13 مزیت اینستاگرام در دیجیتال مارکتینگ


 

با فرد یا افرادی که مسئول آپلود محتوا، آپلود محتوا، طراحی صفحه و تجزیه و تحلیل نقاط ضعف و قوت صفحه، جذب فالوور و ارتباط با فالوورها و ... هستند صحبت کنید. این موقعیت موقعیت جدیدی است که به دلیل وجود شبکه های اجتماعی و گسترش آن در حال ظهور است و یکی از پردرآمدترین مشاغل راه دور است.

بیشتر بخوانید: اینستاگرام در اصفهان

مهارت های لازم برای مدیریت سایت

تسلط بر نرم افزارهای پیشرفته مانند Photoshop، Illustrator، Primer و غیره و همچنین تسلط بر اپلیکیشن های موبایلی مانند InShot، Kanava، Lightroom، PikArt، Snapseed و غیره که می توانند جلوه های ویژه ای را به صفحه آرایی اضافه کنند. برند خود را بدهید و شرایطی برای جذب فالوور فراهم کنید.

به غیر از مهارت های سخت ذکر شده در بالا، یک مدیر سایت باید مهارت های نرمی مانند تجزیه و تحلیل، ارتباط موثر، مدیریت زمان و غیره را نیز داشته باشد. برای درک اهمیت داشتن مهارت های نرم، این واقعیت را در نظر بگیرید که مسئول مدیریت صفحه شما مدیریت زمان ندارد و نمی تواند همزمان محتوا را بارگذاری کند و مستقیماً صفحات و نظرات رقبا را تجزیه و تحلیل کند. به مخاطبان پاسخ دهید. در این صورت صفحه شما رشد نمی کند، اما احتمال بسته شدن آن توسط خود اینستاگرام بسیار زیاد است.

مدیریت پیج در اصفهان نیز از این قاعده پیروی می کند و علاوه بر موارد فوق، مدیران پیج باید از آداب و رسوم مردم اصفهان، فرهنگ خرید آنها، بافت شهری و نیازهای مردم اصفهان این استان آگاهی کامل داشته باشند.

اینستاگرام

نکاتی برای ادمین پیج موفق در اصفهان را دنبال کنید

· تدوین و طراحی تقویم محتوایی با توجه به اهداف صفحه.

· محتوایی ایجاد کنید که مورد توجه قرار گرفته و به ارزش آن برای فالوورها توجه کافی شده باشد.

· جذب مشترکینی که هدف صفحه شما هستند.

ایجاد ارتباط مستمر با مخاطبان و درگیر کردن آنها از طریق محتوا و تبلیغات.

· افزایش تعداد لایک و کامنت و اشتراک گذاری و ذخیره محتوا

آشنا کردن مردم با برند شما

· تبلیغات حرفه ای اینستاگرام در صفحاتی که از نظر محتوا و مخاطب با صفحه شما همخوانی دارند.

· فتوشاپ و طراحی گرافیکی حرفه ای برای قالب های صفحه و پست برای برندسازی صفحه شما.

انتخاب هشتگ های مناسب و منطقی برای هر پست به جای هشتگ های متعدد و تکراری.

· تجزیه و تحلیل و تحلیل بهترین زمان ها برای اشتراک گذاری پست ها و استوری ها که در تقویم محتوا نیز قابل ذکر است.

پاسخ مناسب و به موقع به پیام های مستقیم و نظرات ارسال شده توسط صفحات دیگر.

تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل صفحات رقبا و یافتن نقاط قوت و ضعف آنها. این می تواند شما را راهنمایی کند

ایده های جدید خوب از صفحات رقبا این به هویت صفحه و برند شما کمک می کند.

آیا می توانید مدیریت صفحه را به روبات ها برون سپاری کنید؟

چند سال پیش الگوریتم اینستاگرام متفاوت بود و به این موضوع اهمیت نمی داد، اما طبق آپدیت اینستاگرام، واگذاری مدیریت صفحه به ربات ها ممنوع است و اگر اینستاگرام متوجه شود، صفحه را می بندد. برای همیشه. بنابراین الگوریتم جدید اینستاگرام بر اهمیت داشتن ادمین برای دستیابی به توسعه صفحه و افزایش تعداد فالوورهای واقعی برخلاف رباتی که فالوورهای تقلبی اضافه می کند تاکید دارد. بنابراین جذب فالوور واقعی فقط می تواند یک وظیفه ادمین باشد.تاثیر مدیریت صفحات اینستاگرام بر نرخ فروش خدمات و محصولات

همانطور که گفته شد یکی از وظایف مدیر صفحه جذب فالوور مناسب به صفحه شماست. چیزهای دیگری که مردم به آنها علاقه دارند. وقتی مخاطب به شما اعتماد می کند وظیفه شما این است که نیازهای آنها را روشن کنید که با یک تعامل طولانی مدت امکان پذیر است و سپس امکان خرید محصول یا خدمات از شما را افزایش می دهد.

چیزهای جدیدی که اینستاگرام به آن توجه می کند، نحوه ارتباط مدیران با مخاطبان است که بیش از هر چیز دیگری به ادامه این رابطه اهمیت می دهد. همچنین کتابشناسی در محتوا و لحن پاسخگویی به پیام‌ها و نظرات مستقیم مهم است.

اینستاگرام اصفهان

بنابراین در فضای مجازی که شبکه های اجتماعی پرطرفداری مانند اینستاگرام وجود دارد، اگر می خواهید یک صفحه شخصی یا تجاری رشد کند و رشد کند، باید مدیریت صفحه را به شخصی بسپارید. در این مرحله مراقب باشید در دام ربات های ادمین اینستاگرام نیفتید و صفحه خود را گم نکنید. مدیریت صفحه بر عهده کسی است که هم مهارت های سخت و هم نرم دارد و خلاقیت و ایده های تازه دارد. اگر ادمین صفحه شما بتواند کار خود را به درستی انجام دهد، اعتماد مخاطبین شما را جلب کرده و از صفحه شما درآمد کسب کرده یا افزایش می دهد. آژانس دیجیتال مارکتینگ آداس در تولید محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام شما تخصص دارد.