت های بودجه شما را از اولی دور نگه می دارد، خبر خوب این است که دستیابی به دومی بسیار آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. برای شروع، در اینجا هشت نکته فوق العاده حساس به بودجه وجود دارد که به اتاق ناهارخوری شما کمک می کند تا بهترین ظاهر را داشته باشد.

1- با قیمتی کمتر یک ظاهر بالا داشته باشید

یکی از ساده ترین تغییراتی که می توانید به اتاق ناهارخوری خود بیاورید، اضافه کردن رنگ به دیوارها است. رنگ ارزان است، به راحتی اعمال می شود و دیوارهای کم رنگ می توانند بسیار جالب تر از دیوارهای سفید باشند بدون اینکه احساس کنید اتاق در رنگ های پررنگ غرق شده است. در این خانه، رنگ خاکستری روشن با ته رنگ یاسی رنگی از پیچیدگی همراه با تضاد رنگ سرد به چوب گرم میز و صندلی اضافه می کند.

2- گل آرایی

مکان های بسیار کمی در خانه شما وجود دارد که نتوانند از افزودن گیاهان یا گل های تازه بهره مند شوند. هر مکان که باشد، اتاق غذاخوری شما در آن لیست نیست. برعکس، اتاق ناهار خوری یکی از بهترین فرصت ها برای بیان یک بیانیه واقعی است، زیرا هیچ چیز زیباتر از یک گل آرایی خوب به عنوان مرکز یک منظره انتخاب شده وجود ندارد. ترکیب گل گسترده ای که در اینجا دیده می شود تقریباً به اندازه طول میز است که هم به عنوان یک مرکز و هم به عنوان دونده عمل می کند. بهترین چیزها در مورد قطعات مرکزی گل این است که ساخت آنها ارزان است و اغلب تغییر می کنند و به شما این امکان را می دهند که هفته به هفته به اتاق غذاخوری خود احساس جدیدی بدهید.

3- ظروف تخت طلا

این یکی از بهترین نکات برای تغییر چهره اتاق غذاخوری با یک حرکت کوچک و ساده است. ظروف تخت طلایی همچنان یک روند محبوب در دکوراسیون ناهارخوری هستند، زیرا روکش فلزی براق نمی تواند فریاد بزند، "بالاترین". و اگر فلزات زرق و برق دار در اتاق ناهارخوری مورد توجه شما نیست، به جای آن به سراغ ظروف تخت مشکی بروید. شما همان ظاهر و احساس مجلل را با لبه‌ای مرموز و مرموز خواهید داشت.

4- یک فرش اضافه کنید

فرش ها همیشه بخش مهمی از دکوراسیون خانه برای فرهنگ های کلاسیک و معاصر در سراسر جهان بوده اند. امروزه متوجه شده‌ایم که فرش‌ها با وارد شدن به یک فضای ناهارخوری، هیچ یک از قدرت‌های تعیین‌کننده اتاق خود را از دست نمی‌دهند. درعوض، به‌عنوان لهجه‌های روی میز، کمک می‌کنند تا طرح را تا سطح زمین برسانند و داستان‌های رنگی و الگوی را در حین پیش‌روی آن‌ها گره بزنند. این اتاق ناهار خوری از طرح فرش مدرن الهام گرفته از مراکش استفاده می کند تا بافت مخملی را به فضا اضافه کند در حالی که این الگو با الگوی پاهای متقاطع ایجاد شده توسط صندلی های غذاخوری به طرز بازیگوشی کار می کند.

5- کاغذ دیواری اتاق

کاغذ دیواری عنصر زیبایی است که می تواند تفاوت قابل توجهی در هر اتاق ایجاد کند. و اگر می‌خواهید در اتاق ناهار خوری خود ظاهری با کیفیت و چشمگیر داشته باشید، کاغذ دیواری مناسب می‌تواند تمام چیزی باشد که برای برجسته کردن طرح خود نیاز دارید. این اتاق ناهارخوری از یک الگوی کاغذ دیواری مسحورکننده استفاده می کند که نقطه مشخصی را بر هر عنصر دیگری در فضا می گذارد. حتی می‌توانید با استفاده از الگوی پارچه‌ای که با کاغذ دیواری مطابقت دارد، برای ایجاد سایه‌های پنجره‌ای که جلوه را ادامه می‌دهد، کارها را یک قدم جلوتر ببرید.

6- نورپردازی خلاقانه

نور یکی از مهمترین عناصر در طراحی اتاق غذاخوری است. همچنین یکی از سرگرم کننده ترین است. نورپردازی در چند سال گذشته از تجدید حیات واقعی برخوردار بوده است، و شرکت‌های طراحی از انواع مختلف، چرخش‌های جدید و هنرمندانه‌ای را روی راه‌حل‌های نور انجام می‌دهند - به‌ویژه آن‌هایی که در اتاق غذاخوری احساس راحتی می‌کنند. این فضا هوشمندانه از مجموعه ای از چراغ های آویز در اشکال مختلف با همان پوشش مشکی و طلایی استفاده می کند. جلوه خیره کننده است و نور را به کل فضا می دهد در حالی که کل نگاه را چند بریدگی بالا می برد.

7- صندلی های ارواح

اکنون بیش از چند سال است که وجود دارند، اما این راه‌اندازی‌های شیک و آینده‌نگر از طرح کلاسیک صندلی لویی شانزدهم هنوز هم می‌تواند طوفانی در اتاق بگیرد. به خصوص در گروه. این فضای ناهارخوری صمیمی تمام شخصیت و حس تجملی را دارد که با یک گروه صندلی ارواح دور یک میز غذاخوری شیک جمع شده‌اند.

8- اثر هنری

هر اتاق غذاخوری نیاز به هنر دارد. این لمس نهایی است که باعث می‌شود هر اتاقی شبیه به فضای طراحی شده‌ای که هست به نظر برسد. اگر به دلیل ترس از هزینه یا نگرانی در مورد دانستن چیزهای خوب از هنر خودداری کرده اید، نترسید - یک برنامه برای آن وجود دارد، یا بهتر است بگوییم یک وب سایت. تعداد زیادی از آن ها وجود دارد.