بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران

سلام امروز میخام در مورد کلینیک دندانپزشکی خوب در تهران صحبت کنم. من چند وقتی بود میخاستم کار زیبایی دندانپزشکی انجام بدم. شروع کردم به تحقیق و سرچ کردن که کلینیک خوبی پیدا کنم. خلاصه بعد از کلی سرچ و بررسی سایت های دندانپزشکی به نتایجی رسیدم که میخام الان باهم مرورش کنیم.

اولین چیزی که برام مهم بود ویزیت مجازی بود که فقط یه دندانپزشکی داخل شرق تهران بود که اسمش کلینیک دندانپزشکی سریتا بود. یه بخش جالبی که داشتن این بود که شما میتونید به صورت کاملا مجازی ویزیت بشید.

Image for post
Image for post

کلینیک بعدی که برام کارش جذاب بود اما خب داخل فضای مجازی چیز خاصی برای ارائه نداشتن کلینیک آرکا بود اما خب فرم جالبی نداشت.

Image for post
Image for post

این فرم آرکا بود و البته سایت های مشابهی هم برای کلینیک دندانپزشکی بود مثل مرکز ایمپلنت و رشادنت اینا که اصلا بنظرم جذابیتی نداشتند و فقط به لطف سئو سایت اومده بودن بالا!

 

اما بریم سراغ خدمات این کلینیک های دندانپزشکی

بعد از بررسی این سایت ها رسیدم به خدمات 360 درجه! برام گنگ بود که یعنی چی! این یعنی خدمات کامل دندانپزشکی.

اگر شما نیاز به خدمات زیبایی داشته باشید در بعضی از این کلینیک های دندانپزشکی شما رو مجبور به گرفتن خدمات درمانی از جاهای دیگر می کنند که این اتفاق در کلینیک دندانپزشکی سریتا کاملا متفاوت بود و یکی از شعارهای کسب و کار سریتا، خدمات کامل دندانپزشکی است که خیلی کار حرفه ای بود و مسئله بعدی هم ضمانت نامه کتبی بود که فقط و فقط در سریتا به بیمار داده میشد.

اگر اطلاعات کاملی از لمینت دندان ندارید توضیح کوتاهی برایتان آماده کرده ام. لمینت دندان پوشش بسیار نازکی از جنس سرامیک است که از مواد بسیار مقاوم با طول عمر بالا ساخته می شود. از این مواد، پوسته های نازکی به رنگ طبیعی دندان ساخته می شود که سطح بیرونی دندان را می‌ پوشاند و با کمترین عوارض، ظاهر دندان‌ها را زیبا می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش لمینت دندان سایت سریتا مراجعه کنید.

خدمت بعدی که در دندانپزشکی سریتا انجام می شود کامپوزیت دندان است. کامپوزیت دندان روشی است برای اصلاح طرح لبخند و رفع بدشکلی، بدرنگی و فاصله میان دندان ها. این روش ساده ترین و کم هزینه ترین روش برای ایجاد یک تغییر زیبا در ظاهر دندان هاست و از آنجا که فرآیند نصب آن بسیار ساده و سریع است تنها در یک جلسه می توانید شاهد لبخند زیبا و جذاب خود باشید. کامپوزیت شباهت بسیاری به لمینت دارد.

https://drserita.com/کامپوزیت/

 

ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی سریتا بهترین روش کاشت و جایگزین کردن دندان از دست رفته است. پر کردن جای خالی دندان و جایگزین کردن آن اهمیت زیادی دارد. به طوری که اگر دندان به هر دلیلی از بین رفت باید برای پر کردن جای خالی آن سریعتر اقدام نمود. قطعا بدون دندان های سالم و کامل زیبایی چهره به هم می خورد و نمی توان از خوردن یک پرس غذای خوشمزه لذت برد. اما داشتن یک دندان با طول عمر بالا، بدون درد و همیشه سالم، یک اتفاق هیجان انگیز است. با وجود قیمت بالای ایمپلنت نسبت به دیگر روش های کاشت دندان، اما این روش با مزایای فوق العاده اش قطعا ارزش آن را دارد.