بهترین وکیل اصفهان کیست؟

بهترین وکیل اصفهان آقای علیرضا شیشه گر با بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت موفق و صدها پرونده پیروز تجربیات و آراء خود در زمینه های خانواده و نیز آراء حقوقی و کیفری را به عنوان  وکیل خوب اصفهان  با شما به اشتراک میگذارد .

موفقیت حاصل کوشش است و تنها به صحبتها نمیتوان اکتفا نمود ،پس در ذیل نمونه های رضایتمندی موکلین از آراء مثبت اخذ شده توسط وکیل اصفهان آقای علیرضا شیشه گر تقدیم شما میگردد .

همچنین میتوانید مقالات حقوقی و مقالات کیفری را از بهترین وکیل اصفهان به نظر مردم در اینجا مشاهده کنید 

فسخ نکاح :

در این پرونده که زوج به خاطر فرار از ادای دین مهریه به حربه و دستاویزی به عنوان فسخ نکاح روی آورده بود و خلاصه این پرونده از این قرار است که زوج همسر خود را که دوشیزه‌ای بود در کمال صحت، متانت و وقار دارای انواع و اقسام بیماری های روانی معرفی کرده و وی را دارای بیماریی به نام وسواس شدید نسبت به مردان می دانست.


 

فسخ نکاح
فسخ نکاح
فسخ نکاح 


 

 عنوانی که حتی برای من هم که ۱۷ سال تجربه وکالت موفق پرونده‌های های خانواده در اصفهان را داشتم و به عنوان وکیل خبره خانواده در اصفهان فعالیت نموده‌ام بسیار عجیب و غریب و نامأنوس می نمود. تا اینکه وقتی موکلم همان دوشیزه‌ای که عرض کردم با درخواست زوج و با اصرار وی از سوی دادگاه به پزشکی قانونی معرفی گردید ونه تنها دارای هیچگونه علائم بیماری های روانی و اختلالات خلقی و عصبی تشخیص داده نشد.

 

رد تجدید نظر خواهی زوج در باب فسخ نکاح و صدور حکم به نفع موکل
 

رد تجدید نظر خواهی زوج
رد تجدید نظر خواهی زوج
رد تجدید نظر خواهی زوج 


 

رد تجدید نظر خواهی زوج
رد تجدید نظر خواهی زوج
رد تجدید نظر خواهی زوج 

 بلکه وقتی صحت و سلامت وی از سوی پزشکی قانونی تایید گردید ، گواهی بود بر تمامی ادعاهای ناصحیح و متزلزل شخص زوج که همگی برای فرار از پرداخت دین مسلم و بدهی محرز مهریه بود. بامزه تر اینجاست که آقای زوج خود شخصاً با دو وکیل که به وکالت از وی جریان پرونده را پیش می بردند به چنین ادعاهای ناروایی دست می یازید.به خوبی به خاطر دارم وقتی که بعد از نظر پزشک قانونی مبنی بر صحت و سلامت موکلم تاییدیه آمد ،همکار ارجمندم باز هم ادعاهای نادرست موکلش را تکرار میکرد به کنارش رفتم به آرامی دست به شانه اش نهادم ودو بیتی از حافظ را برایش خواندم که بعید میدانم سکونی به روح پرتلاطمش بخشیده باشد . 

 

دور فلکی یک سره بر منهج عدل است   ****  خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل 
حافظ قلم شاه جهان مقسم رزق است ****   از بهر معیشت مکن اندیشه باطل


 

 البته از همه مهمتر تمامی امیدواری شخص زوج بر این بود که چون موکلم دوشیزه و در زمان عقد به سر می‌برد و باکره بوده و زناشویی نداشته. بنابراین می‌تواند به نوعی با حربه فسخ نکاح، هم نکاح را فسخ کند و هم هیچگونه مهریه ای به موکلم نپردازد.بگذریم از اینکه در این روند چه کش و قوسهایی که در پرونده به وجود نیامد تا به انتها رسید.


  

لکن از آنجا که قضات تیزبین دادگاه خانواده اصفهان به چنین دست آویز های غیر معقول و غیر منطقی در پرونده ها از سوی زوجهای خوش خیال زیاد بر خورده بودند ، به راحتی متوجه این تناقضات در پرونده و ادعاهای پوچ زوج گردیده و در نهایت به نفع موکل هم در دادگاه بدوی و هم در دادگاه تجدید نظر اصفهان رای صادر گردید و هم اینکه خوشبختانه با نگاه بافراست قضات دیوان عالی کشور در تهران هم، رای مراجع تالی یعنی بدوی و تجدید نظر اصفهان در آن دادگاه عالی تایید گردید.چرا که دعوی فسخ نکاح به دلیل اهمیت خاص آن از جمله دعاوی است که قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور نیز میباشد.و در هر ۳ مرحله حکم به نفع موکلم صادر گردید .


