چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

زمانیکه شما تصمیم بر این می گیرید که کسب و کار خود را از سنتی به بازاریابی اینترنتی تبدیل کنید مهم ترین و اصلی ترین موضوعی که به آن توجه می کنید هزینه تبلیغاتی می باشد که باید پرداخت کنید تا بتوانید مشتریان خود را افزایش دهید و اینکه این هزینه را هرچند وقت یکبار باید پرداخت کنید.

Image for post
Image for post

تمام افرادی که در جستجو یافتن نیازهای خود هستند از طریق گوگل و جستجو در آن می توانند به آنچه مورد نیازشان است راحتر و سریعتر دسترسی پیدا کنند. بنابراین می توان گفت بهترین جایی که شما می توانید کسب و کار و محصولات خود را به دیگران بشناسانید گوگل می باشد. اما مسئله این است که نتایجی که در تمام صفحات گوگل به نمایش در می آیند بازدهی کافی را دارا نمی باشند. زیرا کاربران در همان صفحه نخست به آنچه مورد نظرشان بوده است می رسند.

بنابراین اگر سایت شما در صفحات دوم به بعد نتایج گوگل نمایش داده شود برایتان نتیجه ای را در بر نخواهد داشت زیرا اصلا کاربران آن را ندیده اند که بخواهند به سایت شما وارد شوند. بنابراین برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید با دیگر سایت هایی که در زمینه حرفه و کسب و کار شما فعالیت دارند و رتبه و جایگاه بالاتری نسبت به شما در گوگل دارند رقابت کرده تا بتوانید از آنها سبقت بگیرید و خود را به صفحه اول برسانید. پس دلیل اینکه چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟ را متوجه شده اید.

سئو کردن سایت

رقابت در کارها این روزها بسیار زیاد شده است پس اگر می خواهید که نسبت به رقبای خود در نتایج جستجو گوگل بهترین رتبه و جایگاه را داشته باشید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که بدون تخصص لازم نمی توانید وب سایت خود را در صفحه اول گوگل مدیریت کنید شما به سئو سایت نیاز دارید تا وب سایت جامع و مفیدی را طراحی کنید. 

در حقیقت سئو از موثرترین و ارزان ترین روش هایی می باشد که می توانید در بازاریابی اینترنتی خود از آن بهره مند شوید. هر چه سئو سایت شما بهتر و قوی تر باشد رتبه و جایگاهی که در نتایج گوگل بدست می آورید روز به روز بهتر و بهتر خواهد شد و سایت شما برای کاربران نیز جذابتر می شود و این موضوع باعث می شود ترافیک وب سایت شما نیز افزایش پیدا کند و تعداد کاربرانی که وارد سایت ما می شوند نیز بیشتر شده و در نهایت به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند.

توجه داشته باشید که بعد از سئو کردن سایت و بهینه سازی وب سایت این امکان را برای خود و وب سایتتان به وجود خواهید آورد که رتبه و جایگاه بدست آمده را حفظ کرده و با گذشت زمان برند خود را به کاربرانتان نیز معرفی کنید. اما اگر از بهینه سازی و سئو سایت خود غافل شوید این امکان وجود دارد که به راحتی جایگاهی که در صفحه اول گوگل بدست آورده اید را از دست دهید و مجدد به دیگر صفحات گوگل منتقل شوید که کاربران زیاد به آنها توجهی ندارند.

مزایای سئو کردن سایت

  • رقابت در بازار
  • افزایش فروش
  • جذب مشتری بیشتر
  • افزایش اعتبار
  • برند سازی

طراحی سایت حرفه ای در تهران

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ معرفان ارائه دهنده ی خدمات طراحی سایت اختصاصی و وردپرسی، سئو سایت و تولید انواع محتوا برای سایت ها است. اگر می خواهید بستر بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار خود داشته باشید بهتر است تولید محتوای سئو شده و سئو سایت را به یک مجموعه بسپارید تا با یک استراتژی خاص جلو بروید. برای این امر کافیست با شماره 02188704000 تماس بگیرید.