ali_ideas1

علی باقی
علی باقی
علی باقی

با علی باقی  آشنا شوید. مدل جذاب ایرانی  که شما را وادار می کند یکی از لبخندهای 
او را التماس کنید

فعالیت هنری خودرا از آذر 1395 با کلیپ هاي‌ 15 ثانیه از اینستاگرام شروع کرد ؛ سپس با افزایش مدت بارگذاری ویدیو دراین شبکه اجتماعی، فعالیت هاي‌ طنز اش بیشتر دیده شده و حالا به عنوان یک واینر معروف شناخته میشود ؛ واینر اصطلاحا بـه افراد سازنده کلیپ هاي‌ طنز در شبکه هاي‌ اجتماعی گفته میشود

علی باقی 

علی باقی  (زادهٔ 4 آذر 1375مدل و بدن‌ساز ا ایرانی است. وی همچنین به عنوان بازیگر و مدل تبلیغات تلویزیونی نیز فعالیتداشته‌است[۲]. وی که به عنوان یک مدل مرد در ایران شناخته شده‌است تاکنون با بیش از ۱۰۰ برند همکاری کرده و به صورت حرفه ایدر تلنتتهران های مدلینگ کشور همانند هفته مد تهران [۳] حضور درخشانی داشته است. گراد، سامسونگ، مارال چرم، دنت از جملهبرندهای معروفی هستند که علی  با آن‌ها کار کرده‌است.

علی باقی 

علی باقی (زادهٔ 4 آذر 1375) بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است.  او در سال 1395 کمترین دستمزد در بین بازیگران بود[2] و یکی ازبازیگران ایران است.[3] علی در چند فیلم پرفروش ایرانی از جمله سلام بمبئی به عنوان  دستیار کارگردان(1394)، آینه بغل به عنواندستیار کارگردان(1396)  ، رحمان ۱۴۰۰به عنوان دستیار کارگردان (۱۳۹۷) و ما همه با هم هستیم (۱۳۹۸)به عنوان دستیار کارگردانحضور داشته‌است.  غیر از فعالیت های سینمایی در چند پروژه تلویزیونی از جمله عاشقانه (۱۳۹۵–۱۳۹۶) به دستیار کارگردان ساختایران ۲ (۱۳۹۷) و گیسو (۱۳۹۹–۱۴۰۰)


 

علی باقی با بیش از صدها برند تجاری و به صورت حرفه ای تلنت های مدلینگ کشور هفته مد تهران حضور درخشانی داشته است.