تائید رای به نفع موکل در دیوان عالی کشور 
 

تائید رای به نفع موکل در دیوان عالی کشور
تائید رای به نفع موکل در دیوان عالی کشور
تائید رای به نفع موکل در دیوان عالی کشور 
  

 در به روز رسانی های بعدی آراء شعب خانواده در خصوص مهریه موکل و نیز در خصوص تقاضای تقسیط مهریه و قسطی پرداخت نمودن آن از سوی زوج به همراه آراء دیگر تقدیم حضور شما عزیزان خواهد گردید.

 

آپدیت جدید ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ محکومیت مهریه و تقاضای اعسار از سوی زوج 


همانگونه که پیشتر به شما عزیزان همراه وعده داده بودیم در این قسمت پرونده مطالبه مهریه از سوی موکلم و نیز پرونده های درخواست اعسار و تقسیط مهریه از سوی زوج در مراحل بدوی و تجدیدنظر خدمت و محضر شما بزرگواران تقدیم میگردد.


شایان ذکر است در مرحله بدوی موکلم مطالبه ۱۱۰ عدد سکه تمام بهار آزادی را به انضمام ۷۰ مثقال طلای ساخته شده نموده که البته این میزان بخشی از مهریه عند المطالبه و ما فی القباله بوده که از سوی زوج برای موکلم تعهد گردیده است و همانگونه که در دادنامه بدوی نیز ذکر شده به علت اینکه ۳۲ گرم طلای ساخته شده را بابت سرویس یا طلاجات قبلاً زوج درخواست محاسبه نمود و موکل من نیز پذیرفته بود که این میزان را گرفته است ،از میزان کل مهریه کسر می گردد .

مطالبه مهریه به وکالت از موکلم 

مطالبه مهریه به وکالت از موکلم
مطالبه مهریه به وکالت از موکلم
مطالبه مهریه به وکالت از موکلم


و اما در باب اعسار و تقاضای تقسیط میزان مهریه ، شاهد های زوج بایستی میزان عدم ملائت و عدم دارایی وی را برای دادگاه شهادت دهند و نیز دادگاه با مداقه در میزان درآمد و دارایی زوج و همچنین توانایی و تمکن مالی اعم از داشتن ماشین ،خانه ،ملک و املاک و دیگر اسباب دارایی می‌تواند میزان اقساط مهریه را برای زوج تعیین و مشخص نماید و البته این میزان نیز در سال‌های بعد می تواند از سوی زوج یا زوجه برحسب نرخ افزایش تورم قابل تعدیل باشد .

تقسیط میزان مهریه 
 

تقسیط میزان مهریه
تقسیط میزان مهریه
تقسیط میزان مهریه 
 


 

یعنی هم زوج می تواند درخواست کاهش میزان رقمی اقساط مهریه را بنماید و هم درخواست افزایش زمانی پرداخت آن را بدهد و هم زوجه میتواند درخواست افزایش میزان رقمی اقساط مهریه را بدهد و هم اینکه می‌تواند درخواست کاهش میزان زمانی پرداخت آن را از دادگاه تقاضا بنماید. و صد البته دادگاه الزامی در افزایش یا کاهش این میزان نداشته و بنا به دلایل و میزان کفایت پذیری ادله طرفین این امکان برای دادگاه میسور است.ممکن است به نظر هر ۱۰ ماه یک سکه در بادی امر ناچیز به نظر برسد، ولیکن با نظر به تورم روز افزون قیمتها زوج بایستی با سکه ۱۵ میلیون تومانی هر ماه ۱/۵ میلیون تومان کنار بگذارد تا همین میزان را نیز به همسرش بتواند بپردازد ، و سپس هر ۵ ماه نیز ۱ مثقال طلا بعد از اتمام پرداخت سکه ها بپردازد .

تأیید رای بدوی در باب تقسیط مهریه در مرحله تجدید نظر 

تأیید رای بدوی در باب تقسیط مهریه در مرحله تجدید نظر
تأیید رای بدوی در باب تقسیط مهریه در مرحله تجدید نظر
تأیید رای بدوی در باب تقسیط مهریه در مرحله تجدید نظر 


 

 در به روز رسانی های بعدی آراء شعب خانواده در باب طرح دعوی تمکین علیه موکل از سوی زوج و شکست وی در این دعوی و صدور رای به نفع موکلم و نیز دعوی مطالبه نفقه معوقه از سوی موکل و روند آنها به همراه توضیحات پیرامون نکات مهم ، تقدیم شما خواهد گردید.