بهترین سامانه های برگزار کننده جلسه آنلاین در جهان 

Image for post
Image for post

برای برگزاری جلسات آنلاین، امروزه بسیاری از سامانه‌ها و ابزارهای مختلف در دسترس هستند که بسته به نیاز و هدف شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. در ادامه، بهترین سامانه‌های برگزار کننده جلسه آنلاین در جهان را معرفی می‌کنیم:

۱. Zoom: این سامانه برای برگزاری جلسات آنلاین یکی از پر استفاده ترین سامانه‌هاست. ظرفیت بالای این سامانه، کیفیت تصویر و صدای خوب آن، امکانات متنوعی که در آن وجود دارد و همچنین قابلیت استفاده رایگان از آن در مدت محدودی از عواملی هستند که باعث شده است که این سامانه بسیار محبوب و مورد استفاده قرار بگیرد.

۲. Skype: این سامانه یکی دیگر از پیشینه‌های قدیمی در زمینه برگزاری جلسات آنلاین است که همچنان پراستفاده است. امکانات متنوعی که در این سامانه وجود دارد از جمله امکان برگزاری جلسات با ویدئو، ارسال پیام‌های متنی و فایل و همچنین امکان استفاده رایگان از آن برای کاربران، باعث شده است که این سامانه همچنان محبوب باشد.

۳. Google Meet: این سامانه برای برگزاری جلسات آنلاین، به عنوان یک ابزار محبوب از سوی گوگل معرفی شده است. امکانات متنوعی که در این سامانه وجود دارد، از جمله امکان استفاده رایگان از آن برای کاربران، قابلیت استفاده از آن در تمامی سیستم‌عامل‌ها و دستگاه‌ها، قابلیت شیر کردن صفحه نمایش و... از مزایای این سامانه هستند.

۴. Cisco Webex: این سامانه یکی دیگر از پیشینه‌های قدیمی در زمینه برگزاری جلسات آنلاین است. امکانات متنوعی که در این سامانه وجود دارد از جمله امکان برگزاری جلسات با ویدئو، ارسال پیام‌های متنی و فایل و همچنین امکان استفاده رایگان از آن برای کاربران، باعث شده است که این سامانه همچنان محبوب باشد.

۵. Microsoft Teams: این سامانه ابزاری برای برگزاری جلسات آنلاین، چت و همکاری در گروه‌هاست. مایکروسافت تیمز، امکانات متنوعی را برای کاربران فراهم کرده است، از جمله امکان برگزاری جلسات با ویدئو، ارسال پیام‌های متنی و فایل و همچنین امکان استفاده رایگان از آن برای کاربران.

۶. GoToMeeting: این سامانه یکی دیگر از ابزارهای برگزاری جلسات آنلاین است که با استفاده از آن می‌توانید جلسات و ویدئو کنفرانس‌های خود را برگزار کنید. امکانات متنوعی که در این سامانه وجود دارد، از جمله امکان برگزاری جلسات با ویدئو با کیفیت بالا، ارسال پیام‌های متنی و فایل و همچنین امکانی برای شیر کردن صفحه نمایش، باعث شده است که این سامانه جزو پر استفاده ترین ابزارهای برگزاری جلسات آنلاین باشد.

7. alocom: یکی دیگر از سامانه های برگزار کننده جلسه آنلاین، وبینار و کلاس آنلاین است. که در ایران طرفداران زیادی دارد. این سامانه با امکان تست رایگان لذت برگزاری یک جلسه آنلاین پایدار و بدون قطعی همراه با طراحی جذاب را به شما عزیزان میدهد.

این لیست تنها چند مثال از سامانه‌های برگزاری جلسات آنلاین است که در دسترس هستند. برای انتخاب سامانه مناسب، باید نیازهای خود را بررسی کرده و با توجه به امکانات و مزایای هر سامانه، بهترین راه‌حل را برای خود انتخاب کنید.