بررسی مهمترین عوارض جراحی سینوس لیفت 

قبل از پرداختن به عوارض جراحی سینوس لیفت میخواهیم در مورد جراحی سینوس لیفت اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم. توجه داشته باشید که جراحی سینوس لیفت یکی از پرطرفدارترین جراحی های صورت گرفته در سال های اخیر می باشد. در این جراحی سینوس هایی به استخوان فک بالا اضافه می شوند. متاسفانه برخی از افراد از استخوان های قوی برخوردار نیستند.

 این امر سبب می شود که ایمپلنت فرانسوی به راحتی در چنین افرادی قابل اجرا نباشد. دندانپزشکان برای رفع چنین مشکلی جراحی سینوس لیفت را انجام می دهند. از سوی دیگر حراجی یاد شده می تواند مشکلات مربوط به جراحی ایمپلنت دندانی را کاهش دهد. از سوی دیگر مهمترین و اصلی ترین عوارض و مشکلات مربوط به جراحی سینوس لیفت عبارتند از:

-         در طول جراحی غشاء سینوسی سوراخ شود

-         عفونت سینوسی

-         ترشح چرک از زخم

-         پوست زیر چشم بیمار تغییر رنگ دهد

-         جراحی با شکست روبرو شود

بیماران می توانند برای بررسی دقیق عوارض و مشکلات مربوط به جراحی سینوس لیفت، نظرات سایر بیماران را مطالعه نمایید. همچنین در ادامه مقاله سعی داریم تا در خصوص عوارض مربوط به جراحی یاد شده اطلاعات بیشتری را ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رابطه ایمپلنت و دیابت می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

ایمپلنت و دیابت

در طول جراحی غشاء سینوسی سوراخ شود

یکی از رایج ترین عوارض جراحی سینوس لیفت را سوراخ شدن غشاء سینوسی شکل داده است. دندانپزشکان جهت رفع مشکل به وجود آمده بایستی سوراخ ایجاد شده را بخیه بزنند و به نحوه احسن آن را مورد ترمیم قرار دهند. سوراخ شدن غشاء سینوسی جزو خطرناک ترین عوارض جراحی سینوس لیفت می باشد که ممکن است مشکلات زیادی را برای بیماران به وجود آورد. شما بایستی برای جراحی یاد شده نزد بهترین جراحان مراجعه نمایید که احتمال سوراخ شدن غشاء سینوسی خود را به حداقل برسانید. از سوی دیگر چنانچه غشاء سینوسی آسیب زیادی را دیده باشد، جراحان عمل را متوقف ساخته و اجازه می دهند که غشاء سینوسی آسیب دیده بهبود پیدا کند. بنابراین به جرات می توان گفت که سوراخ شدن غشاء سینوسی یکی از مهمترین عوارض مربوط به عمل جراحی غشاء سینوسی لیفت می باشد.

عفونت سینوسی از مهمترین عوارض جراحی سینوس لیفت

عفونت سینوسی یکی از شایع ترین عوارض جراحی سینوس لیفت می باشد که این مشکل در بسیاری از بیماران قابل مشاهده است. البته لازم به ذکر می باشد که در تمام جراحی های صورت گرفته، امکان بروز عفونت وجود دارد. به همین دلیل جای هیچ گونه نگرانی نیست. شما می توانید با مصرف برخی از داروها عفونت های به وجود آمده را از بین ببرید. موادی که در طول عمل سینوسی لیفت مورد استفاده قرار می گیرند، اصلی ترین عامل بروز عفونت های یاد شده هستند. به همین دلیل جراح شما بایستی از مرغوب ترین و بهترین مواد و تجهیزات استفاده نماید. چرا که در این صورت عفونت سینوسی به حداقل میزان خود می رسد. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه اختلال یا مشکلی در محل جراحی، سریعا با دندانپزشک خود در ارتباط باشید.

ترشح چرک از زخم از اصلی ترین عوارض جراحی سینوس لیفت

در فهرست مربوط به عوارض جراحی سینوس لیفت می توان به ترشحات چرکی اشاره کرد. توجه داشته باشید که ترشحات چرکی بعد از عمل جراحی یاد شده را می توان به کمک آنتی بیوتیک های قوی از بین برد. همچنین می توان به کمک تکنیک های مدرن به راحتی ترشحات چرکی به وجود آمده را مورد شستشو قرار داد.

پوست زیر چشم بیمار تغییر رنگ دهد

بسیاری از افراد دوست دارند تا اطلاعات دقیقی را در خصوص عوارض جراحی سینوس لیفت به دست آورند تا بتوانند با خیال راحت ایمپلنت مدنظر خود را انجام دهند. البته دندانپزشکان موظف هستند تا در خصوص عوارض جراحی سینوس لیفت با بیماران خود صحبت کنند و آنها را آگاه سازند. یکی از مهمترین و اصلی ترین عوارض مربوط به جراحی سینوس لیفت را کبود شدن پوست زیر چشم شکل داده است. معمولا برخی از بیماران بعد از جراحی متوجه می شوند که پوست زیر چشمشان تغییر رنگ داده است.

علت اصلی تغییر رنگ پوست زیر چشم را تجمع خون در محل جراحی شکل داده و این مشکل بعد از گذشت چند هفته بهبود می یابد. جراح در حین بیماری ممکن است به عروق خونی آسیب وارد کرده باشد که در این صورت لخته های خونی تشکیل شده و کبودی های زیر چشم به وجود می آیند. مشکل یاد شده هیچ گونه خطری را به دنبال ندارد و شما می توانید با رعایت برخی از دستورالعمل ها، کبودی های زیر چشم خود را بهبود ببخشید.

جراحی سینوس لیفت با شکست روبرو شود

شما می توانید برای آشنایی با مهمترین و رایج ترین عوارض جراحی سینوس لیفت با دندانپزشکان حرفه ای ما از وب سایت پیش روی خود در ارتباط باشید. همچنین توصیه می شود که برای جراحی سینوس لیفت حتما نزد دندانپزشکان حرفه ای در این زمینه مراجعه نمایید. چرا که در این صورت عوارض مربوط به جراحی یاد شده کاهش می یابد. یکی از مهمترین عوارض جراحی سینوس لیفت را شکست جراحی یاد شده شکل داده است. شکست جراحی یکی از نادرترین عوارض مربوط به جراحی سینوس لیفت می باشد. در این حالت پیوندهای صورت گرفته با مشکل مواجه خواهند شد و شما نمی توانید ایمپلنت مدنظرتان را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دهانشویه ایمپلنت می توانید از لینک زیر استفاده فرمایید.

دهان شویه مخصوص ایمپلنت