معرفی ویژگی های قالب WoodMart 

Image for post
Image for post

قالب وودمارت یکی قالب زیبا با طراحی های مدرن به شما امکان پیاده سازی صفحات زیبایی را در وب سایت می دهد،این قالب برای سایت هایی که فروش محصولات دیجیتال و الکترونیکی را دارند می تواند پیشنهاد خوبی باشد چراکه امکانات این قالب به شما امکان شخصی سازی های گسترده را در وب سایت می دهد.

این قالب به صورت کامل از زبان فارسی و قابلیت راستچین RTL پشتیبانی می کند و شما بدون هیچ نگرانی می توانید در وردپرس فارسی از این قالب استفاده کنید،نکته دیگری که در مورد این قالب باید به شما عرض کنیم داشتن یک پنل تنظیمات حرفه ای برای ویرایش و شخصی سازی بخش های مختلف وب سایت است.

قالب فروشگاهی وودمارت به صورت کامل از صفحه نمایش انواع دیوایس های مختلف پشتیبانی می کنید و در اصل واکنش گرا می باشد،که این موضوع برای شما که کاربران زیادی را در تلفن های همراه دارید از اهمیت بالایی برخوردار است.

مگامنو حرفه ای

یکی از ویژگی های خوب قالب وود مارت دارا بودن چندین سربرگ با طرح های مختلف که این موضوع برای مگامنوی این قالب هم صدق می کند شما به راحتی بدون نیاز به نصب هیچ افزونه می توانید از قابلیت مگامنو این قالب در سایت استفاده کنید و در بخش منوهای وب سایت شخصی سازی های حرفه ای را داشته باشید.

در این قالب فروشگاهی همانند دیگر قالب های حرفه ای که برای وردپرس طراحی شده است،صفحه ای گسترده برای معرفی محصولات دارد که این صفحه را شما می توانید ویرایش کنید و برای محصولات خود از تمام امکان ووکامرس در صفحه تک محصول استفاده کنید.

پشتیبانی از افزونه ویژوال کامپوزر

این قالب از افزونه ی صفحه ساز وردپرس wpbakery page builder پشتیبانی می کند و شما با استفاده از این افزونه می توانید صفحات زیبایی را در سایت خود طراحی کنید،ضمن اینکه بخش های مختلفی از این قالب از تکنولوژی AJAX پشتیبانی می کند که این موضوع در بخش جستجو زنده محصولات قابل درک است.

یکی از قابلیت های خوب قالب وودمارت امکان استفاده از بخش سربرگ ساز برای طراحی یک سربرگ حرفه ای برای سایت است،با استفاده از این بخش با استفاده از المان های متفاوت شما در قالب یک سربرگ ساز بصری می توانید سربرگ دلخواه سایت خودتان را پیاده سازی کنید.

قالب وودمارت برای چه سایت های مفید است  :

 • قالب وودمارت مخصوص سایت های فروشگاهی است،چرا که به صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می کند.
 • با استفاده از این قالب می توانید همه محصولات فیزیکی را بفروشید.
 • وودمارت به صورت کامل از افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر و المنتور پشتیبانی می کند.
 • قالب وودمارت برای راه اندازی انواع سایت های چند فروشندگی با افزونه دکان هم مناسب است.
 • استفاده از این قالب را برای راه اندازی سایت های شخصی و شرکتی خیلی پیشنهاد نمی کنیم.
 • قالب وودمارت برای فروش انواع محصولات فیزیکی شامل : محصولات خودرو،وسایل منزل،وسایل دست ساز  و… مناسب است.
 • اگر شما فروش محصولات دست ساز و زیورآلایت هستید این قالب برای فروش محصولات شما بسیاز مناسب است.
 • اگر قصد راه اندازی یک سایت فروش محصولات خوراکی،میوه و سبزیجات را دارید این قالب را به شما پیشنهاد می کنیم.
 • قالب وودمارت را برای راه اندازی سایت های خبری و وبلاگی هم پشنهاد نمی کنیم.
 • اگر شما فروشنده قطعات یدکی خودرو هستید و قصد فروش آنلاین محصولات خودتان را داشته باشید،این قالب مناسب کار شماست.
 • با توحه به اینکه وودمارت از ووکامرس به صورت کامل پشتیبانی می کند،برای فروش محصولات دانلودی هم می توانید از آن استفاده کنید.

دموهای فارسی قالب وودمارت 

قالب woodmart یکی از قالب های فروشگاهی و حرفه ای وردپرس است که شاید در بین قالب های حرفه ای وردپرس کمتر شناخته شده. همه دموهای قالب وودمارت به صورت کامل قابل درون ریزی هستند.